Споделена история от Тинейджърски

Сам усещам, че ставам досаден, но трудно се контролирам
Здравейте, имам проблем... Имам си приятелка и я обожавам! Бих направил всичко за нея, но мисля, че понякога я задушавам с обичта си. Не е от това, че сме заедно от скоро-напротив от доста време сме заедно и още не ми е омръзнала. Сигурен съм, че винаги ще я обичам така, както и сега!

Имаме неограничен брой безплатни минути и си говорим доста често и дълго, но понякога се усещам, че прекалявам. Сам се усещам, но трудно се контролирам и ставам досаден...

Не ми го е покавала или намеквала, защото е прекалено добродушен и мил човек, за да ме нарани по какъвто и да е повод. Нямам никаква представа, какво да направя и как да се променя в това отношение. Имам нужда да и чувам милото и звънливо гласче колкото се може по-често...Това е само, когато сме разделени, ако сме заедно-никакви проблеми.
Благодаря Ви предварително!!!

Коментари

1.   На нейно място щях да се чувствам прекрасно. Хубаво е някой да ти показва, че те обича. Но ако мислиш, че наистина прекаляваш, просто ограничи малко обажданията. Може в това време наистина да върши нещо важно и да я разсейваш, но да се притеснява да ти го каже.

2.   Опитай така. Всеки път когато ти се прииска да и се обадиш брой до десет помисли зашто искаш да и се обадиш а после дали е толква важно колкото си мислиш
Успех!

3.   Съгласна съм със №2

4.   Момче, недей - обичта си е обич, но досадата бързо и слага край.., особено ако има и елементи на ревност, за което съм почти сигурна. Остави момичето да диша, повярвай ми, прекален светец и Богу не е драг - моят приятел е такъв, непрекъснато ме търси, като съм на кафе с приятелки ми звъни на всеки 5 минути, за да провери дали нямам нужда от нещо..., жеста е мил, но като се потрети и почетвърти става изнервящо и неприятно, още повече хората започват да подхвърлят разни хапливи забележки, които рано или късно ще я извадят от релси - похвално е, че сам си се усетил - значи си умен, спри се на време.

5.   Да ти кажа някой пък са точно обратното.Аз ще се радвам ако и моя беше поне малко като теб. :)

6.   Оххх....моят приятел е същият,с тази разлика,че сме от скоро заедно.Харесвам си го и всичко си е ОК,но като почне да ми звъни на всеки 5 минути за безсмислени разговори направоо...
А съвета ми към теб е да се дистанцираш за определено време и да видиш дали ще е по щастлива,възможно е тя да почне да те търси тогава. :) Просто знай,че е много досадно наистина да я контролираш по такъв начин,още повече ако има нотка на ревност. Опитай да се поставиш на нейно място и знай че всеки има нужда от личната си свобода. Винааги помни,че тръпката е най-важната в 1 връзка,а тя се постига с малко отдръпване ;););) Успех!