Споделена история от Тинейджърски

Несподелени чувства
Мисля че харесвам едно момче и той също ме харесва доколкото ми казва ,но прооблема при мен са годините той е на 24 а аз съм на 16 според вас това има ли кои ли знае какво значение защтото все пак е важно разбирателството ноо незнамм дайте ми някакви полезни съвети или примери нещо ... незнам какво да правя и как да постъпя брагодаря предварително на тези които ми дават добри съвети....

Коментари

1.   Не годините, а различните етапи от живота, в които се намира човек са от значение.

2.   А какво ще правиш ти с едно 24 годишно момче?Аз мисля, че е малко странно.Не че 8 години са много, но на твоята възраст не е особено нормално.

3.   Никакво значение няма възрастовата граница. Щом и двамата се харесвате, не се притеснявайте от това. Още повече, че при вас разликата е малка...погледнато от друг ъгъл вие сте от едно поколение :) Споко. Моят съвет е - действай ти...заговори го и т.н. Нищо не можеш да загубиш, само да спечелиш. Шанс не се изпуска. Успех.
БЦ

4.   Здравей :) ами миличка историята ти ми е позната ... само че при мен разликата е 10 години и аз не съм на 16 :) Зависи много от разбиранията и на двама ви , какво търсиш ти и какво очаква той ето тук обикновено има сблъсък на интереси ...знам че ще ти прозвуча груба , но момче на 24 години няма да огажда непрекъснато на желанията ти (казвам го защото предполагам че си живееш с вашите и все пак се съобразяваш с това какво ще ти кажат те кога да се прибереш и т.н.) а той си е напълно свободен без ограничения... седнете и поговорете открито и двамата за това което те притеснява чуй неговото мнение и си помисли хубаво какво ще става занапред :) хайде успех от мене

5.   А бе да не ти пука за възраста,само че да знайш едно от мене,че все пак той е голям и може би (зависи от характера му)търси нещо друго,но..все пак ти си решаваш.Късмет ти пожелавам..и гледай само напред ;)