Споделена история от Тинейджърски

Защо се чувствам така?
Здравейте. Момиче, на 14 съм.
От известно време забелязвам, че запо1вам да мисля само за момчета.. И харесвам момче с 2 години по-малко от мен, харесвам и други 2 с една година по-малки, дори с единия съм се целувала и само като се сетя кво готино се целуваше и се подмокрям...

А харесвам и много други момчета и постоянно търся евентуални възможности да имам кратко забавление с някое момче, и се озадачавам от самата себе си-когато харесвам дадено момче и единствената ми цел е да се целувам с него и като си постигна целта-просто ми омръзва и това е!

По цял ден съм възбудена и мастурбирам с мисълта за най-различни момчета и съм решила ,че като стана на 15 веднага ще се чукам с някое момче, защото не издържам вече. И не знам защо, но имам чувството, че се държа като някаква курва и като се наеба с някой още повече ще "курвясам"

И най-лошото е ,че това ми харесва. Вулгарното ми държание, мръснишките подмятания на почти всяко момче и т.н. Това нормално ли е? Какво ми става? Курва ли съм? Да продължавам ли така?
БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

Коментари

1.   Аз съм мом4е на 14 ами кво да ти кажа не съм по тоя тип жени но маи пове4ето мом4ета са не е много добре за теб дръж се
с гордот за себе си като пораснеш ще ти е гадно каква курва си била

2.   Здравей аз съм на 13 , и знам какво е да си така това е от хормоните ти растеш , но бъди по здържана !! и не си курваа !!!!

3.   Не знам какво да кажа просто. Как може да кажеш, че чакаш да станеш на 15 за да водиш полов живот? Ми защо не започнеш още утре? Вярно хормоните ти сега са просто ... ноо не трябва така. Имай си принципи и си дръж на тях. Как може да говориш така просто не може да ми го побере главата. И аз ли ще имам такова дете след някоя и друга година?!?!
Моят съвет е да си промениш начина на мислене. И не прави това имаш мн време пред себе си. Умната малката ;)

4.   Е,за сега може и да не си курва,но със сигурност ще станеш,имайки предвид пътя,по който вървиш. Имаш всички предпоставки да станеш една долна проститутка,лека жена,която не може да задържи момче(мъж) за повече от нощ. Ти сама си преценяш дали си курва, и ако все още не си,дали искаш и дали ще станеш. Кажи ми,струва ли си за едните момчета и секса,от който не се знае,в тази възраст,какво точно ще усетиш и разбереш,да си провалиш живота? Какво имам предвид? Достатъчно е да ти лепнат веджнъж етикета "курва"...а,като ти гледам историята, училището не е на заден план...изобщо го няма в плана-зарязано е. Стегни се малко и вземи да поработиш върху образованието си,защотото да си курва не е само да се ебеш с различни момчета/мъже...да си "лека жена" също е и начин на поведение....доста приличащ на твоя(начин на поведение). Избий си от ,мммм,празната глава тези мисли за секс и момчета...налей си малко мозък в кухата манерка(не целя да те обидя)
Сиво

5.   Нормално е да се чувстваш така.
Хормоните бушуват в теб на тази възраст.
Просто не прави прибързани неща..
Има време и място за всичко

6.   Да ти си курва.И по-зле ще стане.Като толкова ти се прави секс какво чакаш?Чакала 15 ?С една година няма да просперираш.Хайде давай курволясвай на воля.

7.   Продължавай да маструбираш и си задръж девствеността още няколко години!

8.   Пубертет...така му се казва на твойто поведение. Няма нищо лошо в това...дерзай смело.

9.   Мога да ти кажа, че всичко това е нормално. Ти си млада и искаш да изживееш неща, които носят тръпка и яки спомени, вярвай ми няма да станеш курва, защото след време ще ти омръзне !!! Аз бях до известна степен така, но сега съм се кротнала и се радвам на живота. Отпусни се ...