Споделена история от Тинейджърски

Влюбих се в учителката си по бълг.ез
Здравейте! Аз съм момиче на 13 години и не знам какво да правя,защото се влюбих в учителката си по български език. Не знам дали точно съм се влюбила, но мисля постоянно за нея и когато я видя ... не знам какво става с мен. С приятелки постоянно си говорим за нея, дори и една моя приятелка май я харесва, но не знам дали казва истината. До сега съм имали много гаджета и все аз съм ги късала. Сега като знам какво е несподелена любов ми е много гадно. Моля ми кажете какво да правя?Как да постъпя? Мама знае за нея, но си мисли, че просто така го казвам, за да я дразня. Дали съм лезбийка? Моля ви, пишете

Коментари

1.   На 13 имала много гаджета? :) И влюбена?
Боже...

2.   Tова не е нормално момичетааа

3.   Амииии.Незнам дали си лезбийка.Но какво точно харесваш в нея???

4.   Според Фройд наистина има такъв кратък "псевдо" хомосексуален период и при момчетата и при момичетата в пубертета. Той смята, че това е наистина временен и преходен период, и той е абсолютно нормален, после отминава. Може ти да си в такъв период, ако Фройд е прав :)

При всички случаи не се притеснявай много, възрастта ти е една такава, наистина малка, със сигурност още не си достигнала полова зрялост. Хората минават през какви ли не периоди през живота си. И ти си напълно нормална, доколкото хората изобщо могат да бъдат нормални :)

5.   Като пораснеш ще разбереш каква си?:) Може да си Би.

6.   Миличка.., вместо да си представяш разни неща с въпросната госпожа, вземи а помоли да се потрудите върху правописа ти - думата е "лесбийка", а не лизбийка..., а докато обсъждате правописа и, може да намериш сгодна слука да и споделиш терзаниата си.

7.   Cъгласна съм с 1

8.   Абе незнам какво да правиш, ама поне вземи слушай какво ти говори учителката като преподава, че като гледам с правописа много, много не си запозната.
И не е лошо да се образоваш малко и на обща тематика, защото явно и обща култура нямаш. Та чети внимателно сега:

Лесбийка идва от остров Лесбос, не от начина по-който хомосексуалните момичета могат да си доставят взаимно удоволствие (лизане) както си мисли 13 годишната ти главица.

9.   Aбе 6 и 8 кво сбъркала е една буква случва се се пак е на 13 а тя 100% е имала повече гаджета от вас. а ти иначе хвани си някое гадже ама готино и бързо ще я забравиш.

10.   Съгласна съм с номер 9. А колкото до номер 8 не и преподавай лекции как да пише, на всеки се случва да сбърка... нима на теб не ти се е случвало да грешиш.ОТНАСЯ СЕ ЗА НОМЕР 8 !!!

11.   Много Ви благодаря за съветите

12.   Номер 1 и 7

офф..вие чувате ли се ако вие когато сте били на 13 и сте нямали много гаджета и сте били задръстени не означава, че другите са като вас.
Лично аз съм на 13 айде след няколко месеца 14.
Аз също съм имала много гаджета до сега и съм била влюбена.Невиждам какво странно има в това.

А ти мила не се беспокой може би ако учителката ти е хубава да ти харесва по външност или характер.Но щом си имала мн гаджета може би не си лезбийка.Спокойно това твоето не е проблем просто помисли добре и ще стигнеш до краен извод за себе си!

13.   Много ти благодаря номер 12

14.   Заглавието ме разби :D

15.   Тъпня пълна. Само са чудите какви простотии да измислите. Върви прочети нещо вместо да пишеш тъпотии, пък тогава виж си поумняла малко :@

16.   Не само ти си в това полужение ;)

17.   Номер 8, като гледам и ти не си много грамотен/на. Пише се "не знам", а не "не знам".. пише се ",по който", а не "по-който".
*Яса

18.   Хахахаах "priceless@".. съгласен с 1 и 14 и 7 и тн.. Д:

19.   От авторката благодаря за съветите ви но аз от доста време осъзнах, че й се възхищавам

20.   ох, ти си точно като мен :Х и аз съм така, и аз съм на 13, почти 14 години, много е гадно това чувство да харесваш толкова много учителката си , особено като свърши учебната година и се местя в друго училище. Вече всичко свърши ;( ако искаш да си разменим скайповете, аз сега си пиша с едно друго момиче, което е в същото положение, дай си скайпа, ще те намеря и ще си пишем трите, ще споделяме

21.   ами аз разбрах, че това е възхищение към нея, а не любов и сега всичко е ок, даже тя ми прати покана за фб, защото тя мн ме харесва и аз нея. А иначе номер 20 надявам се всичко да се подреди

24.   Искам само да ви кажа, че това е нормално! Аз съм на 15 години и имам този проблем от 13 годишна, при мен е същото, не спирам да мисля за нея, ревнувам я от другите ми съученици, но аз нямам вашия късмет да съм близка с нея, затова се измъчвам и до днес... та скоро май ще се обърна към психолог :( :(

26.   И аз съм като теб и мисля, че и в твоя случай е същото. Никога не й разкривай чувствата си, освен ако не знаеш, че тя чувства същото към теб.

27.   ЛеЗбийка или леСбийка -към номер 3. Иначе адмирации, че пишеш на кирилица.

28.   Нямаш си идея колко добре те разбирам. Аз също много харесвам учителката ми по история-български. Тя е невероятен човек, харизматична, чарвона... нямам думи, човек с невероятна душа и всеки път, когато я видя "коленете ми омекват....

31.   Аз мисля че и аз съм влюбена в учителката си, но тя е Руса с зелени очи, слаба, красива абее просто идеална а аз съм на 14 и съм Би а за тези който неми вярват имам доста причини а за Авторката Когато си сама с нея и кажи какво чувстваш и не се колебай Успех

32.   Ами и аз съм така с моята по английски. Може ли да ми кажеш как се справи или какво стана само , че аз съм на 12