Споделена история от Тинейджърски

Не искам да мисля за него
Здравейте,

Пред година се започнах с едно момче, което е по-малко от мен с няколко години. Връзката ни се основава само върху секса. Правим секс и толкова. Доставя ми невероятно голямо удоволствие. Проблемът е в това, че аз го харесвам и се привързвам към него, но това не трябва да става, защото той само би ми разбил чувствата. А и знам, че за него всичко е само секс. Въпросът е, че аз непрекъснато си мисля за него, а той се държи мн хладно. Може би го прави нарочно незнам, а може би и затова че се държи така с мен, още повече ме кара мисля за него. Аз твърдо съм решила, че няма да се срещам вече с него, но ме посъветвайте как да го забравя и да не мисля за него.

Дайте ми съвети, защото само за него мисля, яд ме е на него и това ме притеснява, явно вече имам чувства.
Искам да го забравя и да не се сещам за него.

Коментари

1.   Мила, не можеш да кажеш на сърцето си да спре да обича някого, нито на ума си да спре да мисли за него. За толкова години разбрах едно: един човек се забравя само с друг и то с много усилия. Това е моя съвет ...

2.   Миличка аз имах същия проблем но просто не го потърсих повече и той сам дойде при мен сега сме вече повече от една година заедно и сме мн щастливи.