Споделена история от Тинейджърски

Подарък за Свети Валентин
Здравейте, момчета!Обръщам се към вас. Какво би ви харесало за подарък на Св.Валентин?
Дали на моето момче би му харесала златна буква-първата от името ми или нещо такова? Той е сантиментален и един синджир-подарък много значи за него, не го маха!

И така варианта със синджира отпада, та реших да е нещо ,което да си закъчи, но да не са глупави сърчица и такива-момче е все пак и ще изглежда странно, затова си мислих за буква...

Предложете и други идеи-има часовник, който му е много скъп подарък, затова и не искам да е гривна, а пръстени не обича... А и на мен не ми харесва много момче да е с пръстен (изключвам халките :D) Та буквата ли да е и ако се сетите нещо по-романтично, което да го носи със себе си и да се сеща за мен, ще е хубаво :) Благодаря

Коментари

1.   Здравей,

Преди години една дама ми беше подарила златна гривна, от тесни , но дълти пластини, а отзад беше гравирала нашите две букви, датата, годината и мястото.
Аз я носих дълго и се сещах за нея и когато не бяхме заедно.
Ако мислиш, че ще му хареса - опитай.

2.   Какви са тези глупости с букви, синджири и тем подобни. Това е празник на влюбените, а не рожден ден. Бъди сигурна, че една романтична вечер със свещи, тиха музика, студено вино, секси бельо и ........ ще бъде запомнена за дълго време отколкото материалните неща.

4.   Не съм момче, но идеята с буквата е добра. Може да му потърсиш подарък свързан с нещо любимо за него... Например, да му купиш билет за любима негова група или събитие, на което би се насладил. Ако пък държиш да е висулка, за да не е толкова сладникаво като сърца, потърси китайски знак, който означава любов :) Дано предложенията ми ти помогнат, въпреки че не съм момче :) Успех :)

5.   Номер 2 има право!!!!

6.   На мен лично най-много ми харесват лигавите подаръчета - сърчица, картички.. Не е важно какво е, а от кого е. + това той е момче и най-много ще се зарадва на едно просто обичам те мило. Ако идеята не ти допада вземи му някакво сърчице, което се чупи на две. Не виждам нещо глупаво. Но това с буквата не е много добра идея според мен. Не е нито годишнина, нито сребърна или златна сватба. :D

7.   Aко си по голяма (над 15-16) може да направиш това от коментар № 2 .. но аз ти казвам моето предложение - така значи ако имаш любим ресторант, заведение, закусвалня .. може да идете там и да хапнете нещо сладко .. и после да се разходите из парка (предполагам има такъв), да се държите за ръце .. ако си над 18 може да идете в някой не много скъп но уютен хотел и примерно да купиш някакъво синджирче с името му или някакво сърце което се чупи на две и да си ги сложите за да покажеш своята любов а Ст.Валентин без шоколад и бонбони (може и направо шоколадови бонбони) и после една прекрасна вечер .. вие си знаете какво ще правите .. е това е от мен .. дано да съм помогнала :P

8.   Хах, благодаря за съветите,на 16 съм..Ами проблемът е,че той не живее в България,но често пътуваме и се срещаме,защото много се обичаме,та много от предложенията ви отпадат,тъй като точно на Св.Вал.няма да сме заедно,но искам да му изпратя нещо!Аз знам какво ще му кажа и как ще го кажа,въпросът е и че искам подарък да му пратя,да му стане мило и да си го носи със себе си винаги,защото много си липсваме и не можем да стойм разделени,а и той е много сантиментален...

9.   За миналия Свети Валнтин подарих на гаджето си запалка ( понеже е голям пушач и това е едно от нещата без които не може).. запалката беше много хубава от едната страна гравирах "Правиш ме така щастлива" а от другата името си и датата. Има много варианти. Може да избереш нещо което той да хареса и да го гравираш така както искаш.. Разбира се зависи си от момчето, от това колко време сте заедно, какво харесва и тн.. но мисля че това е добра идея

10.   Здравейте! И аз имам същия проблем- и идея си нямам какво да взема на моето момче за Св. Валентин. Като последен вариант е парфюм, но не мисля, че е много подходящо, а и е някакси банално. Искам да е нещо по-запомнящо се и оригинално (знам, че искам много, ама... :Д ). Та, исках да ви попитам за някакви предложения. На 16 съм :П

11.   Има абсолютно много подаръци, които можеш да подариш!!! Тъй като и аз се чудя (на 16 съм и аз ;д) рових из нета и най-често срещаните бяха : Романтична вечеря, незабравим секс, секси бельо, да съм си слагала панделка и да съм се подарявала; Да, ще направя 1 2 от тези неща, но искам и подарък без парфюм и дрехи, защото съм го подарявала{знам, че са доста капризи, но ако се сещате нещо много ще сте ми полезни}

13.   И аз имам проблем с избора на подарък! Подарявала съм на приятеля ми много неща и вече нямам никакви идеи!! Пък и нямам големи финансови възможности! Той не е романтик и трудно се впечатлява! Искам да е нещо уникално ако мога така да се изразя! Благодаря предварително!!!

14.   Чудя се какво да купя на приятеля ми, но много се затруднявам! Имам една идея за подарък, но е много скъпа за мен! Аз знам, че много ще го зарадва и много искам да му я взема! Но нямам финансова възможност! Какво да правя?

15.   според мен трябва да е нещо което ще го запомни а не нещо което ще го ползва наи много година и после няма да има и спомен от него. Ааз ти прдлагам ако имате общи снимки заедно да купиш рамка в вид на сърце да сложиш снимката вътре и да му я подариш. Мисля че ще му хареса. На мен гаджето ми ми беше подарило това на миналия свети валентин и още мис тои в стаята.

Падналото абгелче

16.   Направете колаж от ваши снимки и я сложете в хубава рамка- например под формата на сърце. Купете празна кутийка, може картонена, може дървена, може някаква оригинална, която ви харесва и вътре на малки листчета напишете 20, 50, 100(или колкото там се сещате) причини да го обичате. Лисчетата може да са цветни, навивате ги на ролце като тези късмечета, които дават понякога с кафето и ги слагате в кутията. А ако сте по изобретателни причините могат да са за всеки ден от годината по една и му подарявате като му казвате всеки ден да си взима по едно за да му напомня какво означава за вас :)
Ако имате малко повече парички, изработват се възглавнички с ваша снимка. Има "вълшебни" чаши пак със снимка. Може някое сувенирче, което да гравирате с надпис по избор. Свети Валентин според мен не е подходящ за подаръци от сорта на парфюм или козметика. Трябва да е нещо сантиментално и романтично... Има лампи сърца, свещички, сувенири... Абе идеи много :) Стига да има на кой да ги подаряваш.... :))

17.   А аз съм момче на 16 и сега за 14. 02 мисля следния подарък:
2 халки(сребърни) мъжка и женска разбира се, със по едно синджирче.
Тя да носи мъжкия пръстен а аз женския :) букет от 21 рози и мечка, която да е поне 120см. И разбира се.. Къде без шоколад? :))

А ако бях на твое място.. вчера приятелката ми ми купи инфинити момент парфюм. Любимият ми.. Но за 14. 02 парфюми, дрехи.. нещо странно ми изглежда. И аз не нося пръстени, дори и да са халки, и затова помисли си за халките със синджирчета :)
Приятен ден.. :д

18.   zdraveite ako nqmate mn pari no iskate podryka vi da byde originalen bes da si lichi che e eftin sledvaite instrykciite..
1 - vzemete koshnica pletena po vyzmojnost (koqto stryva 3 lv )
2 - slojete vytre 1-na bytikla vino ( koqto e okolo 3 lv)
3 - dve chashi za vno sys stolche (2 lv )
4 - edna kotiq bonboni milka vyv formata na syrce po vash izbor malka ili golqma kutiq da kajem che e malka kotiqta ( 2lv)
5 - slojete edna malka pilioshena igrachka ( 2lv)
obshto =11lv
ako tova vi se stryva ne dostatychno napravete edna torta v formata na syrce i ste gotovi

19.   Това с колажа е страхотна идея. Към него може да се напише нещо от сорта на: "Дано и до година сме все така сладки заедно". Който е добър в рисуването /и евентуално има чувство за хумор/ може да нарисува някоя карикатура на него и гаджето. Идеи има много. В женските списания има хиляди съвети, че и по телевизията има предавания с отделени епизоди точно за Св. Валентин. Стига да има с кого да празнуваш /аз си нямам/ подаръкът е само допълнение. Марчето-френдчето

20.   Аз предлагам да подарите на половинката си синджир или сребърна гривна писмо в което да пише какви са чувствата ви и какво значите за него или нея подаръка е подходящ както за момиче така и за момче. =]

21.   Хора, това е празник на влюбените - празник на любовта! Какви синджири, какви 5 лева? За 14-ти февруари това въобще не е подходящ подарък. Значението на тази дума означава окови, вериги, робство... Това послание ли искате за този толкова интимен празник - "Вързан си за мен! " :D :D Специално този празник не е празника на скъпите и лъскави подаръци, а на любовта. И ако ми кажете, че любовта е толкова меркантилна... Значи се отчaйвам! :))
В интерес на истината много ми допадна идеята на номер 18 - семпло, но и оригинално. И ако беше лятно време - по залез да отидем в парка на града, да си постелим нещо на земята и да си запалим свещи и да пием вино и да се насладим на залеза и времето заедно в този миг - би било просто вълшебно!!!
Но не е през лятото, така че купите свещи - не са скъпи. Може и да са различни по форма и големина. Изтеглете 15-16 романтични песни и сгответе нещо, което ви е по силите и по вкуса на гаджето. И гледайте да не е тежка храна, ако мислите да се отдадете на правенето на любов после... :) Ако в стаята, в която ще вечеряте имате компютър или лаптоп в youtube пишете "fireplace " и ето ви и камина! Идеално -тъкмо взе да застудява пак! Вечеря на свещи и камина с романтични песни - страхотна романтична атмосфера, точно в стила на Свети Валентин.
Може да купите и ароматни масажни масла и да подарите на мъжлето си и едно масажче. А ако имате вана - още по-добре! Наредете свещи и в банята, докато той релаксира във ваната вие пак може да го разтриете. Докато той вече се приготвя за леглото вие го чакайте там със секси бельото. Дори да нямате купен специално за целта комплект, вярвам, че всяко момиче или жена все може да съчетае по някакъв секси начин бельото си. А още по-добре би било ако си купите чорапи за жартиери. Те се просто.... прекрасно бижу в случая. Аз си купих черни и не бяха скъпи - 10 лева.
Най-големият подарък трябва да е времето, прекарано заедно по начин, който не можете всеки ден да си позволите да прекарате. Отдайте се един на друг и се насладете на любовта си. Забавлявайте се! Обичайте се! :)

Емперия

22.   Здравейте.
След доста усърдно мислене мисля че превъртях и измислих нещо откачено за това бих искала мнението ви. значи с моята половинка живеем заедно и си мисля дали няма да е ефектно докато той е на работа да украся целия апартамент със сърца и надписи, рисунки и т. н. от сорта на малки стихчета или причини поради който го обичам... нещо такова. Моля ви кажете какво мислите по въпроса защото вече главата ми ще гръмне от мислене
Между другото ако е важно аз съм на 20 а той на 22 :)

24.   Просто направи вечеря. И му даи един здрав секс. Ако си около 14 и не сте правили секс просто си купи едни прашки и на там знаеш. Ще го запомни гарантирам.

25.   Забавен надпис на тениска или чаша със снимка може би. Аз миналата година поръчах тениска и чаша от тук: http://www.rabotilnitzata.com
Много бях доволна от качеството на печат!

26.   аз съм момче и бих ви дал страхотна идея за подарък за СВ. Валентин за момиче напишете колкото се може повече причини поради които обичате половинката си и ги завържете с панделки и ги сложете в кутия във формата на сърце вземете от някои магазин китаиски фенер във формата на сърце 2 да са един за теб и един за нея вземете и една бутилка вино качете се на някоя поляна вечерта и от там на татък мисля че ви е ясно на моята приятелка страшно много и хареса :))

28.   И аз сега имам такъв " проблем " :Д:Д не знам какво да купя на гаджето ми.. Моля Ви предложете какво да му купя. От две седмици сме заедно, аз съм на 14, а той на 16. Затова изобщо не си помисляйте за секс, романтична вечеря и т. н. :Д.. Просто искам нещо подходящо и не много скъпо. Моля Ви помогнете ми, защото наистина за първи път празнувам този празник ииии не мога да реша какво да му купя. Мерси предварително! :))

29.   Аз също съм на 14, а той е на 16 и не мисля за секс и ресторанти, мислех за нещо като валентинка и някое сърчице, на което пише "Обичам те/Липсваш ми/Целувам те" или такива неща. Да не забравяме, че е празник на влюбените и не трябва да се стремим да подарим нещо по-ценно, а нещо, което говори за любов... все още не знам дали това е достатъчно, можете ли да предложите друго? :)

30.   Аз мислех да подаря на приятеля ми рисунка на нас двамата в рамка, но не съм сигурна дали ще му хареса.. :(

32.   Здравейте и аз искам да попитам кой е най - подходящия подарък за св. валентин. Аз съм на 26, а той на 28. Не е много сантиментален, но идеята за чаша с наши снимки ми допадна или пък оригинална запалка която поне ще знам че ще използва всеки ден. Със сигурност една кутия бонбони, но само това ли?

33.   Здравейте! В търсене на идеалния подарък за човека до мен, аз попадах на този сайт : http://iznenadaime. com/. И сега съм решила да опитам да избера бутилка вино като следвам съветите, които са дали. Мисля, че виното е много романтичен и готин подарък, а и разнообразието е голямо. :)