Споделена история от Тинейджърски

Какъв Смартфон или Таблет да си купя?
От доста време на сам миля да си купя Смартфон или Iphone, но не мога да намеря точно какъвто искам. Нямам, чак големи изисквания:
- минимум 5 MP камера
- 1, 10 Ghz
- 1 GB RAM
- да става за игри, като Subway Surfers, Pou, Poker и др.
- да има Wi-Fi
- Батерия минимум 2000
- на Windows Phone, Android или iOS

Та това са моите изисквания, дори да е таблет, пак става каквото и да е, но да има тези изисквания :D
LG или Nokia, HTC, Apple и др., но без Samsung моля ви
давам до 600 лв.
Среден или Висок Клас :D

Коментари

1.   човек пишеш в търсачката тия думи от заглавието и по сайтовете има филтъри за търсения. За тия пари може да си купиш супер телефон.

2.   Аз искам да попитам автора защо не желае Самсунг Галкси. :) Аз точно такъв мисля да си купя след известно време. Може би Галкси с3 мини

5.   Приятелче, за тези пари можеш да си купиш СТРАШЕН телефон и то чисто нов, със в пъти по-големи параметри от тези! Успех :))

6.   таблет.

7.   HTC Desire 500

8.   Не искаш Самсунг защото даваш "до 600 лева" но можеш да си купиш аифон. И м/у смартфон и айфон няма разлика, понеже айфона Е смартфон. Самсунг е най-добрата марка за смартфони за сега. Аз ще си взема S3, който можеш да го вземеш за 579 лв

10.   Смартфон и iPhone са едно и също нещо ;)

11.   Аз си взех таблет prestigio multipad pmp7170 страхотна работа ми върши. :)

12.   Луди ли сте с тези галаксита? Аз направих грешката да си купя galaxy s4.. e 1 месец стоя в сервиза докато го оправят. Купи си някаква друга марка, например разгледай HTC-тата :)

13.   вземи си Prestigio 5044 получаваш много за малко пари под аз имам такъв около 460 го взех http://news.smartphone.bg/review/revyu-na-prestigio-multiphone-5044-duo-predizvikatelstvo-za-visokiya-klas/

15.   Prestigio 5300

16.   Sony Xperia L

17.   samsung galaxy s2 plus знам че каза без самсунг но аз имам такъв и съм много доволна и е за 600 лв

18.   NEXSUS 4
В Технополис в момента е под 600 лв някъде 580 или и 590
Получава доживотен ъпдеит на андроид и в момента е с КИТ КАТ 4. 4
Дисплея му е 4. 7 инча така че спокоино си го ползваш като мини таблет
4 ядрен, но по добре да не ти разказвам, а да намериш няколко ревюта и да видиш дали ти е удобен

20.   Аз ще си купувам LG Optimus L9 II за 480-500лв. ДВУЯДРЕН на 1, 2Гхз, 1ГБ РАМ, HD екран 4. 7 инча и 8МП Камера с възможност за заснемане на Full HD 1080p клипове

21.   Motorola Moto G

Знам,че звучи странно,но моторола вече е собственост на google,а телефона в момента е най-добрия от нискобюджетните..Цена около 350лв.. :)

22.   iPhone 4S ! Много приятно телефонче, много удобно . Аз мразя Samsung, стават, но са ми много досадни за ползване и мисля че страшно прехвалени и неудобни. На Apple вълна съм. Е, всеки си има мнение.. (:

23.   iPhone 4s да ама за тея пари втора ръка ще си земе

24.   Моят съвет е да си вземеш система Android аз съм с такава и съм много доволна. Един приятел обаче си взе с операционна система Windows и има проблеми със свалянето на игрите. Относно марката, прочетох че не искаш Samsung, но аз нея бих ти пропоръчала. Все пак каквото и да решиш между смартфон и таблет, е препоръчително да е двупроцесорен. Разбира се това също опира до финансовата възможност, така че мога да те успокоя че и еднопроцесорен да е няма да имаш проблеми, просто те са малко по-бавни от двупроцесорните. Дано съм ти помогнала с нещо :)

25.   S2 или iPad mini

26.   Нексус 5 но го вземи от западна европа - ще ти излезе в пъти по-евтино и имаш международна гаранция! Еквивалент е на Лг Г2

27.   Acer iconia tab, уникален е!

28.   HTC one X, S а за таблет Google Nexus 7 успех

30.   Единствено мога да ти кажа, че на Уиндоус телефоните не може да се свалят игри. Една приятелка има Нокия Лумиа мисля, че беше 800 (ама може и да те излъжа) и сме се мъчили с часове да търсим откъде се свалят игри и накрая като намерихме-всички се плащат. Аз лично съм много доволна от Андроид-таблета ми е такъв. Телефона ми е Samsung Champ С3300i-резил отвсякъде и ще си взимам Samsung Galaxy S3 mini.

31.   Препоръчвам ти таблет samsung galaxy tab 3. Много е добър и само в plesio е 500. Навсякъде е 600.

32.   Хаха, за тези пари Айфон не можеш да купиш. Е, можеш, ама реплика...

33.   LG NEXUS 5, вземи си го няма да съжалавяш..

34.   Samsung Galaxy Mega

35.   В никакъв случай не си вземай таблет имам 2 и двата са бъгави а са хубави известни марки от други приятели имам същите оплаквания :) Нокия Лумия също не си вземай защото е с windows :) Аз сега съм със Самсунг Галакси С 3 и съм много доволона :) успей
-данито

36.   За 600 можеш да си вземеш уникален телефон с много по-високи изисквания. Аз скоро ще си взимам телефон, също не съм много сигурна какъв, но засега съм се спряля на Sony Xperia Z1 (20.7MP, водоустойчив!!!); другия, на който преди се бях спряла, по-евтин, е Huawei Ascend p7 - изглежда много добре, бърз, (13MP камера и предна 8MP)

37.   за 600 лв има LG G2 32GB