Споделена история от Тинейджърски

Парфюм с феромони
Вапроса ми е следния:
Предполагам че всички сте чували за парфюми с феромони, които направо подлудяват жените. Наясно съм, че ако на една жена си крайно несимпатичен този парфюм няма да има никакъв ефект. Но дали ако една жена е раздвоена (изпитва нещо към теб, но не е достатъчно) този парфюм би я накарал да те заобича?

Аз си падам по едно момиче, но то се дърпа. Не ме мрази, но каточели нещо между нас липсва.
Моля в коментарите си да отбелязвате мъж ли сте или жена.

Коментари

1-50 от 52

2.   Хах. Парфюм с феромони!?! Ето какви са моите наблюдения: Изпробвах го още преди 13 години.Беше във неголям син фалкон с надпис ,,Geisha" Бившата ми жена подозираше, но казваше че и тон да си излея от него, нямало да и подейства. Тогава бяхме пред развод.

По същото време (вече го ползвах), се запознах с очарователно младо момиче. Бе невероятна красавица а аз точно по такива си падах. Свалих я много лесно. По точно тя сама ме вкара в леглото. Тя бе от тия мацки, когато влезнеше в заведение и на всички им спираше дъха и приказката. С нея живях 13 години, но мършата ме остави след като секна бизнеса ми и парите започнаха да не достигат за луксозни почивки, збавления, скъпи дрешки и т.н. Аз обаче още ползвах феромоните. Нямаше го тоя същия вид, който си бях купил преди, но купувах едно малко матово и продълговато като химикалка шишенце. Magnetic бе марката и още го има в интернет.

Въпреки че бяхме вече рзаделени, тя постоянно ме търсеше за секс. Забелязвах че когато го ползвах, след това постоянно се гушваше в мен и така заспиваше. А когато не, след секс тя просто се обръщаше на другата страна за сън. Не ми липсваха и други млади мацки с по 15 и повече години по млади от мен. Е, аз винаги съм се радвал на женски ласки, но понеже характерът ми е малко по-особен, т.е. никога не съм се предлагал сам на мацка и винаги съм чакал нейното внимание и първа крачка, та не мога точно да кажа от феромоните ли е. Но пък когато го ползвах някък си бях и по самоуверен че няма да ми откажат и най претенциозните. Сега отскоро , опитах с един по-голям на обем парфюм с феромони - тъмно син фалкон без никакви надписи по него и миришеше на евтино китайско сапунче. Едвам го понасях.

За него платих 80лв. и ефекта бе нулев. Даже мацките ми казваха че съм се напръскал с някакъв автършейф и не го одобряваха. Все още, обаче, въпросната дама идва за един див до побъркване секс. Наскоро се скарахме окончателно, мисля. Сега съм решил отново да потърся от втория вид - Magnetic. Така и не разбрах със сигурност, дали има ефект от тия феромони и дали са истински но с тоя Mgnetic се чувствам определено по-желан или по-уверен. Поне с една идея в повече. Иначе както и да ги рекламират, мисля си че не може да се очакват чудеса.
Ще се радвам ако и други споделят, но моля ви пишете само ако сте ги ползвали, както от коя марка и разфасовка. Не изказвайте мнение ако не сте опитвали и само по това което сте чували за тях.

3.   Парфюма би ти помогнал да я възбудиш.Ако се получи хубав секс може и да те заобича. Не вярвам обаче в действието на тези феромонни парфюми, но опитай. Пиши за ефекта да пробвам и аз:)-М

4.   Аз имам парфюм с феромони но без никаква миризма. Той може да се използва самостоятелно или в комбинация с любимия ви парфюм. Струва 135лв. и мисля че има ефект защото сега едно момиче много ми се умолква а преди време не ме и поздравяваше.

5.   Аз съм жена на 26 години, един мъж, който може да ми е баща, използва такъв парфюм и наистина, действаше, когато се доближах до него, либидото ми силно се покачваше, а аз не знаех защо. Дори приятеля ми, който е млад и симпатичен не ми действаше така. Е, пуснах му се, просто се отдадох на емоцията, но секса не е любов, още повече като разбрах, че желанието ми не е продиктувано от чара му, я от някаква химия, направо се отвратих от него.

6.   -Kато цяло, не очаквайте да получите, какъвто и да е ефект, от който и да е ,,парфюм с феромони'' без значение от марката му, изхождайки от факта, че феромоните са скъпи субстанции и не позволяват продажби на ниски цени, присъщи обикновено за ефтините и нискокачествени парфюми. Във всички случаи концентрациите в тях (ако въобще ги има), са редуцирани до нива от 0.001 до 0.005 мг/мл, т.е. от 30 до 150 пъти под необходимият минимум, за да могат реално да бъдат засечени от органа в носа.

Допълнително вие се и самозадължавате да миришете на аромати, които иначе никога не бихте използвали, но сте принудени, защото на етикета на шишето просто е написана думата ''феромони'';

-единствените наистина действащи продукти са т.нар. /феромони-концентрати/. Това са същите наши феромони които произвеждаме по естествен път, но с многократно по- високи концентрации (мин. 0,5 до 1,5 мг/мл), с няколко вида феромони в тях за още по-голям ефект, както и с чистота не по-малка от 99.9%.

Обикновено те се водят ''безароматни'' т.е. не са ароматизирани с каквито и да било есенции. Това е огромен плюс за тях, понеже така ще можете да си ги смесите с вашия любим парфюм (по посочена от производителя пропорция) и вече реално ще ползвате един харесван от вас аромат, съчетал в себе си и силата на едни истински и винаги действащи феромони;

-друго много важно нещо, което е необходимо да проверите при избора си, е дали търговецът изрично посочва точните видове на феромоните, присъстващи в продукта, както и техните количества и концентрации на всеки вид по отделно. Така ще имате реална представа какво точно купувате и какъв истински ефект можете да очаквате.

7.   Абе няма такова нещо бе пич!Феромони и простотии.Това само на животните действа.Или те харесва момичето или не.

Имах една приятелка преди много време.След една целувка и започваше да трепери.Сещаш ли се за какво говоря?

Разделихме се с нея и след това няма момиче, което да се навие едно кафе да изпие с мен.
Тъпо ама истина.Нито съм дебел, плешив, нисък или нещо от сорта обаче....

Оцели правилното поведение, подход и ще успееш!Аз съм по-скромен и по-сдържан от съвременните норми, който м/у другото са твърде занижени, даже може би прекалено честен и коректен, а момичетата не харесват такива като мен.

Аз няма да се променя, защото не желая да се правя на нещо, което несъм.Ти може да бъдеш по-отракан и самонадеян ако щеш и вероятността да успееш ще се повиши.Тая мацка щом не те изка я зарежи, все някъде има момиче, което ще изка да е с теб.
Хайде дай го малко по-отворено и успех ти желая!

8.   А има ли такова нещо, ама да действа на мъже?

9.   До н8:
Има разбирасе.

10.   На нас мъжете и един "феромон" с название мини-жуп ни стига! :D

*Syndrome

11.   №8, има нещо, което действа на мъжете. Визия, чар, интелект. За други глупости от сорта на химикали и тем подобни, не знам.

12.   Научно доказано е че момичетата (жените) свалят с 78% по лесно отколкото момчетата (мъжете) така че нямате нужда от феромони но въпреки това ги има и в женски вариянт.

13.   Скоро си взех парфюм с феромони, немски и на нормална цена, в началото не вярвах, ама като гледам как се лепят за мен си промених мнението. Препоръчах го на позната и при нея се получи, гаджето и е 15 години по-малък. Явно действа.
Готова съм да дам повече инфо за тях.

14.   До Nr 13: Дай повече инфо, моля те, че се заинтригувах... Щом си готова:) Благодаря предварително:)

15.   Хора, аз лично си купувах дълго време един и същ парфюм с феромони, жени и мъже ме питат на какво мириша :) Уникален е! Заради този парфюм станах и представител на марката, за да си го купувам по-евтино... цената му е 28 лева. Можете да ми звъните да ви поръчам, никакъв проблем. Убедена съм, че веднъж опитате ли го, няма да го смените!
Поздрави,
Мира
*****

Модератор: Не публикуваме лични данни - особено телефонни номера.

16.   И аз искам да си купя парфюм с феромони. Но, не зная кой е добър и на приемлива ( доколкото е възможно ) цена. Дайте идея от къде да се снабдя. Жена съм - хетеро.
В какъв магазин да го търся? Не искам ментета.
Благодаря ви предварително.

17.   Здравейте!
Бих искала да Ви дам повече информация... само, че модераторите не позволяват :)
Дано да позволят и изпишат мейла ми...
Ще Ви препоръчам марка, цената е 28 лв, както вече казах, уникални са.
Поздрави,
Б.П.

Модаратор - не публикуваме мейли и имена. Можете спокойно да назовете и тук марка иначе.

18.   къде отиваш може би? ако действа ще прежаля някой лев
я кажете марка и дали се продават тези неща в секс шоп

19.   За първи път когато си сложих парфюм на ФМ груп с феромони се убедих и в тяхното въздействие, когато си купувах часовник и продавачът настоя да ми подари още един. Приятелките ми не повярваха и се чудеха на какво се държи това. След като им казах с какъв парфюм съм те бяха изумени от свойствата му. Определено тези парфюми се превърнаха в моя скрит коз, когато искам да въздействам малко повече върху околните. - Тони

20.   От къде мога да си купя такъв? Моля някой да ми каже! Благодаря предварително!

21.   Като напишеш в гугъл - фм парфюми с феромони, излиза първи сайта, от който аз си взех, 28лв са, има за мъже и за жени и доставят в цялата страна!

22.   вижте във facebook профила на FM - FMgroup Bulgaria

23.   Номер 15, сериозно ли говориш или нещо ни бодалкаш. Много ме съмнява това, че работиш за марката, демек ми се струва, че това си е чист маркетинг и реклама.

Някой закупил ли си го е този парфюм, споделете ефекта!

24.   Няма как да те убедя... пробвай и сам ще се увериш. Напълно съм сериозна!!!

25.   Както вече ви казах, фм груп парфюми с феромони може да потърсите в гугъл и ще си намерите сайта, където да си поръчате парфюм с феромони на ФМ за 28лв! Изпробвайте ги, няма да съжалеявате! :-)

26.   и на мен ми се иска да си купя такива парфюми с феромони, но само, че за жени, понеже съм бисексуален

27.   Намери FM във facebook.
Там ще ти предложат представител в твоя район, за да ти донесе поръчката. Няма да се налага да плащаш доставка.
Има парфюми с феромони за мъже и за жени - така, че кой какъвто иска :)

28.   Поръчах си един парфюм с феромони. До дни ще Ви кажа на 100% дали действа !

29.   28, отиди в някоя казарма - не може да не подейства!

30.   Супер чакаме!!!

31.   Eee? Действа ли?

34.   Взех нещата в мои ръце. Купих си. Момчета и момичета това действа. Направо на мен ми действа като отварата на Астерикс и Обеликс. Жестоко е. Парфюма е от фм груп, написано е по горе. Момичето, което ме обслужи беше изключително любезно и за 24 часа парфюмчето дойде.
Бях изключително скептичен. Но найстина резултат има. Струва си да опитате, няма да сбъркате. Първият път като се напръсках с него ми се наложи да пътувам с влак на кратко разстояние час-два път. В купето имаше 3 момичета и аз. Голям цирк беше... то протриване на краката, пъшкане уж, че им е горещо. Непрестанно втренчване в мен :Д. Накрая свърших със страстно целуване от едното момиче, което е страхотна кукла, много красива. ТЯ направи първата стъпка 0–0 направо не можех да повярвам. Сега имам уредена среща с нея. Попринцип не привличам женско внимание... Но онзи ден се почувствах като истински плей бой. Вече не излизам без да се напръскам с него. Да знаето колко е яко да викнете даскалката по математика да ви обясни нещо и кат се наведе да си глътне граматиката и само души така небрежно и после:Д :Д :Д аз съм изключително доволен от резултата и действието на това чудо. Пробвайте за да се убедите!!!

35.   Това са пълни глупости. Как така някаква миризма ще кара момиче да те захареса!!! :):):)

36.   Мислех по абсолютно същия начин, 35.

37.   дъ хек!

38.   Брат ми пробва подобен парфюм поръчан от тв реклама, но при него нямаше ефект. Може и да не е уцелвал времето и мястото не го знам :)

39.   Само комплексарите използват подобни глупости. Те самите знаят, че не струват нищо и разчитат на някакви миризми, за да направят впечатление.

Да не говоря колко е долно /ако приемем, че действат наистина/ това да принуждаваш другите да бъдат с хора, които реално не харесват. Това е насилие над личността. Гнусни сте всички, които ги използвате.

40.   Ползвала съм такъв парфюм. Реших да изпробвам това, , вълшебство, , . Единствено дистрибуторите печелят от това. Хей, хора не си давайте парите за подобни измишльотини.

41.   Моята леля беше дала куп пари за такъв парфюм с феромони---> мухите не я оставяха на мира и кучетата щяха да я изн*силят на улицата :Х

42.   Днес си взех такъв парфюм, но за сега май няма много ефект. Видях се първо с едно момче и той взе да ме гледа по- втренчено, но като се замисля и преди го е правил. А после се видях с моят приятел и разлика в общуването ни нямаше, никакво по-различно поведение от негова страна.
Това е ден първи с моят нов аромат. Ще видим кво ще стане после. Иначе приятно ароматче.

43.   Истината е, че трудно може да се попадне на парфюм, който наистина да съдържа феромони. Повечето, които се продават по онлайн магазините са менте. Затова, ако решиш да ползваш такъв парфюм, не се скъпи, а заложи на позната марка.

44.   Лично аз пробвах парфюм с феромони на FM.
Резултат никакъв нямаше, само парите си дадох.
Кажете някой, ама истински.

45.   Здравеите хора на скоро си купих такъф парфум. Марката е sxs uomn. Ако някой го е пробвал моля да сподели да ли има ефект.

47.   Имах интервю за работа, от която се нуждаех много и естествено се притеснявах.. затова потърсих в интернет някакви съвети как да направя добро първо впечатление и попаднах на една феромонна добавка, която ми гарантира 100% успех във всяка сфера. Бях готов да пробвам всичко, за да постигна тази цел.. И сега не съжалявам за този избор, защото наистина подейства. Държах се по-спокойно на интервюто, уверен бях в себе си и това само благодарения на няколко капки *** Ако и вие сте попадали в подобна ситуация, рискувайте сега! Заслужава си :)

48.   Поръчах си току-що подобно ароматче с феромони... скоро ще споделя впечатления :D

49.   Единствените истински и наистина работещи: http://www.androticsdirect.com/
Хич не са евтини обаче.

50.   Известно е, че всеки човек излъчва феромони. Едни повече, други по-малко. Но заради хигиенните ни навици, обикновено са в минимални количества и вероятността да бъдат засечени от срещуположния пол е изключително малка.
Още за феромоните може да научите тук: http://blogzdrave. com/? p=3145

52.   Много бях хлътнал по една мацка, ама пусто женско - не ме иска. Един път като, че ли е готова и ми дава сигнали, после се дръпва. Викам си да пробвам феромоните. Голяма грешка. Какво стана, Мърфи братлета, Мърфи закона. Отиваме на кафе и тя води и.... сестра си, чието гадже ми е приятел. Ей, ужас, ти къде го чукаш, то къде се пука :). Като ми впери едни очи сестрата, като палачинки. После се раздели с приятеля си, не спираше да ми пише и да ме сваля. В началото беше смешно, после стана страшно. Не си играйте с огъня, една жена или те харесва или не, ако те харесва една жена и те иска - никакви феромони, хормони или нещо могат да я спрат :)

53.   52 сподели малко повече- марка, цена, магазин или сайт

54.   До 19 и всички фм груп парфюми по зле са от лев4ето на 5 мин. Няма следа от миризма. Не се лъжете.

56.   Здравейте темата много ме заинтригува, но ми се струва странно как ще свалиш примерно някоя мадама която не би те погледнала даже. Но нали самото тяло произвежда такива феромони мисля че при потене ставаше. Скептичен съм към такива за да това бих искал да чуя мнение на действително ползва ли такова нещо, и ако има резултати как действа и къде се продава?

1-50 от 52