Споделена история от Тинейджърски

За моята приятелка
Здравейте! Аз съм на 17 години и имам приятелка от 2 години. С нея се запозанхме мн странно. Учим в едно и също училище и и в началото на девети клас имаше една екскурзия с нощувка.. На тази ексурзия се напих като животно е тъй като бях на втория етаж в хотела неможех да се кача а с нея бяхме една до др стая. Тя ме видя и ми помогна да се кача, защото аз бях паднал на стълбите. Отвори ми стаята остави ме на леглото и ме попита дали съм добре, дали имам нужда от помощ.. Обаче аз не я бях виждал нея за първи път, тъй като с нея имахме 2 часа в седмицата общ час по руски език, но не я познавах защото учеше в др клас.

Тогава аз усетих нещо мн странно.. незнам как да го опиша беше мн приятно все едно имах преца из цялото тяло, които ме гаделичкаха.. Помолих я да остане да спи при мен и тя се сагласи. Цяла нощ деляхме еедно легло. Като се върнахме в Пловдив аз я изпратих до тях и като се прибирах слушах музиката която слушахме с нея в автобуса и не спирах да мисля единствено и само за нея.. БЯХ ВЛЮБЕН / не че и сега не съм в нея /. След известно време с нея излезнахме на кафе и аз тогава направих парвата крачка и и предложих да станем гаджета. тя се съгласи.

Бях най щастливото момче в Света... след близо година и девет месеца ние се разделихме за около 2 седмици но усетихме че неможем един без друг и че още се обичаме. Сбрахме се отново и след като направихме 2 години връзка започнахме мн да се караме и то за глупости.. Не сме правили секс от около 2- 3 месеца. Нямаме ден в който да не се скараме а порблема е в това че винаги прехвърля вината на мен. витаги аз съм виновен за всичко. Незнам какво да правя защото я обичам страшно много а не съм сигорен, че и тя ме обича... е това е моята история надявам се накой да може да ми помогне и да ми каже какво да направя.

Коментари

1.   Понзата история.. просто чуствата изтиват и почват караниците...

2.   Здравей! Твоята история ми е доста добре позната, минах през същото. Аз съм момиче, а приятелят ми се държеше като твоето гадже. Мислех си, че много се обичаме, че не можем един без друг... Изкарахме година и няколко месеца заедно, после се разделихме за една седмица, но също като вас осъзнахме, че не можем един без друг и пак се събрахме. Само че дори тогава скандалите ни не спираха. Той ми се караше за съвсем дребни неща, винаги бях виновна за всичко аз, на всяка моя дума, ми казваше, че съм го дразнела и т.н. и т.н. Чудех се какво стана с голямата ни любов... Опитвах се да поговоря с него, но той не искаше да ми казва нищо. Накрая скъсахме окончателно и от тогава нито съм го виждала, нито чувала...
Сега разбирам, че просто беше спрял да ме обича и ме е лъгал сума ти време.

Не казвам, че и при вас ще е така, но ти трябва да разбереш какво става с твоето момиче. Настоявай да ти обясни, искай й причина за хладното й държане. Дори да е спряла да те обича, трябва поне да ти каже. Няма нищо по-гадно от това да те зарежат в мълчание...

Бори се за нея щом я обичаш, но ако тя вече не те обича... остави я да си отиде. Аз още не мога да разбера как така изведнъж си отива такава голяма любов, но се случва...

От сърце ти желая при вас нещата да се оправят и всичко да е било само временно. Успех! :)

3.   Остави я на саме с мислите и, когато е готова ще те потърси. Когато обичаш нещо го пусни на свобода, ако се върне значи те е обичало и т.н.

Имал съм подобна ситуация с приятелката си и те съветвам да я оставиш на саме с мислите и защотото колкото повече се буташ, толкова по-зле става.

4.   Аз мисля,че знам къде е проблемът-АБСОЛЮТНО НЕГРАМОТЕН СИ!Ходи на училище по-често,срамота е за годините ти да се изразяваш и да пишеш така,макар сега да е модерно при младоците

5.   4. Голям тъпанар си.. Как може да кажеш на някой, че е еди какъв си когато той има проблем и може би му е трудно да пише... Възможно е да е тъжен но чак да казваш, че е неграмотен.. По добре гледай себе си и не прави забележки на другите...

6.   Здравей! Моята история е почти същата. Само, където приятелката ме мрази в дъното на душата си... :) С нея се запознахме почти по същия начин само, където аз не бях на втория етаж и не я изпратих до тях след ексурзията. Предложих и 1 седмица след като сварши така прословутата ексурзия тя мисли 1 седмица и след това ми каза да. И аз бях щастлив. Но след това нещата се промениха и почнахме много да се караме щото аз съм тъп, прост, неграмотен и т.н. ако питаш мен я зарежи и не и се обаждай докато тя не ти се обади.