Споделена история от Тинейджърски

Мълчанието му ме убива...
Здравейте скъпи читатели! :)
Аз съм момиче на 16 години, ужасно съм объркана и много тъжна..
Всичко започна преди година..Харесах едно момче от моето училище, страхотен женкар..Взех му скайпа от една приятелка и започна “зарибявката”…
Един ден от лято 2009 бях на басейн с мои приятели..Там се засякохме..Още от входа той ме позна и ни покани до неговия шезлонг..Имаше флирт, всичко..Седна до мен и ме прегърна, опита се да ме целуне, но не му позволих, не исках да изглеждам лесна..Може би дори да ме прегръща не трябваше да му давам, но от толкова месеци мечтаех за този момент, че не се държах..Господи, колко щастлива бях!

И ето тук евентуалната ми грешка..Той ме прегръщаше, аз аз почти не говорех..Не знаех какво да кажа..Не мислех, че има нужда – нима не се четеше в очите ми какво изпитвах? Както и да е, беше забавно, страхотно! Държеше се толкова мило, говореше ми колко съм сладка и т.н..Нормално, да не би само на мен да ги е говорил ;( ..Когато се прибрах в нас бях толкова щастлива, писахме си в Скайпа..А вечерта..Никога няма да забравя тази вечер..Цяла нощ не можах да спя, корема ми беше пълен с “пеперуди”..Колко ли пъти съм си спомняла за изминалия ден.. Но после..Всичко се обърка! Аз му писах още няколко пъти..Нямаше отговор..Никакъв..След това спрях.. Като не иска няма да го карам на сила..Не исках да изглеждам жалка!

Макар че до колкото разбрах той по принцип често не отговаря, защото и сестра му ползва същия скайп.. Но ако искаше вярвам, че щеше да намери начин.. Изглежда всичко е било ей така, да не е сам на плажа..А аз глупачката какво си мислех.. :( Лятото мина, бях на море беше весело, но все се връщах към онзи прекрасен ден и сравнявах всичко с него..Нищо не беше достатъчно добро, че да ме накара да забравя.. И неусетно стана 15 Септември, време за училище.. Там го видях след цяло лято.. Много се вълнувах! За какво? Едно здравей не ми каза.. Не искам да ходи с мен, на сила не става, но какво лошо съм му направила че да заслужа това игнориране? Искам да сме приятели, да съм близо до него..Или най-малкото да ме поздрави.. Надявам се да е недоразумение..Да не ме поздравява само защото и аз не му казах нищо.. Трябва ли?

Сега на 20.02.2010г. аз продължавам да го искам.. Не знам защо.. Всички казват забрави го не си струва и една сълза да пролееш за него.. А аз не мога.. Де да можех.. Не съм такава мазохистка, искам да го забравя, опитах се..Бях с друг и го зарязах на втората седмица заради него..Сравнявах го постоянно..Не беше достатъчно добър.. Решена съм да направя нещо! Не издържам така, поне да ми беше казал да не го занимавам и тва е..А той..Пълно мълчание.. Искам поне да опитам, може би след това ще успея да го забравя..

Мисля си аз да го заговоря..Да го направя ли? Какво да му кажа? Не искам да му се обяснявам в любов или поне първо да подновя флирта (защото за него явно не е било нищо повече) пък после да му кажа някак.. Ако му се тропна ей така директно с обяснението след толкова време ще ме помисли за луда.. Моля ви дайде ми съвет..Какво да правя? Какво да му кажа? Как да привлека вниманието му? Не ми казвайте да се откажа, защото не мога..Искам поне да опитам първо..
Благодаря на всички които ще напишат нещо по темата и моля ви всеки който чете да напише своето мнение..Всяко едно може да се окаже полезно :( ..Благодаря ви предварително и ви пожелавам много любов и щастие..Дано никога не изпадате в такова положение..

Коментари

1.   Единственото нещо, за което се сещам, е да го накараш да ревнува. Спираш да му обръщаш всякакво внимание, ако той те каже нещо, отговаряш служебно, но при всяка една възможност, когато той може да те види, изглеждай щастлива, флиртувай с други момчета. Щастливите хора привличат другите.

2.   Леле, даже не можах да го прочета цялото , толкова много се ядосах като видях колко психически слаби момичета имало на този свят !!!! Млада си , хубава , така като гледам и умна защо сама си правиш живота сложен ми кажи ? Не те искал ... ми ОК главата горе , жалка ли си ти ? Предполагам отговора е не , БЪДИ НАД ВСИЧКО , накарай го той да те иска , игнорирай го , бъди винаги страшно хубава пред него , БЪДИ НЕДОСТАПНА !!! Всички знаят че именно това привлича момчетата . Слез на Земята и бъди над всичко !!!

3.   Миличка не се оставай мълчанието му да те превземе. Напротив смей се на висок глас,забавлявай се въпреки всичко,прави се,че не го забелязваш.. Просто се усмихни на живота,не се предавай,няма смисъл ;)

4.   Кажи му "Здрасти!" и се усмихни

5.   И аз имам почти същия проблем.Мислех си да си напиша историята в сайта, но ще видя какви отговори има на твоята а пък ако не помагат ще си направя и аз.Само дете аз с моя ходих година, а вие само един път сте били заедно..Доста гадничко! Хорааа пишете моля ви се искам и аз да видя какви съвети ще има!
Айде мила успех с пича и дано се оправим и двете

6.   "Не ми казвайте да се откажа, защото не мога..Искам поне да опитам първо.." Искаш да кажеш не искам да се откажа.. И е така аз също харесвам едно момче от 6 месеца и правя това което казват и другите писали тук - Правя се на недостъпна. Мисля, че това е най-правилното в случая а и помисли ако го заговориш и той те отблъсне няма ли да съжаляваш ??

VPK