Споделена история от Тинейджърски

Защо не ме иска?
Здравеите, на 16 години сам и сам много объркана. Просто незнам откаде да започна.

Всичко се случи зимната ваканция, когато го срещнах за пръв път, а именно момчето, което обичам до полуда. Запознаха ни наши общи приятели и от там тръгна всичко. Аз го харесах от първия път, когато го видях. Цяла седмица излизахме заедно аз, той и приятелите ни, но нищо не се случи, макар на мен да ми се искаше толкова много.
И така докато се усетя мина ваканцията, а аз бях толкова хлътнала...

Беше събота и всички се оговорихме, както винаги да ходим на дискотека той разбира се беше там. Цяла вечер се опитвах да му привлека вниманието да открадна от него поне един поглед или една усмивка. Вече беше станало, около 4 часа сутрнта и трябваше да си ходя, тъкмо се сбогувах с другите, когато тои ме дръпна и ми каза: ''точно сега неможеш да си тръгнеш", а аз го попитах защо, а той отвърна: ''ами утре си заминавам", но въпреки това аз настоях да си тръгна и най накрая той се отказа да ме моли и направи най милото нещо да си тръгне с мен.

Излязохме от дискотеката повървяхме малко хванати за ръце, като истинска двойка, спряхме и без да каже и дума ме целуна. Това беше най щасливия миг в живота ми. После той ме изпрати и това беше всичко. Той си замина, а аз останах сама със себе си. И така докато една вечер той не реши да ми пише. В началото си говорихме за общи неща дакато аз не издаржах и реших да му призная, че го харесвам и, че мисля за него от онази вечер и немога да го забравя.

А тои ми отвърна: "онази вечер беше грешка и не трябваше да се случва това, което се случи, а колкото до забравянето, ще ме забравиш за това трябва време, защото и аз се опитвам да забравя някого..." тези думи сякаш разбиха сърцето ми на хиляди парчета. От както му признах вече дори неиска да ми пише, а аз като пълна глупачка стоя до сред нощ и чакам ли чакам.

Искам съвет от всички, които имат мнение по моя проблем, а именно че съм влюбена в момче, което дори и не се сеща за мен.

Моля ви дайте ми някакъв съвет, МОЛЯ ВИ!!! :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Забележка: Онази вечер тои беше малко пиян, но въпреки това си е спомнил всичко на другия ден.

Коментари

1.   Щом ти е казал, че това е граешка значи не те заслужава!
Приеми че и ти правиш грешка губейки времето си в сълзи.
Твоят човек е някъде навън- ти само го намери!

2.   Здравей мила! Имам същият проблем. По-добре се откажи от него! Не те заслужава! Няма смисъл от такива глупаци да си тровиш живота! Трових се дълго време и полза никаква. Надявам се да не страдаш много и да го забравиш, ще има и други като него, ще има и повече от него не се притеснявай! УСПЕХ!!!

3.   Имам опит в това. Случи ми се съвсем наскоро и на мен...но се радвам че се случи, защото осъзнах колко пъти така съм се заблуждавала...че някой мисли за мен, че ме обича, че има надежда, а всъщност всичко е заблуда... Сблъсках се няколко пъти с това и се научих не се отдавам на погрешни представи за чувства и любов, да могада различа истинското от измесленото от нас самите. Т.е. искам да ти кажа наистина да забравиш за това момче, ще дойде друг. Няма смисъл да се самонавиваш, че той те обича, че мисли за теб и ще се върне един ден при теб. Защо трябва да страдаш докато той се забавлява някъде. И аз не мога напълно да забравя моето момче, но с времето вече го изхвърлих от мисалта си. Виждам че около мен има много по-стойностни хора, които заслужават моята любов:))) Сигурна съм, че и около теб има такива хора, но ти вглъбена от мисълта си по някаква сянка,призрак, не ги забелязваш...Оттърви се от това мъчение, ако трябва една седмица се затвори в себе си, плачи на воля и ще видиш как след това ще ти олекне и ще видиш че мазохизма по нещо несъществуващо не си заслужава!!!

4.   Здравей, да знаеш аз също съм лудо влюбена. Но той дори не ме поглежда! Сигурно знаеш как е. Препоръчвам ти да зарежеш този мръсник! Глупаци като него не заслужават да имат момиче като теб! Сигурно ще си каже "тая пък какво разбира" защото съм само на 11, но да знаеш знам какво е да обичаш момче което не ти обръща внимание!

6.   Аз също имам този проблем само дето всичко стана на нова година.Танцувахме заедно цяла нощ целувахме се като истинска двойка бяхме. На следващия ден той се направи че не помни. Аз му признах чувствата си, но сега е и по-лошо само на здрасти сме не ми пише не говори с мен. Това ме измъчва и не мога да ти дам никакъв съвет,защото знам как си чувстваш. Та нали и самата аз се чувствам така може би трябва да се вслушаме в съветите на другите че трябва да ги забравим. Макар и лесно да звучи,отстарни това със сигурност ще е ммн мн трудна задача. Успех ти пожелавам !!!

7.   И аз съм така не ме обръща внимание и нямам смелост да му кажа какво изпитвом към него мн е кофти измъчвам се но ии се опитвам да не ми пука

8.   И каква е поуката, момичета - мислете преди всичко за себе си. Радвайте се, че сте се отървали само с целувките и с писането, защото като порастнете точно подобни момчета (ако не започнете да мислите рационално) ще си вземат и повече и ще ви зарязват.
Съжалявам, че така се е случило, но животът продължава. Нищо не можеш да промениш - сигурно и неговото сърце в момента е разбито и има страх от друга връзка. Добре е направил да прекрати контакта, явно е по-зрял от теб. Звучи жестоко и банално - но ще го преодолееш, времето лекува. Концентрирай се върху други неща като учене, приятели, семейство и СПРИ ДА МИСЛИШ ЗА НЕГО.
Сестра ми от едно такова детинско влюбване си развали живота, има момичета, които се разболяват от анорексия.....внимавай

9.   Знаеш ли какво, по-добре наистина го забрави няма смисъл да си губиш времето с такъв индивид!

10.   Аз пък съм влюбена в италианец на 26г съм, той на 24, с който станахме приятели. Понеже имам здравословен проблем и му дадох да чете за него след което го попитах какво му е направило впечатление, понеже каза интересно след като го прочете. Отговорът му беше за такива лични неща говоря само с мъже. И сега не знам дали ще продължим да сме приятели.