Споделена история от Тинейджърски

Той успя да ме съсипе...
Историята ми е доста дълга затова ще се опитам да я съкратя максимално. Запознах се с едно момче на 22 години , в което се влюбих лудо и той ме хареса. В последствие разбрах, че е мутра, но това не ми попречи да го обичам и да съм с него. Аз съм на 17години и за мен е нормално да се влюбвам. \

Всеки ден го заобичвах все повече и повече. В началото и той беше така но после изведнъж охладня. А аз по влюбена от всякога. Той започна да ми изневерява и от там започнаха скандалите ни и всичко останало. Разбрах че съм бременна и тогава нещата се промениха. Той искаше да запазя детето, но аз категорично отказах. След аборта той се промени но за твърде кратко. Все го нямаше- днес тук утре някаде другаде...вечно по работа. Знаех че ми изневерява но в крайна сметка го приех. Не зарди друго а заради това че живота ми без него ми изглеждаше немислим.

Причини ми адски много неща, който и до днес не мога да преживея и за които трябва да го мразя...Но аз не мога да мразя никой и сигурно затова го обичам. В крайна сметка не след дълго ме напусна. Просто един ден дойде и ме целуна каза че ''просто така се е получило'' и че къса с мен. И си тръгна...дълго време не го виждах. Минаваха дни....месеци....а аз го обичах повече от преди въпреки че не го виждах. След почти година се появи отново...по красив и по истински отвсякога. Поздрави ме когато ме видя излязахме веднъж...говорихме и се разбрахме да излезем пак. И от тогава нататък нямам вест от него. А продължавам да го обичам...Просто той успя да ме съсипе и да разбие всичко в мен на прах...

Коментари

1.   Не е той, ти си се съсипала. Искала си повече, отколкото е можел или искал да ти даде. Не го обвинявай за очакванията си.

Малко офтопик, с добри чувства: Не пести запетайките. С малко усилие в началото, после ще се превърнат в навик, а с добре оформен граматически текст, ще избегнеш смислови недоразумения и двусмислици.

2.   Така става като се захващаш с неподходящи хора, който не са от твоята категория.

3.   СЪСИПАЛ ТЕ Е И ПРОДЪЛЖАВА ДА ТЕ СЪСИПВА, А ТИ ПРОДЪЛЖАВАШ ДА ГО ОБИЧАШ. Е ТОВА НЕ ГО РАЗБИРАМ. НЯМАШ ЛИ ВОЛЯ? ОПИТАЙ ДА СИ ВТЪЛПИШ, ЧЕ ТОЗИ ЧОВЕК НЕ Е ЗА ТЕБ, ЧЕ СИ ТВЪРДЕ МЛАДА И ЖИВОТА Е ПРЕД ТЕБ. ЩЕ СРЕЩНЕШ ПОДХОДЯЩИЯ ЧОВЕК. НЕ СЕ ИЗМЪЧВАЙ, А СЕ ОГЛЕДАЙ ОКОЛО СЕБЕ СИ, НАМЕРИ СИ ЧИТАВ МЪЖ, КОЙТО ДА ТЕ ОЦЕНИ И НАПРАВИ ЩАСТЛИВА. ЗА КАКВО ТИ Е ТАКЪВ ЖИВОТ НА СТРАДАЛЕЦ?КАКВА Е ТАЗИ ЛЮБОВ, ЧЕ ДА СИ ЗАСЛУЖАВА ВСИЧКИТЕ ТЕЗИ БОЛКИ, ТЪРПЕНИЕ, СТРАДАНИЕ....?ОПОМНИ СЕ МОМИЧЕ МЛАДО

4.   Ти си позволила да те съсипе.Позволяваш му да си играе с теб.Имай самоуважение към себе си, и въпреки чувствата,кажи"НЕ" веднъж за винаги!Стъпи си на краката и давай напред,очаква те истинската любов,в която чувствата ви ще са споделени.Успех!

5.   Hе си губи най хубавите година за такъв той не е за тебе,няма смисъл дасе обвиняваш ти самата,направиласи една голяма грешка тава е аборта,и за какво го обичаш още,да дойде и да направиш още един аборт,а после последствията кой ще ги плати...и ти самата няма да можеш да си ги платиш,затова избий си го от акъла.

6.   На 22 ,,мутра" а?Тоя да не е от Перник?
Баси смеха

7.   Всеки човек знае, че от прахта става мухал. Тоест земи прахта от себе си и я превърни живо, красиво, нежно и забавно момиче. Повярвай ми, аз знам какво ти се е случило аз съм го приживяла.