Споделена история от Тинейджърски

Има ли опасност да забременея?
Здравейте!Правих секс с гаджето си на втория ден след като ми спря цикъла.Свърши навън,но после веднага пак ми го вкара няколко пъти и сега се притеснявам дали има опасност да забременея?Моля ако някой е бил в същата ситуация да сподели!Незнам какво да направя сега?!

Коментари

1.   Aми виж мила мисля, че няма защото моя приятел го направи почти същото само кадето ние минахме директно към втори рунд. А на мен ми беше ден след като ми спря цикъла. А и за да не се чудиш следващия път ползвайте предпазни мерки ( презервативи ) и сега са по голяма сигурност иди до аптеката и си купи ескапел мисля, че беше около 45 - 50 лева но действа. Аз веднаж изневерих на гаджето си са 2 пича които мн ми харесаха и те решили, че трябва да свършат в мен. Пих ескапел и не забременях.

2.   Ние да не сме ясновидци??
Тест за бременност за тебе няма ли ?
Или пък ескапел ?
Как да ти кажеме ние дали си бременна ..

3.   До ном 1: По-дяволите!!! Изневерила на гаджето си с 2-ма, които много й харесали и те пък свършили в нея!!! И дава съвети другите да ползват презервативи!!! Ще повърна!!! Дано не ми се налага да общувам с такива като теб.

Момиче на 22

4.   Винаги има шанс да забременееш, но според мен е малко вероятно това да е станало сега.

5.   Момиче има приказка-някои жени забременяват и от чаршаф.Вероятноста е нищожна, макар че риск от забременяване на теория има.

6.   Ако цикълът ти е редовен, обикновено овулацията (момента, в който е възможно да забременееш) настъпва около 12-14 дена, след първия ден на последната менстурация. Рискът при теб да е станало нещо, е много малък, според мен. Ескапеле решава проблеми, но създава други. Не ти го препоръчвам, освен в случаите, когато вероятността за си забременяла, е голяма. Пази се повече за напред.

7.   Оф, писна ми от подобни тъпи теми, има поне още 5 подобни.
Като незнаете как да правите секс, защо изобщо започвате....
И хората са измислили 1 милион начина за предпазване от бременност, вместо да разпитваш, вземи се информираи малко.

8.   Рано е още да си правя тест,защото гафа стана едва вчера!Благодаря за отговорите,на всички,но най-вече на номер 4 и 6!
Дано ми се размине тоя път и да ми е като обица на ухото!
от Авторката

9.   Hапълно съм съгласна с номер 3 по повод коментара на номер 1 -ти добре ли си ?как може да изневериш с двама и то без да използваш предпазни средства?!! отвратена съм просто.
пък и както казва номер 7-писна ми от такива въпроси!!!

И към авторката-абе момиче,как може да допускаш това да става,а след това да пишеш и да искаш съвети?ами мисли преди да направиш нещо де.сега ми тръгнала да се притеснява.пък и ние откъде да знаем бременна ли си или не?направи си тест и ще разбереш.

10.   На младини практикувахме секса без презерватив. Свършваш навън, пикаеш и после повтаряш. Не съм чул някоя да забременее по този начин, макар че на теория е възможно...

11.   Там е работата,че той свърши извън мен,но после веднага го вкара пак в мен няколко пъти докато му спадне...Само затова си мисля сега и незнам какво ще правя ако забременея.....Само на 17год. съм!
Ама и той в склучая е гадняр,защото неможе да бъдеш толкова безотговорен в такъв случай,освен ако не цели да ме забремени.......

12.   Права си, в тоя случай има голяма опасност. Или не му пука, или го прави нарочно.

13.   Отговорността за последиците от акта е и на двамата, нито те е принудил тъпа патицо, нито гледам ти си се дърпала. Научила си се да си разтваряш краката, ама не си се научила на елементарни неща като например начините да се предпазваш от нежелана бременност, и от мен да знаеш, че като няма да ти е като обица на ухото сега а чак когато стане наистина голям гаф. Кукувици като тебе дал Бог, ама вземете се ограмотете малко преди да правите секс и после да задавате глупави въпроси.

15.   Всичко при мен е наред и наистина тази случка бе урок за мен,от който научих,че човек трябва да мисли първо преди да направи нещо!
Благодаря на всички,които се включиха с коментар!

17.   Искам да попитам има ли опасност от забременяване ако се прави секс в първите 1-2 дена по време на цикал... Благодаря предварително