Споделена история от Тинейджърски

Поръчка (vmzona)
Здравейте!

Харесала съм си едни боти от vmzona. com. Както сигурно се досещате никога преди не съм си купувала нищо онлайн от този сайт, дори съвсем скоро разбрах за него.

Затова се интересувам дали вие сте правили поръчки на обувки от там? Качествената ли е стоката им? Номерата отговарят ли си?

Благодаря за вниманието! :)

Коментари

1.   Да, стоката е добра, номерата отговарят и съм доволна :)

2.   Здравей. Аз съм на 15 години и преди няма и 1 месец си бях поръчала ботуши. Много съм доволна, а и поръчката пристига сравнително бързо (най-много до 1 седмица). Поръчай си, няма да съжаляваш. :)

3.   Стоката е на 100% качествена. Често пазарувам от този онлайн магазин. Много съм доволна :)) Специално обувките си отговарят на номерата. Не се замисляй няма да останеш разочарована :)))

4.   Здравей!!
Лично аз не съм си поръчвала нищо от този сайт, но имам много приятелки, които поръчват от там и мога да те уверя, че стоките им са много качествени и отговарят на размерите си. Цените са достъпни и има голям избор на всичко. При обувките е малко по-специфично, но ако си сигурна в номера си, поръчвай и не се колебай! :)

5.   Вече около доста пъти съм си поръчвала неща от интернет, а от vmzona около 2 или 3. Нещата им са доста качествени и смело мога да кажа, че няма от какво да се притесняваш-поръчвай! :)

6.   Сайт в които се продават поредните китайски стоки. :)

7.   Здравей, аз съм си поръчвала дрехи от vmzona и мога да ти кажа, че съм доволна.. колкото до дрехите - качествени са. Обувки не съм си поръчвала все още, но една моя приятелка наскоро си поръча ботуши и също, доколкото знам остана доволна. Номерът й пасна и сега си ги носи. Аз мисля, че няма да съжалиш ако си поръчаш нещо от сайта - стоките им са безупречни. :)

8.   Ами обувки не съм си взимала,но съм си поръчвала от там блуза..не я харесах (смисъл не беше мой типаж,но си я взех ;d) иначе дали е качествена - ми тази блуза беше ;d ,но до колкото си спомням си поръчах М размер,но очевидно тя беше С размер-стана ми де,но все пак!Иначе артикулите им изглеждат хубави !

9.   Никога не съм пазарувала от този сайт, но съм го разглеждала. Според мен няма защо да се притесняваш, винаги можеш да направиш рекламация, ако нещо не е както трябва. Повечето онлайн магазини имат 7-дневен срок, в който имаш право да върнеш продукта, ако има някакъв проблем. Ако има даден телефон за контакт, можеш да се обадиш и да попиташ.. :)

10.   Никога не съм пазарувала от този сайт, но съм го разглеждала. Според мен няма защо да се притесняваш, винаги можеш да направиш рекламация, ако нещо не е както трябва. Повечето онлайн магазини имат 7-дневен срок, в който имаш право да върнеш продукта, ако има някакъв проблем. Ако има даден телефон за контакт, можеш да се обадиш и да попиташ.. :)

11.   И аз си купих едни дрехи от там много хубав сайт с качествени продукти

12.   С майка ми редовно поръчваме оттам, качеството е страхотно, стоката пристига бързо и цените са ниски. :)

13.   Аз съм останала с впечатление, че стоката им е по-скоро турска, отколкото китайска но... Да, поръчвала съм от там боти с шипчета, които се обелиха още на третото носене.

14.   Поръчвала съм доста неща от там, точно обувки не съм, но дрехи-да и общо взето съм доволна. Коректни са, нещата си пристигат на време, за уредите има и гаранция, последно купих една кафемашина от тях. Така, че разлика между тях и нормален магазин няма.

15.   Здравейте, чакам си в момента поръчката и съм силно възмутена, като разбрах, че ако не харесаме продукта на място, не може да го върнеш.

16.   Здравейте аз също съм възмутена след като разбрах че няма как да върнеш продукта на момента поръчала съм едни боти които ако не ми станат трябва да направя рекламация след това да чакам да одобрят рекламацията и после да ми върнат парите.

17.   от зоната и кокетна никога повече обръщат ми се червата вече съжалявам че въобще се захванах само ако мога да върна времето..

19.   Никога повече от тях!!!!
Успях да върна продукти на VmZona, които не оговаряха на размерите и имаше дефекти по шевовете.
Както е обявено на сайта им при подобен проблем връщането на парите е за тяхна сметка по куриер? ! , но уви пристигнаха за моя сметка с 4лв. такса. Принципно съм решил да си получа сумата от 4лв. и ще продължа кореспондецията с тях до изясняване на обстоятелствата. Телефони никога не дигат а само по имейл кореспондират. Опитаха се да блокират получаването на мейли от мен, но успях да им пиша пак.
За мен това са поредните некоректни китайски търгаши позиционирани в Европа.

20.   Да ти кажа не знам бях си поръчала дънки S размер, но дойдоха L. И други пъти съм поръчвала случи се нещо подобно и с 1 блуза. Решението все пак е твое, дори и да има някакъв проблем мисля, че можеха да се връщат.

21.   Никога повече! Разочарование е слаба дума. Пълно отвращение.
В рамките на две поръчки, получих обувки с дефект, които някой преди мен е пробвал и върнал. След една седмица поръчах две блузи. След 10 дни ми се обадиха да ми кажат, че едната блуза не е налична и започнах да чакам другата. След като пристигна, същото се повтори: видях, че блузата е пробвана и върната в мърляво състояние. Служителите дори не са си направили труда да я сгънат и да я изпратят в приличен вид. Беше натъпкана в найлоновия плик като за изхвърляне. Думите ми не стигат да изразя отвращението си. След като прочетох коментари относно връщането, как клиентите си чакат с месеци връщането на парите, някои дори не дочакват, реших да не си късам нервите. Дано повече хора да прочетат коментарите и да си спестят неприятните емоции. Не знам кой е щастлив с едни жалки пари, когато причиняват на хората такова разочарование и гняв.

22.   Преди продуктите им ставаха (само някои неща), но с годините намалиха качеството значително. Само боклуци продават и боклуците им не са китайски, а турски, дори мога да ви кажа от кой квартал на Истанбул ги вземат за стотинки.
Отвратително качество, масово не си отговарят на размерите, поръчвам ХС, пристига нещо отговарящо на Л - чувал. Обувките не се нуждаят от коментар, те са още по-трагични и не си отговарят на размера - едни по-големи, други умалени.

23.   Бях си поръчала едни боти през 2017год и до ден днешен са здрави а вече е 2021год...

25.   Каквото и да съм поръчала от VMzona съм оставала страшно! Било дрехи, обувки и т. н. Като качество, размер и модели също. Препоръчвам ги!