Споделена история от Тинейджърски

За първи път...
Аз съм на 14, а приятелката ми е на 15. Запознахме се на една екскурзия и от тогава сме заедно.Притеснявам се защото и двамата сме детствени и ако се случи скоро аз не съм много подготвен, защото не съм много образован по точно в отварянето.Ако на някой му се занимава ще съм му много благодарен да ме образова.Благодаря ви много, предварително !

Коментари

1.   Според мен и на двамата не ви е дошло времето "да се случи" - най-малкото защото и двамата не знаете какво да правите. За къде бързате толкова? Да настигнете другите, които постоянно се хвалят със сексуалния си живот ли? Ако е така, наистина е жалко. Поживейте си, цял един живот ще правите секс, не бързайте. И физически и психически не сте още готови за това, никакво удоволствие няма да изпитате. А ако любовта ви е истинска и силна, тя ще се задържи през годините и когато му дойде времето, ще го направите, не се притеснявай толкова.
Успех.

2.   Слагаш си презерватив, слагаш си увлажняващ гел на пениса и на вагината и вкарваш. Може да има кръв по време на акта или след него а може и да няма. Но първия път може много да я боли и ако ти каже да спреш спри и я остави но следващите стават все по хубави и т.н.

3.   Голям коментар - " Слагаш си презерватив, слагаш си увлажняващ гел на пениса и на вагината и вкарваш." Номер 2 много си зле, големи съвети даваш. Момче рано ти е, но ако все пак държиш толкова да го направите по-добре се образовай малко повечко - гледай да предразполож момичето...

Някоя

4.   Tа какви сте-детствени ли :)))абе ти не знаеш да напишеш думата правилно,но си ми тръгнал да се притесняваш за това.я си гледайте уроците,че съвсем неграмотни ще си останете.ама то не е толкова интересно,както да ровиш из нета,нали

5.   От автора: Благодаря ви за съветите, ние сме готови смисъл говорели сме си на тази тема, обаче аз искам да съм подготвен когато се случи.Не е казано, че трябва да е скоро. Даже преди време стана на въпрос и установихме че още не му е времето, но аз да съм подготвен нали поне малко.

6.   От автора: Еми не аз не се рова в нета постоянно,а когато ми трябва тогава и за тези неща тук. А и в момента имам проблеми със семейството така че не мисля че трябва да ги занимавам с това. И затова се обърнах към вас с надешдата да ми помогнете но явно номер 4 си мисли че като сме по малки и нямаме право на избор. А и аз не съм казал че ще стане скоро искам просто да съм запознат с нещата.И се ИЗВИНЯВАМ на номер 4 за правописната грешка думата е "девственост".