Споделена история от Тинейджърски

Повече от всичко искам да бъдем заедно... но се страхувам от последиците...
Объркана съм и незная какво да правя. :(
Аз съм момиче на 16.

Лятото започнах работа за 2 седмици.Тогава се запознах с едно момче(18)..Много си допаднахме..По цял ден бяхме заедно, а вечер излизахме в една и съща компания...

Не можах да скрия от приятелките си...личеше си че и той ме харесва, проблема беше че не го допусках по-близо до себе си, защото се страхувах от нашите..знаех че няма да го харесат..понеже е имал проблеми с полицията...
Нашият град е малък и дори да бях скрила от тях, щеше да се разбере.

Въпреки всичко реших да опитам..След още 2 сед. реших да споделя на майка си...Когато тя разбра кой е направо откачи.Каза ми да скъсам с него..няколко дни упорствах..но накрая го скъсах(той знаеше причината), защото още не изпитвах толкова силни чуства към него.
Същата вечер плаках много..може би, защото осъзнавах, че тя все още ме командва...или - просто осъзнавах какво губя....един ПРЕКРАСЕН човек!!

Той започна да ми звъни и да споделя чуствата си..Решихме отново да се съберем..
След известно време майка ми отново разбра...каза, че съм загубила доверието й.... :( ..Обещах и да го скъсам..но въпреки всичо не го направих като се разбрахме да се крием...така вече половин година...

Но нещата се влошиха,когато 1 вечер говорехме по телефона 1час .. тя се усъмни...беше се ровила в телефона ми и след това разбра чий е номера :(

Наказа ме ( а съм на 16) :х
Реших да спазя наказанието, за да изкупя вината си, че съм я излъгала...И така не можем да се виждаме..понеже излизам за 1-2часа събота и неделя, а през седмицата съм на училище(в друг град)
Досега баща ми незнаеше...но вече знае и сега даже, понеже излъгах и него мисля че няма да ме пуска изобщо да излизам....(нашите ме държат мн изкъсо) :(

Сега незнам какво да правя....Понякога не издържам и ми иде да избягам от вкъщи.Повече от всичко искам да бъдем заедно...но се страхувам от последиците...

Коментари

1.   Ами.. това е голям проблем според мен! Аз съм момче на 16. Моя съве е да скъсаш с него.. Колкото и трудно да е. Все още си само на 16.. ще има много след него. И помисли-само неприятности ше си навлечеш с тая връзка. Но си достатъчно голяма да вземаш собствени репения, това е само мое мнение ! Успех.

2.   Aми мисля, че това е да се предам и докога ще ми казват кой да обичам...до 30г??

3.   Ама как може да те наказват моля ти се та ти си на цели 16 години и може да си се влачиш с всякакви криминално проявени, но иначе много свестни хора.
Ех какъв късмет какво нещо бе.Лоша майка бе ей!Да не ти дава да се виждаш с ПРЕКРАСНИ престъпници.Как може такова нещо?Пък баща ти...чета и не вярвам на ушите си!Слабохарактерен е той.Да не вземе да удари по масата и да постанови, че независимо какво казва лошата ти майка ти ще правиш каквото си искаш, защото си на цели 16 и може да излизаш с прекрасини крадци, чудесни изнасилвачи, интелигентни пласьорчета(незнам твоя ПРЕКРАСЕН НАСТОЯЩ ПАНДИСЧИЯ от кои точно е) и прочее умни криминални индивиди.Какво се чудиш още и не вземеш да избягаш от тоя тормоз?Обърни се към, някой за помощ.Баба ти може би ако имаш такава де.Тя вероятно ще се гордее ако внучката и се влачи хора като ПРЕКРАСНИЯ ти приятел, който тепърва ще става още по-прекрасен и ще върши прекрасни престъпления.
Не забравяй, че много го обичаш, но си го скъсала защото не си била много сигурна дали го обичаш.Ахахаххаахахахх

4.   Оле :( Не съм изпадала в такава ситуация,но просто нямаше как да подмина без коментар,когато има толкова отчаяно момиче :( Щом е прекрасен човек опитай се да обясниш на вашите при следващ скандал колко е добър и чудесен,но и ти упорствай,ако не те послушат и тогава,предложи и да се срещнат с него (ще настане тексаско клане,но само тогава вече всички ще са сигурни в решенията си) Или те ще разберът какъв е всъщност,или ти...И в двата варианта няма какво да губиш,кажи им "Ще ви помоля да се държите на нивото и възрастта си-като големи хора,и да поговорим четиримата" Това е моят съвет

5.   Здравей.Аз съм на 16 (също) . Според мен ако го обичаш истински не трябва да късате. Не може винаги майка ти или баща ти да те командват. Трябва да им докажеш че не си на 5 и че си зряла жена.

6.   Не знам, но аз лично не съм съгласна с номер 1. Може и аз да греша, но това е моето мнение. Не късай с него, бори се! Нали се обичате, това е най-важното! И аз знам какво е да се криеш от вашите и те да не одобряват човека, който е всичко за теб... Но аз не се отказах. Обичах го до лудост въпреки всичко, даже сега, когато не съм с него, още го обичам...
Нашите бяха против, искаха да ни разделят, но видяха, че няма да стане и просто се отказаха.

Поговори с вашите, обясни им, че вече си голяма и тези решения с кого да ходиш, са си твоя работа. Аз ги разбирам, те искат най-доброто за теб, защото си им дете и те обичат много, но не могат цял живот да контролират живота ти. Още повече, че когато сама допуснеш грешка, най-добре ще се поучиш от нея, а не когато някой друг ти казва "не го прави". Това е моето мнение, не задължавам никого да се съгласява с мен.
Успех, миличка!

7.   Хмм...тази история ми е позната и то доста-просто я минах почти същата само, дето аз скъсах с него и в продължение на 1 година не можах да го преживея и след това макар и късно се събрахме макар нашите да не знаеят сега сме заедно макар и тайно-заедно сме и сме щастливи повече от всякога. Не можеш да обърнеш гръб на човека който обичаш...Давай смело и не допускай грешки просто внимамвай да не те хванат. Успех ти желая

8.   Много е сложно не слушаи толкова другите а сърцето даже и ваште да не го харесват любовта граници няма изчакай и ти да станеш на 18 и живей с него но смао ако наистина искаш ,оважаш и обичаш а всичко това ще ко запомниш като щуротия която си направила като дете но в никакъв случай не бягай

10.   Буди внимателна .. не си малка, но не си и голяма . Прецени за какъв човек точно става въпрос. Заслужава ли си ? Щастлива ли си с него ? Внимателен ли е ? Искрен ли е към теб ? И какво очаква от теб съобразно с това какво си готова да му дадеш. И ако си доволна и удовлетворена от вруската си с него .. му дай възможност по точно си дайте възможност. ти спомена че учиш на друго място..а той няма ли кола .. да идва при теб.. ? И така ще се криете докато ваште не се примирят..все някога ще го направят..стига да си щастлива.

12.   № 4.,5.6.,7.8.

благодаря ви за подкрепата..наистина съм решена да се боря за това, което ме прави щастлива..

относно №3. ... съжалявам те..явно никога не си бил/а влюбен/а ;)

13.   Номер 3 ме скъса от смях !
тя/той каза голата истина с малко ирония .. !