Споделена история от Тинейджърски

Просто някои неща, които ми се случиха напоследък
Здравейте всички!
Отдавна не бях писала тук, но вмомента това ми е единствения начин да се разтоваря.

От почти 10 години тренирам бойни изкуства.Там се запознах с много хора. Хората "А" и "Б" са от тях. И двамата са по- големи от мен с 5 години.

Човекът "А" е по- старши от мен и с годините е заслужил огромното ми уважение. Скоро започнахме да си пишем в скайп. Когато си пиша с хората там понякога прекалено много се отпускам и казвам неща, които не трябва. И така преди няколко дни си пишехме и казах нещо, уж на шега, но прекалих. Получих само едно- "Ти си на 16, това се очаква от теб, тепърва има да растеш." и до там. А как искам хората да не ме приемат за 16 годишно хлапе. После си блъсках главата в стената няколко нощи.

А вчера излязох с човека "Б", който също тренира, но е по- младши от мен. Оказа се, че имал някакви симпатии към мен. Аз също имам, но много съм мислила и стигнах до извода, че с него сме прекалено различни и между нас няма как да се получи нещо. Той е по- голям, с коренно различно ежедневие. На всичкото отгоре тренира в моята школа. Намесването на хората от там с личния ми живот никак не е добра идея.

Естествено, на него му обясних само последният аргумент (защото съм тъпа!) и той просто си тръгна. Пак цяла нощ си блъсках главата в стената.
На всичкото отгоре "А" и "Б" са много добри приятели.

Просто не знам вече как се докарах до тва положение.
Не съм спала няколко нощи в опити да измисля нещо.
Чудя се дали да се опитвам да оправям положението сега, или просто да оставя с времето да отмине всичко?

Какво е това желание от мен всички около мен да са доволни? Малко години съм живяла, но от опита ми с общуването с хора съм разбрала, че това няма как да стане. ПРОСТО НЯМА!!
Само се измъчвам така...

Поли

Коментари

1.   Оф, нищо не се разбира от историята ти.
Тренирала бойни изкуства.Човек А, човек Б.Казала на единия нещо си, после излезнала с другия и му казала и на него нещо.После си джаскала главата в стената.
Дай го малко по-подробно.Сайта е анонимен все пак :)

*Syndrome

2.   НИЩО НЕ РАЗБРАХ. Човек А човек Б....Ми хвани си човек C или пиши адекватно.Малка си щом неможеш да се изразяваш като хората.....

3.   Ти пични объркани тъпотии за 16 годишна.В к'ви филми се вкарваш?

4.   Еми, вкарва се момичето във филми, к`во от т`ва?
На 16 е и си има нейните си 'тъпотии' и си ги изживява, чудо голямо. Всички сме били на 16 и сме ги изживявали същите работи. Тя си споделя, а вие пък вместо да й помогнете..

5.   МИ ПОМОГНИ И ТИ НОМЕР 4 КАТО СИ ТОЛКОВА СОЛИДАРЕН/А С ПРОБЛЕМА.