Споделена история от Тинейджърски

Не бързам с първия път, но...
Здравейте, аз съм на 13 и съм девствена. Не бързам с първия път, защото знам, че е много важен и трябва да е с подходящото момче.Но се чудя за някои въпроси като:
1.Кръвта, която се появява при повечето момичета по време на акта или след него се появява?
2.И момчетата притесняват ли се от нея?

Предварително благодаря за отговорите и за времето, което сте отделили.

Коментари

1.   Мило момиче, малка си още. Не знам какво означава ''не бързам'', след като си задаваш подобни въпроси. Секс се прави с мъже, а не с пикльовци, които не знаят какво им се случва още и ви използват като опитни зайчета- малките, наивни и готови да се подложат на опити комплексирани тинейджърки.

2.   При секи различко и никое момче не се притеснява даже се радва че е 1вия

3.   1. И какво изкаш да кажеш с това секс се прави с мъже. Аз съм на 17 почнах да правя секс на неината възраст. И какво пиклйо ли съ повечето момичета от купони ми званят и искат пак да го правим и какво пиклио ли съм. В секса не е важно само да ръчкаш жената от доло. Важни са и движенията, докосванията, целуването и др. което правиш освен да си го навреш. А и моето момиче не се притеснявай. Когато си мо дойде времето тогава ще стане. Парвия, втория пат може и да не ти хареса, може да те боли. Но всеки следващ път става все по хубаво и така.

4.   Номер 3, само по правописа ти личи, че на нейната възраст определено не си мислел за Български език и литература? : )

5.   Първо трябва да ти вкарват пръстите един по един за да раскъзат ципата ти и тогава се започва....но не е аважно кога ще го направиш, важното е с кого и как се прави, защото първият път се помни винаги

6.   Първо - наистина си малка за секс. На тази възраст могат да те сполетят много неприятности - и здравословни и психически. Послушай съветите на хората тук ( на тези с повече опит и възраст, личи си по правилният правопис) - не бързай.

Второ - В крайна сметка не е лошо че се интересуваш и имаш право да знаеш. Кръвта се появява в момента на разкъсването на химена. Може да е различно обилна, но рядко е повече от няколко капки. Относно това как ще го възприеме момчето, с което си - това не можеш да го предвидиш предварително.
Успех и не забравяй, че за всяко нещо си има време.
Д-р Хаус