Споделена история от Тинейджърски

Как да се спра?
Имам сериозен проблем,за който не мога да говоря открито с никого.Аз съм момче което просто много бързо се привързва към хората.Проблема е че от извесно време харесвам друго момче,което направо ме е обсебило...Непрекъснато мисля за това,но ме е страх да говорвя с него.Аз съм на 18 а то е с 1 година по-малко от мен.Не знам какво да направя и как да се престраша да говоря с него.Харесвам и момичета,но специално той в момента ми е под кожата.От 2 месеца не мога да разбера какво се случва...Моля ви кажете ми какво да правя...
Мисля че трябва да има някаква развръзка,защото върху нищо не мога да се съсредоточа.Да говоря ли с него или да вървя срешу себе си и чуствата ми?

Коментари

1.   За да говориш с него трябва първо да си сигурен дали и той харесва момчета като теб...Ако не е така по-добре недей, защото рискуваш приятелството си с него. Успех

2.   От една страна е хубаво да му споделиш, да не се терзаеш, момчето също може да е заинтригувано от теб, но от друга-не се знае, като му споделиш, как би реагирал. Все пак, различни хора, различни идеали, както вероятно знаеш, не всички хора приемат тази вид любов така радушно. Според мен, първо се убеди, че и той по някакъв начин се интересува от теб, не започвай насляпо, защото както казах, не се знае как би реагирал, може да те отблъсне, а и той е още непълнолетен, родителите му може да решат да те обвинят в педофилство.
Успех :)
darkmatter

3.   Изясни се най напред със себе си, какво харесваш, какво искаш? Момчета, момичета или и двте? Каква е сексуалната ти ориентация? ако той не споделя твоите чувства или желания, може да се почувстваш още по зле след като говориш с него, тъй че внимавай. опознай го и научи повече за него преди да говориш.Това бих те посъветвала, а решаваш сам все пак. късмет

4.   Пич зарежи тия гейски истории!!!

5.   Намери си жена, спи си с нея и...да " ...зарежи тия гейски истории!!!" (Браво номер 4 :)
хх

6.   Де да беше толкова лесно...както го пишете....

7.   Номер 4 не че сам против гейовете ... Просто ще ти стане много неодобно ако те отреже...

8.   Да ти кажа аз съм момиче, но доста си падам по такива неща с гейове. Първо- станеге приятели и му вземи телефонния номер. След това може да излизате по приятелски. После можете да излезете на двойна среща, ако изпитва някаква интимност към момичето, значи си е хетеро. Да ти кажа не му признавай чувствата си към него, може да се отврати. По- добре да си останите приятели и да бъдеш до него, отколкото да те избягва и да не ти говори.