Споделена история от Тинейджърски

Имам проблем...
М да значи искам съвет за нещо...Нещо важно...
Вманиачен съм по даден човек и мисля че го харесвам дота обаче не знам какво точно да правя...Цял ден мисля за него и определено не ми е кеф.С моите приятели седим по пейките пред тях,Седим на парното в коридора в училище и чакаме да мине,Дори ходя в един бар където той ходи...(там въпреки всичко е приятно) но все пак не знам какво да правя.Той ме обсъждаше веднъж с един негов приятел и не знам кфо мисли за мене...Кфо да направя за да спре тфа обсебване или по точно вманиачаване към него...Нищо не може да ме разсее и не мога да се концентрирам.Адски гадно е...Не смея да говоря с него,защото ако реагира остро и ако ми стане по гадно после хептем няма да се оправя..Моля ви ако можете дайте ми съвет...

Коментари

1.   Тии момче или момиче си, че нещо не разбрах :?

2.   Ми по-добре си гледай уроците, че неграмотна/ен/ ще си останеш!

3.   Моят съвет е вместо да седиш по пейките и да миткаш по баровете, вземи да ходиш малко на училище ,щото се изразяваш безбожно тъпо, а ако продължаваш така, "хептем" ще затъпееш

4.   На момче ми прилича.

5.   Благодаря ви за съветите."Толкова много МИ помогнахте по темата,че просто не знам как да ви се отблагодаря".И ми е интересно от къде знае номер 3,че само по пейките седя.Но...както се казва: "Свят широк-хора разни"

6.   Само тя/то/той си знае какво е :D :D :D :D

7.   Писмото ти е неграмотно написано и съм съгласна с коментарите на другите.но пък в коментата ти,който си добавил/а, няма грешки,ти ли си го писа или някой друг :)))

8.   Хм... пише в мъжки род-предполагам,че е момче. Ще ти кажа само да не се унижаваш като ходиш по баровете,посещавани от него,седиш по пейките и т.н. Запази малко достойнство,покажи силна воля и се овладей...
Сиво

9.   Писмото си го писах Много набързо и затова имаше грешки...,но просто искам съвет,който да не включва силна воля защото просто това не ми е по силите.Пробвах да не мисля 1 ден за него иии...Нищо не се получи.Не се чуствам в кожата си ако не го видя... поне веднъж дневно...Може да звучи много детинско,но хора които не са изпитали такива чуства към някого не могат да определят какво чуствам аз отвътре и затова бързат да обиждат или да критикуват нещо,което дори не са изпитали все още..

10.   Тогава хората са безсилни да ти помогнат... ти сам трябва да си го наложиш. Започни от там да си изградиш малко воля-това ще ти е от полза и за напред :) Ако толкова те затруднява това-просто си запази достойнството и не тичай по дире му като послушно кученце! Така,като се стараеш да го срещнеш е по-трудно-разбери. Старай се да ни го виждаш,за да не се засилва манията ти...така чувствата ти постепинно ще охладнеят... опитай и кажи дали се получава.
Сиво

11.   Това обсебване или вманиачаване,както го наричаш,няма да спре,ако непрекъснато ходиш,където е и той.или му кажи,че го харесваш или се откажи.

12.   Така, значи моето положение и положението на една моя приятелка е същото. Не искаме да те отчайваме но изход няма. От 1 година и повече двете сме в това положение и няма забравяне. Това е нещо ужасно, защото с всеки ден чувството става все по силно да знаеш.

13.   Само да то кажа отърване няма. Колкото повече време минава толкова по зле... ще го искаш още и още и още...Пиши за развръзката все пак. Успех ти пожелавам!

14.   Това е ужасно, на?стина... но минава когато пораснеш на разсъдък и осазнаеш някои неща!! Живота ще те научи и помогне!