Споделена история от Тинейджърски

Вече не знам какво да правя!
Здравейте! От няколко дни съм попаднала в дълбока криза и то естествено заради момче! Вече не знам какво да правя и как да го направя. Ето какъв е проблема: преди две години видях едно момче само за няколко минути, но те ми бяха достатъчни, за да се влюбя. В началото си мислех, че това е поредното ми увлечение, но с времето то прерасна в нещо голямо и истинско. С цената на много усилия и унижения се запознах с него. Случайно разбрах, че и двамата имаме рег в един сайт, в който аз събрах смелост и му писах , но той ме одряза.
След тази случка реших да не се занимавам повече с него и да не се унижавам, но всеки път щом видя, че е на линия му пиша и все по-вече се наранявам и разочаровам. Вече не знам какво да правя! Моля ви помогнете!!!

Коментари

1.   Ужасно са се получили нещата.
И аз имах подобна ситуация... Но не ме отрязоха, а просто се забърках с човек, когото виждам единствено 5-6 дни в годината. Първите няколко месеца му писах доста... Просто усещах сама, че ставам досадна.
Обаче си намерих хоби. Почнах да тренирам усърдно. Почти не ми оставаше време за компа, а ако имах такова - то използвах го за домашната по информатика. :) И така го забравих... Намерих друг - по-хубав, по-стойностен дори.
Разбирам, че си идеализирала едва ли не образа на това момче. Няма да те коря - така бях и аз. Това при мен се случи 2008 година - август го видях, тогава го изпратих, до декември месец го занимавах редовно.
А 2009-та го видях август... отново.
И след като се разделихме, отново се разревах и т.н. Този път имах повече опит обаче. Върнах се в града (ние ходим на село с него, той там е на курорт тези 5-6 дни). Някакви си 20 дена по-късно отново бях влюбена. <3
Ще дойде и при теб нов обект. Този път сигурно ще се получи.

2.   Aко е такъв идиот че да те отреже значи не те заслужава и споко ще срещнеш някой по готин а на тази му бий шута ;)

3.   АМи не знам какво да ти кажа...Мога да ти кажа само,че несподелената любов боли много

4.   Номер 3 - да ти имам и скапания коментар. Глупаво момиченце. Изобщо не помагаш! Трийте подобни коментари, администратори!!!

От номер 1

5.   АЗ също бях в тази ситуация но знаи каквото и да правиш нещата сами ще се оправят, един ден ще срешнеш някого и ще разбереш че просто тои не те е аслужавал и е наи-големият боклук.Е поне така беше при мен.Стискам палци да се оправят нещата!
Али