Споделена история от Тинейджърски

Голяма досада!
Здравейте, не съм голяма на 14 съм и имам малки "проблеми" с гаджето ми. От както започнахме връзка, той не ме оставя на мира. Постоянно стои при мен, прегръща ме, целува ме. Да, знам че някои ще кажат, че това е много сладко и приятно, но не е така. Моята най - добра приятелка дори ми каза, че нямам време за нея, когато съм с него, а то изобщо не е така, просто не мога да се отделя от момчето, което харесвам. Днес беше доста гадно. Прегръщаше ме както винаги и ми каза "Обещай ми, че никога няма да ме зарежеш. " Беше просто отвратително, тъй като с тази нежност, с която ме опсипва всеки миг спирам да го харесвам. Малко по малко спирам и това изобщо не е добре, защото аз нямам никаква смелост да го зарежа. Харесват ми моментите, в които сме заедно, но както се споменава и в заглавието - той е голяма лепка. Казах му, че не ми е приятно да нямам свобода и той каза, че повече няма да е така.. Горе долу се получава, но пак си е почти същото.

Знам, че не е много интересна тема, но просто искам няколко съвета как да спра това. Не искам някакви, които ми се правят на много умни, а просто искам съвет. Това е всичко.

Благодаря предварително!

Коментари

1.   Кажи му да се успокои малко.. Много несериозна и лигава тема! Какво очакваш да ти препоръчаме?

2.   Кажи му да се успокои малко.. Много несериозна и лигава тема ! Какво очакваш да ти препоръчаме ?

3.   Аз му казах да се успокои, но пак е същото.

4.   ООООО колко познатооо.. леле... аз така бях влюбена в едно момче и го харесвах и всичко беше прекрасно в началото, даваше ми цветя, гушкаше ме пред всички, беше супер.. ама после стана както при теб. Той ме побърка, постоянно искаше да ходим заедно на даскало, да се прибираме, чакаше ме.. направо досада. Аз реших да се отдръпна, защото ми писна. Като го виждах по коридорите в даскало просто завивах в друга посока, не му отговарях във фейсбук, нарочно тръгвах 5 минути преди края на последния час, за да не се прибирам с него и тичах до нас, абе беше лудница. Подминавах го и той ходеше след мен и аз все.. ааа бързам... и го заебавах. Той усети, че има нещо и накрая му отговорих във фейсбук и му казах, че не съм влюбена в него и не се получава и се разделихме и сеа ми е свободно, никой не ми досажда, направо рай. Ако не си влюбена, по-добре го остави, а не да храни празни надежди.

5.   Ами радвай му се там и толкоз. А относно приятелката ти намирай малко повече време за нея, например в училище, когато си в skype, facebook и т. н.

6.   Все едно това съм го писала аз. И аз бях така. Гаджето ми всеки ден ми звънеше да излизаме. Нямаше и един час, в който да не ми пише по facebook, viber, skype.. На всякъе искаше да е с мен. Аз много го харесвах обичах го.. И той мен. Даже на ден ми казваше по няколко пъти, че ме обича. Да, вярно е, сладко е, но той прекали стана доста досаден.. Накрая и аз започнах да го отбягвам. Стоях с дни у дома само и само, за да не излизам да го видя някъде защото пак ще се започне. Не му отговарях вече по facebook, viber.. Той се усети, че има нещо и ме попита. И аз му казах, че с времето чувствата ми към него избеляха и той ме разбра. Не съм му казвала, че ми е бил досаден и т.н. , защото много щях да го засегна. И накрая се разделихме. А сега се прави в училще, че не ме познава. И да ти кажа.. моментите ми навън с него бяха великолепни. Никога няма да ги заравя.