Споделена история от Тинейджърски

Дали някое момиче изобщо ще ме хареса?
Здравeйтe!

Аз съм на 18 и съм 185 см.,112 кг. Като малък съм бил слабо момче, но преди 8 години баща ми умира и може би от стреса аз започнах всяка година да качвам по 10 кг. върху теглото си докато нестигнах тези килограми и височина. Аз съм мека душица и обичам да давам. Пробвах абсолютно всичко да преборя тая дебелина, но за сажаление нищо. Mного искам да си имам приятелка,дори сам се питал кое момиче ще хареса момче като мен.Вече моите връстници правят и секс.Вече незнам какво да правя,адски много съм отчаян.

МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ!

Благодаря Ви предварително.

Коментари

1.   Mи диета бате, млад си..

2.   Майкоооооооо да ти имам проблема, аз такъв мъж си търся :-)

3.   Това може би е някакъв вид заболяване....Отиди при специалист, има начини за отслабване.Пробвай, ще има ефект.

4.   К'ви са тия глупости бе??????

5.   Олее искам такъв мъж.. (като теб)

6.   Проблема не е как изглеждаш , а как се чустваш.Приеми се и покажи на хората истинското си лице

7.   Първо има време да отслабнеш само си го постави за цел.И пич в моя квартал има един студент турчин.Тоя има форма на круша.Такава свиня не съм виждал.Ако знаеш каква пичка има до себе си а не е богат.Май и кола няма.Пък и си висок!

8.   Оф, бате аз пък съм на другия полюс :)
На 19, висок едва 170 см и тежа ~60 кила.
А иначе при теб положението не е толкова зле.Със силна воля и много работа можеш да си направиш тялото екстра.

9.   Моят приятел е висок 190 и тежи 140 кг. а аз съм 175 и тежа 58кг. Ако това ще ти помогне да се успокоиш ,аз съм лудо влюбена в него и съм безкраино щастлива че сме заедно.Просто характерите ни си паснаха страхотно , имаме еднакви интереси и хобита , еднакви възгледи и предпочитания . Иосвен това ,най-важното се получи онази химия за която толкова много се говори

10.   И аз обичам да имам някой мечо до себе си, чувствам се защитена , в сигурни ръце. Няма по-голямо удоволствие, от това един голям силен мъж да те гушне..

11.   Пич, само трябва да си повдигнеш самочувствието. Килограмите няма да са ти такув проблем с момичетата, ако се научиш как да се държиш с тях. Иначе можеш да пробваш леки диети и много спорт, което със сигурност ще ти помогне със самочувствието. МОга да те обедя, че жените повече си падат по пълни момчета отколкото по кльощави такива. Успех!

12.   От автора

№5 имаш ли скайп?

На другите искам да благодаря искренно за отговорите :)

13.   Хей не се тормози излишно!
Тия перфектните, ако бяха като теб добричък и т.н. .. да ама не .. тия със голямото си самочувствие, мислещи с извинения с оная си работа какво правят. Имат някакви супер повърхностни връзки и гледат следващата бройка.
Външният вид не е най-важното, разбира се от значение е, но ако пък не моежеш да проведеш един свестен разговор за нещата от живота примерно, какво ще правиш? Ще седиш и ще го гледаш за хубост.
Но пък ако толкоз искаш да свалиш кг. повечко воля, упражнения, диетки и т.н. ;)

14.   Според мен жената от коментар 10 е права. При мъжете теглото не е от значение. Жените просто искат да бъдат обичани и закриляни.

15.   Ако си сладур (какъвто явно си) не мисля че това е толкова голям проблем.. А и със силна воля - всичко се постига! И аз бих искала да имам мъж (момче - на 18 съм) с което да се чувствам сигурна ;)

16.   Коремни преси, тичане, коремни преси, тичане, коремни преси, тичане, коремни преси, тичане, коремни преси, тичане и спри да яде чипсове...

17.   Сладурчо бре,защо се депресираш излишно?! Недей така. Макар да ти го казва най-непостоянни човек,който може да съществува (демек аз) трябва да си упорит за да смъкнеш килограми .. Тръгвай на фитнес,като се затопли времето започвай да тичаш и диета непременно .. Ама да ти кажа някой момичета обичат момчета като теб :pPp 100% нямаш проблеми с другите момчета ;))) Айде не се тревожи излишно! :))))
Ивето :)

18.   Няма значение колко килограма тежиж... ето на аз съм на 16 години и тежа 75 килограма а преди бях 90... всичко си спада към това не колко си дебел а колко можеш да бъдеш душа човек. Поне според мен. Защото аз мисля че ти си много добър човек... и не се притеснявай за теглото хвани си някоя приятелка и гледай само как за един месец ще те измучи... имам впредвид друго, да не ме разбереш погрешно. Но както и да е... ще си намериш приятелка просто нямаш достатъчно желание или като започнеш бързо се отказваш.

19.   Bиж сега момче, ти си висок и най-вероятно не ти личи толкоз мн а пък и виж мацките си търсят мъж кат тебе и хич не ги слушай тия дето ти казват 4е тряя ходиш при лекар
Дени

21.   20 килограма сваляш и си идеален