Споделена история от Тинейджърски

Постоянно се филмирам..
Пиша тук, за да може вие да определите дали съм нормален или ми има нещо, съобразно самите вас и вашя опит.

Постоянно се филмирам, когато съм сам, си представям различни сюжети от живота, как се получават нещата в моя полза, как говоря, как се движа въобще всичко, аз съм режисьора на всичко, и всичко е в моя полза. Това го правя когато съм сам, без хора около мен, даже прибягвам понякога да се разходждам из стаята, да пускам музика и да танцувам, а по-някога когато вървя по улицата си представям пак такива подобни неща и се смея без причина, и например случвало ми се е да се срещта с някой познат и той да ме пита защо се смея.

Моля, хора, кажете, нормално ли е това. Ако е да и е хубаво, защо? И ако не, пак защо и как да спра да го правя.

Благодаря предварително!

Коментари

1.   Не се безпокой, напълно нормално е. Mомиче на 16 години съм, и аз го правя.

2.   И аз го правя. Нещо не си доволен от живота си ли? Не виждам защо ще е странно дори и да си. Аз искам да променя много неща в живота си, но не мога. Нормално е да си фантазираш разни моменти.

3.   Уоу! От доста време се чудех дали има и други хора, които го правят. Явно не съм само аз :)

4.   АЗ съм момиче на 15 години. Също много често ми се случва. Мисля, че е от самота, депресия и изолация. Нямам приятели наскоро се преместих в нов град и познавам хора само от моят клас и заради това често се филмирам измислям си нещо смешно в съзнанието си и се смея сам самичка в стаята си... Нормално е имаш нужда от контакти. :-)

5.   И аз съм така... :Д Понякога си мисля "луда съм" или "ей затова си нямам гадже", ама не си единствена...
Ж15

6.   От номер 3: Единствен, де. Съжалявам, обърках те XD

7.   Здравей момиче съм и аз правя същото нещо. Това е хубаво даже повече от хубаво, защото сега ще ти кажа нещо важно което запомни: ние правим живота си със мислите си и действията си. Представяй си не си луд даже си много по нормален от много други хора. Представяй си всичко което искаш да ти се случи и то ще стане. Аз разбрах това от един случайно намерен от мен филм който засягаше точно тази тема. Има и много книги също посветени на това. И хората които си представят забавляват НО и работят успяват в живота си. Пускай си музика лудей наволя няма нищо лошо.

Елизабет/16

8.   Ахахахха, и аз го правя често... просто мечтая, хубаво е да мечтаеш, какво е живот без мечти?

9.   Спокойно пич! Tова е напълно нормално. И аз се филмирам, особено когато гледам филми със стреляне... Направо мозъка ми полудява, и той иска да стреля :D

10.   По принцип филмиране означава друго нещо. Това твоето си е напълно нормално. Почти всеки го прави. На мен много пъти ми се е случвало да "спечеля" въображаем спор с някого, докато съм под душа. И не само аз, много хора споделят, че го правят (чел съм в нета), така че няма какво да се притесняваш.

Обаче наистина ако можеш спри да го правиш, първо че губиш много ценно време, което можеш да използваш за нещо смислено, и второ, че ако свикнеш, ще почнеш да се "замайваш" пред хората без да искаш. Така че се стягай.

11.   Ти си най-щастливия човек на света значи. :D На 19 съм и аз го правех постоянно като малък, слагах слушалките и започваше шоуто и ми беше супер. Сега няма и следа. Наслаждавай се! :)

12.   Лелее! Ти си точно като мен. Аз си мислех, че съм само аз. Хаха Иначе обожавам да го правя (филмирането), въпреки че приятелите ми правят забележки. Не се притеснявай! Това си ТИ! Няма ти нищо.

13.   Не си единствен, повярвай ми! Аз също го правя! На мен лично ми е много приятно и за нищо насвета не бих спряла да го правя! Това е един начин да видиш нещата от по-добрата им страна, а и да се позабавляваш!
Момиче съм и съм на почти 17, филмирам се 24/7, даже понякога споделям и с най-добрата си приятелка и го правим заедно! Забавно ни е, пък и това е нещо, което правим само двете заедно!
Моят съвет е не се отказвай, защото то е част от теб! Защото то те прави уникален! И се забавлявай като го правиш! Спри да се интересуваш какво ти казват другите!

15.   И на мен ми е познато. Мног хора, които познанам се филмират включително и аз. Това е нещо нрмално дори и много забавно ходя с приятели които се филмират или се вживяват в игри … Аз ти препоръчвам да не спираш да го правиш защото твойта представа за света е една огромна премиера която ти създаваш :-) дори бих ти предложила да се филмираме някой път заедно :-)

17.   и на мен ми се е случвало даже си създавам различни сюжети на стари грешки които съм правила как биха се развили ако направя онова или тава :) споко не си само ти!!!