Споделена история от Тинейджърски

Изнасилена от заварения си брат
Момиче на 17
Бях осиновен сирак от заможно семеиство с един млад и красив на вид син пред родителите си се държеше добре с мен но един ден огато тях ги нямаше той отначало започна да ме бие и това не беше всичко заключиме в къщата и ме изнасили след това ми каза да не казвам на ниоой но и нямаше на кой да се доверя понеже нямам родители след около два месеца ми беше много лошо и започнах да повръщам и реших да си направя тест който се оказа положителен казах на на родителите мо те не повярваха мислеха че си измислям и ме изгониха останах на улицата бременна и отидох в една приятелка тяхните ме приеха живея вече месец при тях и незнам какво да правя помогнете ми

Моля администраторите да споделят тази история нуждая се от помощ.!!

Коментари

1.   Ми ако това е истина, трябвало е да отидеш в полицията и да подадеш жалба за изнасилване, но вече едва ли са останали доказателства от него, но може да се направи ДНК тест за да се установи кой е бащата!!!

2.   Потърси някоя организация помагаща на жертви на домашно насилие. Те ще ти осигурят временен подслон и ще ти кажат какво да правиш след това. Имат си юристи и лекари и ще се погрижат за теб.

3.   Ако наистина ти се е случило такова нещо, искрено ти съчувствам.
Само с ДНК тест може да се установи, кой е бащата на бебето и да бъде принуден да плаща издръжка. Това е ако искаш да задържиш детето, разбира се. Предполагам, че предвид обстоятелствата няма да има човек, който да те осъди, ако решиш да го махнеш. Само преди да се впуснеш в подобно нещо премисли много внимателно, защото връщане назад няма, а за много жени абортът прекратява всички шансове за дете по-късно. За съжаление няма как да докажеш, че пикльото те е изнасилил - всички доказателства за това вече са изчезнали.
Пожелавам ти успех!
Ж27

ПС: Сигурно не ти е до това, но прави много лошо впечатление, когато 17 годишно момиче, не познава препинателните знаци

5.   Еми остани при вапросната си приятелка, намери си работа и си наеми квартира за теб и детето и дай момчето под съд и го накараи да плаща издръшка за теб и детето

7.   Той е знаел, че няма да ти повярва никого. Не се връщай при тях, каквото и да стане... потърси закрила на детето, имаш това право.

8.   Съгласна съм със номер 7

9.   От авторката :
Благодаря ви за споделеното мнение не знам как да постъпя не искам да убия детето все пак вече се развива а и нямам пари зя аборт нито имам 18 години за да направя сама аборт а и не мога да го задържа как ще го гледам и ще работя като се замисля никъде няма да искат бременна да работи ДНК тест доколкото знам се прави след раждането все още не мога да повярвам че всичко това ми се случва мисля да задържа детето майка и на приятелката ми в която живея ме посъветва с същото да го задържа след това с ДНК тест и да искам издръжка за детето каза че ще ми помага и ще поеме разходите покрай раждането или аборта ако това е решението ми но не искам да съм им в тежест жал ми е за това дете искам този да го осъдя да получи заслуженото си да страда като мен не съм на себе си ако го нямаше това дете щях да направя някоя глупост но сега трябва да мисля и за него вчера мислех дали да не потърся психолог с който да поговоря но и той ще иска пари който аз нямам как да постъпя много съм объркана и депресирана страх ме е да го съдя все пак имат пари могат да направят много неща а аз нищо няма как и да докажа какво е станало не знам към кой да се обърна

11.   Чакай, ти си под 18!
Кой ти е попечител? Още ли е онова семейство? Защото ако е така те носят отговорност за теб и щом са те изгонили би трябвало да си понесат последствията. Обърни се към полицията, помоли хората, при които живееш да ти съдействат. Подаването на жалба е първата стъпка. Вероятно ще мине доста време преди да се стигне до съд, а и процесът сигурно ще се отече, особено ако са по-заможни (т.е. с по-добър адвокат).
Дотогава - един съвет за бебето. Задръж го! Не се обезкуражавай за търсенето на работа (дори да не е мечтаната ти позиция; продавачки и сервитьорки винаги се търсят), ходи на училище (ако ти е трудно като започнеш работа - на вечерно или на индивидуално обучение), помисли за университет. Няма да ти е лесно, когато малчо се роди, но го приеми като предизвикателство. Нека това дете бъде семейството ти, когато усетиш, че ти е трудно, казвай си „Това е за синът ми/дъщеря ми“! Сигурна съм, че си умно и работливо момиче и вярвам в теб.

П.С. Ето един сайт, който може да ти е много полезен - http://pravatami.bg/2614

12.   Кръвта вода не става. Преспокойно се установява чие е детето и след това в съда.

13.   Номер 12 е прав, ти си непълнолетна и е достатачно да докажеш, че е имало полов акт (бебето) и да кажеш, че е било насилствено. Въпросните „родители“ явно не са те обичали и заслужават да се червят по дела.
Отиди в полицията и поддай жалба. От там нататък прокуратурата поема всичко.
Всичко това си заслужава, ако той е над 18 г., ако и той е непълнолетен - забрави
Мислила ли си какво да правиш с детето?

14.   От авторката : Благодаря Ви за споделеното мнение

Той също е на 17 след два месеца навършва 18 вчера се засякохме развика ми се да направя аборт да не се занимавам с него че ще си имам неприятности не му обърнах внимание аз съм решила ще задържа детето този човек не искам да го виждам мисля да ида в полицията не знам там как стоят нещата но не искам да ме доближава изобщо майката на това момиче ми намери работа в едно заведение започвам от утре дано да се справя все пак ще трябват пари за детето трябва да събера не искам да съм в тежест на тези хора страх ме е да заведа дело ще помисля отново не трябва да зарязвам и учението но всичко това ми идва в повече дано успея постоянно плача сънувам онази случка защо са ме осиновили за да ме измъчват ли бях решила да ида в съда но след вчера все повече ме е страх моля ви за съвети

15.   Какво стана с теб мила? Минали са 5 месеца, разкажи ни как се развиха нещата за да ти помогнем.

16.   Намирисва ми на измислено. Добре са те приели приятелката и родителите и', но защо не са сигнализира ли веднага полицията и прокуратурата?