Споделена история от Тинейджърски

Някакъв съвет как нещата да станат по-лесно?
Аз съм момиче на 18 години...От 2 години си имам сериозен приятел, но винаги когато стигнехме до секс аз го отблъсквах. Правили сме какви ли не интимни неща, , френска любов и такива работи, но никога не сме стигали до проникване...

Веднъж тъкмо почти стигнахме и до това, но мен адски ме заболя и той спря / пък и майка му се прибра/ и така си и остана... Той е много внимателен и при най малкия признак, че ме боли не смее и да помръдне, а пък аз не мога да прикривам болката и въпреки това искам да го направим, но как да му кажа да не ме пази толкова... Не искам да прозвучи нещо от сорта "искам да си по-груб"... Някакъв съвет как да станат нещата по-лесно?!?

Коментари

1.   Oо миличката :)
много мила история, мен ме усмихна.
няма нищо трудно щом сте заедно от толкова време, сте се научили да разговаряте открито особено по толкова лични въпрси..
простичко му обясни така и така много искам да съм с теб, нека да се случи най-накрая-съвсем съвсем синтезирано. не прави драми от това, не му отдавай голямо значение, за да не притесниш момчето. ей така в лекичък разговор, сякаш по междудругото да споменеш , че много го искаш.
Успех, мило момиче

2.   Според мен, или той е много надарен, или ти си много тясна.Добре е да се посъветваш с гинеколог. Опитайте със голямо количество овлажняващи средства.

3.   Не е голям проблемът ти, просто му кажи, че го искаш. Кажи му, че дори да те боли ще го преживееш. Имай предвид, че първите 4,5 пъти е възможно да усещаш болка, за оргазъм може да почакаш доста. Трябва дори първият път да е с презерватив. Да ти кажа някои заблуди:
Може да се забременее от първия път!
Дори да не свърши в теб пак може да забременееш, защото се отделя малко преди да свърши. Умната и му обясни какво искаш!

4.   Moмчeто явно си струва, щом те чака толкова време.
Просто му обясни, че си найстина притеснена, но ще се справиш.
Не е чак толкова страшно, а и болката е само първите няколко минутки, издържа се :)

5.   Когато се отдръпне, просто му прошепни "не спирай". Той ще разбере.

6.   Разбирам те мн. добре-и мен мнооого ме болеше първия път, но като го правите малко по малко не си мисли че болката ще намалее, само отлагаш неизбежното, стегни се, даже може и да пийнеш малко, да си по отпусната( не че аз бях пила), и като дойде моментът на проникването стискай зъби и не се дърпай. Ще го преживееш някакси. Наистина следващите 10-тина пъти няма да ти е добре, но после минава. А и като имаш готин приятел това улеснява нещата, той явно държи на теб, така че се отпусни! Успех!

7.   МИ НЕ ОХКАЙ КАЖИ МУ ЧЕ НЕ ТЕ БОЛИ И ТОЙ ЩЕ ПРОДЪЛЖИ

8.   Аз така се бях афектирала за пъвият път, че бях забравила, че може и да боли. Момчето беше доста надарено и с много опит. В момента, в който проникна ме заболя ужасно много, даже не бях и навлажнена достатъчно. Толкова ме заболя, че ми идваше да извикам, но стиснах зъби и се случи. още повече, че и той беше доста превъзбуден и не го даваше никак нежно. Така че, стискай зъби и толкова. Все пак най-силно ще те заболи в самото начало, а след това болката е доста по-нищожна.

Момиче на 22