Споделена история от Тинейджърски

Искам да се гръмнa
Здравейте! Аз съм момиче на 13 години.И проблема ми е ,че изпитвам някакво празнина.Мисля,че тази празнина се дължи на моето влюбване. Не знам дали е точно влюбване ,но не мога повече така. Много ме е срам да го кажа, но съм влюбена в ЖЕНА. Тя е една от учителките ми по многото предмети ,който изучавам. Не съм сигурна, че е влюбване, но я харесвам от година и половина. Искам да си намеря момче , в което да се влюбя, момче като от приказките.

Знам, че има време ,защото съм на 13 години. Искам да се гръмна. Дали съм лесбийка. Майка ми казва, че не съм ,защото ако бях щях да харесвам и други. Но с нея не мога да разговарям по тази тема, защото ще се скараме.

Не знам... Аз не искам от нея нещо като целувки или нещо повече... Искам просто да ме харесва като дете. По нейния предмет имам само шестици... И тя винаги ме поздравява по коридирите, усмихвани се и понякога ме прегръща... Понякога не искам да я виждам, за да не се наранявам излишно. Според мен това е вманиачаване ... Искам да се влюбя в някой който ще откликне на чувствата ми ...И ДА Е МОМЧЕ! Всички мои съученички харесват тази госпожа... Моля Ви ,помогнете!!!

Коментари

1.   Мисля, че просто изпитваш прекалена привързаност към нея, нищо повече. Не се притеснявай с излишни мисли. Все пак не я оглеждаш от главата на петите и да си мислиш мръсни неща за нея, нали? Тогава проблем просто няма. (:

Иначе не търси момче като в приказките, търси някой, който ще те направи принцеса без самият той да е принца на белия кон. Имай вяра, а и нека не забравяме, че си само на 13. Малко ти е рано. Не гледай другите - гледай себе си.

2.   Здравей, ТИЙНЕЙДЖЪР. Нарочно те нарекох така, защото сама знаеш, че навлизаш в пупертет- период, в който се двоумиш, усещаш объркване, влюбване и доста други 'преживявания'. Та все пак си млада, още не си видяла нищо, не знаеш какво е да се влюбиш - тоест те сега ти предстоят. А това, че харесваш учителката си може и да се дължи, че я смяташ за красива, привлекателна, добра учителка. И други момичета са изпитвали такива чувства към учители, въпреки че не са обратни. Така че не му мисли много! :)

Силвия

3.   Спомням си как за пръв път попаднах на този сайт и ми хареса толкова много това че всеки човек споделяше, но това което наистина ме очарова бе "Твоят коментар беше добавен успешно! СЛЕД ОДОБРЯВАНЕ ОТ РЕДАКТОРА ще бъде публикуван на сайта.". И нака продължа ... от доста време не бях хващала мишката до преди няколко дена когато незнайно как синът ми стана от стола. Един от първите сайтове които исках да видя бе този. И първото което ми се залепи на погледа бяха лигавите истории на "разпуснати" 13-годишни "влюбени" девойки. Не останах никак доволна и днес имах възможноста пак да седна на компютъра и какво да видя най-отпреде на сайта - "Искам да се гръмнa Аз съм момиче на 13 години.И проблема ми е ,че изпитвам някакво празнина.Мисля,че тази празнина се дължи на моето влюбване.". Как изобщо допускате сайта да стане Тийн Лиготии, та те дори не са и тийнейджъри, а 13-годишни ... .
И така идин от най-любимите ми сайтове се превърна в сайт за лигли. "Благодаря"

4.   Не,ти не си лесбийка!!!
Бъди сигурна.

5.   Абе няма ли да престанеш да занимаваш всички с тая твоя госпожа?
Колко истории ще пуснеш още.Спри се малко вече!
К'во ти става бе дете?Изкаш да се гърмиш, да умираш, я по-полека, че докъто станеш на 20 кой знае какви тъпотии ще натвориш.

Явно имаш добра преподавателка, която оценява теб и съучениците ти.Ако беше някоя лоша лелка какво щеше да стане?Щеше да пишеш:
-Учителката ми е ужасна, мразя я, искам да се гръмна.
Хайде спри да пишеш вече, харесвай си учителката и това е.Какво толкова сложно има та се вайкаш тука постоянно?

6.   Аз не съм пускала други истории номер 5.

7.   Aми номер 3 на 13 години СИ тийнейджър! понеже на английски думата е търТИЙН! А това е само привързаност! Споко!