Споделена история от Тинейджърски

Искам да питам момичетата...
Здравейте мили момичета. Аз съм момче което скоро откри този сайт и съм доста доволен ,че го има. Сайтовете от класата на този са малко. Както всеки тинейджър аз си имам свойте въпроси. Питам ви вас, защото момчетата искат мнение за вас за тези неща.

1вия ми въпрос е момичета вие мастурбирате ли и колко от вас го правят, кога сте започнали, знаели ли сте какво правите, и така :)

2рия е за размера всички знаем, че е важен, така че няма да питам
2рия е за дебелината важна ли е, и колко е нормално :) Благодаря за отговорите предварително ;)

Коментари

1.   Здравей :) Направо на въпросите-
Да, случвало ми се е да мастурбирам, но трябва да кажа, че е отскоро, защото едва сега успях да разбера какво наистина ми харесва и как мога да го постигна сама. Макар, че разбира се, няма място за сравнение с истинския секс. На 20 съм, правя го от по-малко от година.

Размерът няма толкова голямо значение, стига да не е разбира се нещо шокиращо от рода на 8-9 см. Да знаеш как да го използваш, е далеееч по- важно, повярвай ми! Същото мога да кажа и за дебелината- понякога тя компенсира размера, и обратното.

Дано съм помогнала. Мога ли да попитам защо толкова се интересуваш и на колко години си :) Айде, успех

2.   Здравей,
и аз като теб от скоро посещавам този сайт и ми е интересно.А относно въпросите ти ..да доста момичета мастурбират а и така сами опознават тялото си къде би им доставило най- голямо удоволствие галене целувки и тн..

А размера и дебелината всеки казва да важно е ,но понякога си зависи от момичето важно е да изпитва удоволствие а не болка от секса ..така че не го мисли толкова
Успех!
П.И.

3.   Размерът не е важен, стига да е голям :)

4.   На първия дали маструбираме-да и то по-голямата част.Точно аз не !
На втория за размера бих ти казала ,че няма никакво значение,важното е да знаеш как да го използваш :D ако ме разбираш,защото при много случаи по-малкия размер задоволява жената отколкото по-големия важното е да знаеш какво правиш и да знаеш как да задоволиш една жена ...

5.   Хах никое момиче няма да отговори на такива смахнати и лични въпроси...

6.   Мастурбирам от 5-ти клас и се възмущавам, че всички други момичета се правят на "скромни": "Ауу, аз не го правя това!" Аз го правя и още как.

А за дебелината... от значение е, да. Не мога да ти кажа точен диаметър, но е важно да е пропорционална на дължината. Общо взето - за мен е по-важно момчето да има релефно тяло и красиво лице.

7.   1. Да, мастурбирам и то от доста малка - 12-13-годишна. Стана случайно. Опознавах тялото си и ми хареса и съответно продължих. Когато бях на 15-16 някъде осъзнах какво всъщност е това. По едно време го правех доста често, понякога дори по 2 или 3 път на ден. Сега се случва веднъж на 2-3 седмици.

2. Размерът лично за мен няма никакво значение. Аз като пожелая някого за секс няма как да знам колко му е голям или дебел. Удоволствието идва от фактът, че съм именно с този човек.

Момиче на 23

8.   Да, и аз мастурбирам.. мисля, че бях 5-ти клас,л когато за пръв път пробвах ..
за другите ти въпроси .. еми ходих 4 години със момче на което му беше по-масивен пакета, но в момента съм с някой, който много повече обичам и се чувствам по-добре, макар и с по-малак член. За мен размера няма значение ... ти, когатоизбираш девойка, по гърди ли я избираш или по други качества :)
Успех

9.   1 во. Не съм момиче и не мога ти отговоря на тези въпроси , пък и ти нали знаеш че ния гледаме да сме с големите патки а не с малките мишки , ако ме разбираш ;)

10.   5 клас моля ! сама ли си се отворила или какво

11.   Kъм Номер 6 : Не мисля, че всички момичета са такива перверзнички и WTF? ти добре ли си 5 кл да мастурбираш? тогава си била дете!!! и не си мисли, че всички са като теб - развратници .. за разлика от вас аз НЕ мастурбирам!!!

12.   От номер 6:
Не, не съм се отворила сама. Първият ми път беше много по-късно с момче.
Мастурбирах клиторно.
А номер 11 - всеки нормален човек иска да изпитва сексуално удоволствие, а когато си твърде малък и е опасно да правиш пено-вагинален секс, мастурбацията е просто невинен начин да си направиш кефа, дето се вика.

Когато го направих за пръв път (мастурбирането), дори не знаех какво правя. От скука. Чак когато изпитах голямо удоволствие (по-късно научих, че е било оргазъм), осъзнах, че това ми е много приятно.
Не съм с хормонални проблеми и се развивам напълно нормално за възрастта си. Тогава дори не ми беше дошла менструацията. (5 клас съм била на 11 и половина)

13.   А и номер 11 - не мисли, че всички са като тебе моралистки от 15-ти век! Знаеш ли що е развратница ти?! Айде внимавай, като използваш някои думички! Сексуални контакти съм имала с 1 човек, с когото ходя и в момента.

14.   Аз мисля,че на номер 9 коментарът е доста малоумен.Кой ще ме подкрепи?И моля ви,не отваряйте пак темата за морала,тя няма нищо общо тук!

15.   Към номер 11 - според мен ти си озлобена, задръстена, завиждаща на останалите жена. Най-вероятно първия път когато си правила секс (ако не си още девствена де) е било доста по късно от твоите връстници. И много си им завиждала как всички говорят за секс, оргазъм и маструбиране...., а ти просто си седяла злобеещо и безучастно встрани. Искам да кажа едно с това - ти си задръстена моралистка, живееща в миналия век. Не е нужно да поставяш етикети и да обиждаш всички останали НОРМАЛНИ хора. Никой не ти е виновен.

16.   Hомер 11, ти луда ли си? развратници???моля??от кое село си бе девойче?това са нещата от живота, почти всички нормални жени го правят и голяма част от тях са почнали от малки. развратници били. много мразя такива ограничени мръхли като теб, дето си мислят че ако си държат краката затворени 2 десетилятия минимум, и не си пипат п-тката са много голяма работа и много разбират явно. А точно такива като теб ограничени въобще не им е работа да влизат и да дават съвети в такива теми. като няма какво да кажеш замълчи, не слагай етикети кой какъв е, ако е по-освободен от теб и няма бастун в задника."развратниците" са именно тези, които благодарение на този вид разврат поне ще изпитат удоволствие някога от секса, а такива като теб ще си барат ушите и само ще мечтаят. марш овца, ти не си от нащо стадо!!!пфуууу

Kолкото до въпросите на момчето. аз мастурбирам от 14-15 годишна и много добре знаех какво правя.

Pазмерът има значение!!!! престанете да пишете, че няма, защото всички много добре знаем, че има. било важно как се използва. ГЛУПОСТИ. нека да му е малка и тънка пишката, пък ако ще и на челна стойка да застане, няма да ми е достатъчна, каквито и трикове да знае. малката пишка си е малка, ако не можеш да я усетиш в теб, никакви номера не заместват това.

17.   Номер 11 с извинение ама ти си много много тъпа !!!

18.   Браво, номер 16. :)
А номер 11 се е покрила, щото е тъпа шматка и ще си остане вечно с остарелите разбирания! Сигурно пенис няма да види през живота си, пхаха!
Според мен е много по-добре на 14-15 да си опитен и НОРМАЛНО РАЗВИВАЩ СЕ, отколкото на 19 някаква непипана, нечукана. (puke)(puke)
К'во си мислите вие, ве? Че като сте девствени, сте голямата работа ли? Ха, сигурно мислите, че мъжете мнооого ги интересува тва! Мога да ти кажа, че преди първия си път, се отворих сама! И беше много по-яко, отколкото момчето да се прави на кавалер и да се държи бащински! Много по-добре е първият път да е див, отколкото болезнен! ДЕВСТВЕНИЦИТЕ - ВЪН!

20.   Абе симпатяги не се изкарвайте голямата работа, защото не сте.Какво напалатихте номер 11?Тя може да е далеч от истината ама и вие не сте по-близо.
Номер 18 как микажи на 14-15 ще си опитна?Да не си започнала от първи клас а хахах?Бил съм с 15 годишна много отворена с много партньори и богат опит.Ами дърво та дърво и не е само тя така от това, което съм чувал от други момчета.Само можете да приказвате май а?Деца се правят на жени.Не правите секс Вас просто Ви чукат!!
ЯСНО?
Айде марш да си пишете домашните

21.   Номер 20 , браво ! Хубаво беше да им се каже

22.   Аз започнах на 12 и знам какво правя

23.   Aз сам малка не мастурбирам

24.   Хахахахахахахахаха божеее ае номер 20 нас просто ни ...мда.. ем то какво друго значи /секс =чу*ане :D

25.   мастурбирам от 12 годишна и ще ти кажа, че момичетата мастурбираме почти колкото момчетата. На 14 съм и още не съм правила секс, затова за размера нищо не мога да кажа :)

26.   За всяко момиче предпочитанията за размера и за дебелината са различни. № 25 е права за това че по принцип и момичетата мастурбират почти толкова колкото и момчетата, но аз лично не съм го правила. И знаеш ли, би ми било неудобно ако гаджето ми ме попита това, което ти питаш тук. Въпрос на лично мнение. :)

Sunshine

28.   номер 24 : Между секс и чукане има разлика! В секса се влагат поне малко чувства а при чукането ти е все тая с кой и къде.... :)

30.   Защо момичетата се правят на чисти души, а като се приберат у дома един бог знае как си дръгнат п*****а, като разберат момчетата колко често мастурбират ни викат перверзници!

31.   Ами аз съм на 13, мастурбирам си доста често, от малка, без да знам какво правя :D

32.   Ами признавам си, че често го правя ;d
ж13

33.   Извинете искам да питам нещо. Дали 16 годишна ще излезе с 14 годишен.

34.   Ами аз почти всеки ден си мастурбирам оше от малка. Тоест някъде в пубертета. Хайде, признайте си, почти всички го правят. Изчела съм доста истории и дори се учудих че има толкова хора като мен!

35.   начи тия мацки дето викат че не се правят на диджеи нощем под завивките жестоко ви лъжат ( аз не мастурбирам вика.... я моля ти се всеки го прави дори да не си признава... а вие не виждате ли че номер 11 ви троллва :Д кви шматки сте и вие ) :Д

36.   Към номер 8, вместо да говориш, за членове и размери, научи българският език първо, "по-малък" се пише :P

37.   Хайде и аз да изкажа мнение.
Тези въпроси ги има не в една тема, така че по-лесното за теб би било да напишеш в търсачката въпросите си и евентуално, ако не ги намериш да ни попиташ.
На първият ти въпрос отговора мисля, че е съвсем ясен. Колкото и някой да те лъже, ВСИЧКИ се самозадоволяват. Някой по-често, други рядко, зависи как го приемат. Всеки го прави по различен начин. Масово си пускат порно, други на фантазии, но винаги се стремят към финала. Аз започнах, когато влязох в пубертета. Тогава не можех да си удържам хормоните, както сега. Също и не можех да се контролирам, защото тялото ми си искаше своето много по-неудържимо. Да, разбира се осъзнавах какво правя и с течение на времето намерих своята техника към по-бързо и стимулиращо самозадоволяване.
На втория ти въпрос не знам за кой път ще давам мнение.
Има два типа хора - едните си мислят, че размера е важен, а другите смятат, че е важно какво ще постигнеш с даденият ти инструмент. Всеизвестно е, че всички жени отделят сегмент, някой повече, други по-малко. Когато е повече - триенето не намалява, но става по-лесно, което предразполага и самият полов акт. Разбира се има мускули, които при възбуда се разширяват и още куп неща, които не ми се занимава да ти обяснявам.
За мен размера не е чак толкова от значение, отколкото сама поза. Всички знаем, че има пози за различни места, размери, ситуации и прочие, така че това не би трябвало да е основният конфликт и проблем и за двата пола. И както казва моята приятелка - за всяка дупка си има и съответната запушалка.

38.   Номер 33 мечтай си!!!

39.   На вторият и третият въпрос всяко момиче според мене ще ти отговори по различен начин, защото е въпрос на гледна точка. За първия въпрос само ще ти кажа, че е много личен. Аз лично не го правя просто не знам гнус ме е някак си пък и какво му е хубавото.

:) :) :)

41.   ми аз съм на 12 и си признавам че
мастурбирам
а за размера харесват се и по-големи и по-малки
аз съм малка за секс така че повече не мога да ти кажа

42.   Естествено че мастурбират, даже го правят повече от момчетата, защото те могат да получават оргазам след оргазъм, тоест могат много пъти, ето за това им завиждам.

45.   Аз мастибулирам от малка и ми харесва

Момиче 13г.

46.   №6 - съжалявам, но 11 е права. Не всички са като вас. Аз също не се самозадоволявам и няма да го направя не възнамерявам, а решенията трудно си ги сменям. Тя не е моралистка от 15-ти век. Това, че ти си някоя глезла, която само си търси внимание не значи, че и другите са такива.

А ти №16 по обидно не можа ли да го напишеш. Какво лошо е казала момичето. Никой не е длъжен да прави нещо, което не желае ясно - проумейте го не всички вършат тъпото ви мастурбиране дразните ме вече. Мухла била, а ти каква си за коя се мислиш, че да и говориш така като се самозадоволяваш и вече голямата работа - то нещо хубаво си направила. Задръстена била не е вярно тя поне има гордост (предполагам не я познавам съдя по мен сега) за да не го прави. Да не е по-хубаво да седи вкъщи като някаква уличница и да се пипа нагоре - надолу после ама аз се само отворих. Ами ще се само отвориш то като се пипа там където не ви е работа. След това ви е срам да ходите по гинеколози... е е е вече някой като не се самозадоволява и го взимате за животно. Колко малоумно и задръстено. после тя била задръстенячка - ха ха и кой го казва момичето, което явно си няма гадже за да стигне до такава крайност като да се самозадоволява. Така ли?

Йоана

47.   Йоана, ти като не го правиш, защо постоянно си в темите за "самозадоволяването", нещо май ни будалкаш, човек след като не се интересува от нещо, той не чете теми свързани с него. Айде не на нас тези!

48.   Какво правилно има в това да мастурбираш на 11-12 годинки, та ти още си дете!!! Номер 11 е НАПЪЛНО ПРАВА, защо трябва да и се нахвърляте? Масата от Вас са някакви прости чалгари, мислещи за секс и прочее. Всеки има право да казва мнението си. Моето например е, че е пълна глупост преди 14-15 години да се пипаш там долу, вместо да си навън с приятелите ти и да се забавлявате. Аз, например, ритам на стадион и мога да ви кажа, че няма нищо по-хубаво от това да си достатъчно умен за да осъзнаеш, че е по-добре да си изживееш детството, отколкото да си бъркаш, така да се каже. На 14 съм и съм убедена че 90% от приятелките ми не са се самозадоволявали, а някои дори не знаят точния смисъл. А относно това да си информиран за секс и etc, е много добро нещо и препоръчвам да ровичкате из интернет и да се осведомите за някои неща! Благодаря.
~

49.   Мастурбирам като луда, стигам до 30 ергазма ей така един след друг, кеф ми е.

50.   №47 - не се самозадоволявам. Коментирам тези теми, защото ми прави кеф да казвам, че аз не го правя. Това е причината иначе честно казано не чета тези теми тази също не съм я чела ;дд просто както казах кеф ми е да го казвам "Аз не се самозадоволявам" и наистина е така. Представа си нямам за какво се разказва всяка една от темите, в който съм писала. ;)

Ако щеш вярвай съжалявам много, но е късно за мен. Заклела съм се, че няма да го правя. За това не чета тези теми само казвам, че не го правя и така. Не се хваля, ама е яко да не си като другите. И от къде знаеш кой коментари са мой какво като се разписвам?

Йоана

51.   а пък чесно си признавам че съм нимфоманка. Просто съм си такава и не ме е срам да си го призная. А пък до въпросите това с мастурбирането аз го правя от много малка. А пък до размера за всеки е различно. например за мен е най - добре е да е нормален и по размер и по ширина. Така че момичета не спорете за глупости.

55.   Аз съм на 12 момче и мастурбирам искам да знам извратено ли е и има ли други проблеми?

56.   Хубаво ли е да си със кафяви очи и тъмна коса ?

57.   Няма никакво значение на колко години си за да мастурбираш. Това си е лично твое решение, а аз го правя от 3 - 4 клас и изобщо не ми пука. За съжаление не съм правил секс :"" и може 16 годишен да излиза с 14 годишна или по малка. Познавам доста момичета които не мастурбират или не искат секс, защото си мислят че са малки или са просто смотани. Говоря за момичетат който аз познавам.

Момче: 16 години

58.   Здравей! Пише ти мацка на 22г. Тъй като сайта е анонимен, няма какво да крия!
1. Да, маструбирам! Разбира се, в това няма нищо лошо. Започнах когато бях на 16, мисля. Тогава бях в гимназия и нали се сещаш всички са някви разгонени и мен ме беше страх да правя секс, пък и бях малка и затова се поразрових в нета ии започнах ;)
Отначало бях като ненормална. Движех се супер странно, но към осемнайстата ми година всичко стана по-хубаво и по-леко. Тъй че, момичета, не се притеснявайте ако отначало не върви добре, с възрастта всичко узрява включително и чувствата ви за възбуда и т. н.
2. Според мен размерът има значение. Не чак толкова голямо, но има. Загубих своята девственост с първия си секс-партньор на 19 години. Той беше много красиво и добро момче. Пенисът му бее приблизително 13-15 см. Дебелината около 3 см. Не много голям, но достатъчен. Досега съм била с 4 партньора. Един, от които имаше доста къс пенис (12 см)и около 3 см дебел. Но пък за сметка на това ми доставяше голямо удоволствие, защото просто беше добър. Сегашният ми приятел има много дълъг полов член - около 17 см и дебел 5 см. Хубаво ми е с него и мисля, че той за мен е перфектен.
3. Дебелината, според мен, е по-значителна от колкото дължината. Просто по-силното от пениса, което чувствам е дебелината.
Надявам се да съм ти помогнала, сладур!

59.   Кака съм ти с доста години, но ще ти отговоря. Започнах да мастурбирам някъде на 12-13, но разбира се само дразнех клитора си. За първи път си вкарах пръстите вътре доста години по-късно, когато вече не бях девствена. И до сега го правя когато по някаква причина остана без секс.
Колкото до размера, ами има си значение. Както на дължина, така и обиколката. Обаче е много по-важно какво точно правиш с него, а не дали е Х см или 2 см по-малко. Не знам точно колко е нормално, но всяко момиче си знае за нея колко е малко, достатъчно или много. Защото и това да е прекалено голям не е добре. С две думи, боли. За това май средния размер е най-готин. Обаче пак ти казвам, не см са най-важни, а колко се стараеш да направиш приятелката си щастлива.