Споделена история от Тинейджърски

Как да я накарам да разбере, че това което върши не е правилно?
Здравейте, приятели!
Имам нужда да споделя историята си и най-вече, имам нужда от съвет!
Историята е следната. Миналата седмица бяхме на хижа с моята най-добра приятелка, родителите и и приятели! До тук всичко е добре, но тя и един техен семеен приятел, (които тя вижда за втори път) започнаха да се закачат, да си подхвърлят намеци и да се гледат закачливо, дори той се е опитал да я целуне. (Въпросният мъж е на 35 и има жена и малко дете, а приятелката ми е на 18 .)

И така до тук добре намеци, закачки... родителите на приятелката ми нищо не забелязаха.... но аз да....нищо не казах. Реших, че каквото е било там, там и ще си остане, но не. Той започна да и звъни, да се виждат за по кафе, да се поразходят и тя естествено няма нищо против... аз и казах, че не са хубави тези неща, които прави и да спре, защото може да се оплете много и да страда много след това... тя не ме послуша и си мисли, че говоря така, за да и навредя и дори не осъзнава какво върши... Кажете ми какво да правя, как да я накарам да разбере, че не е правилно това, което прави

Коментари

2.   Кажи на родителите на момичето и ще го смелят вероятно.

3.   Поговори с мъжа,в никакъв случай с жена му или родителите му,разбере ли се,ще му сринат семейството...Сринат ли го,той още повече ще иска да е с твоята приятелка,за да го утешава и накрая ще я нарани,тя ще се чувства виновна и ще те намрази...Говори с тях двамата-приятелката и мъжа,но с двамата заедно задължително

4.   Остави я! Колкото повече й говорят против това, което прави, толкова повече ще го иска. Ще се опари, но няма как - някои уроци, от някои хора, се учат само по емпиричен път.

5.   Типична малка въртиопашка.Жените са курви и най-лошото е че докато при мъжете може и да има малко мъжка солидарност при жените такива истории няма....

6.   №5-голям си задръстеняк. А какъв е 18 годишен мъж , който чука 35 годешна омъжена жена? 21 век сме, всеки има право на удоволствие-мъж или жена!

7.   №5-Още ли съществуват хора мислещи като теб? И момичетата имат право да се държат и търсят удоволствие като момчетата!

8.   Най-добре кажи на жена му,че приятелката ти се натиска на мъжа й(не е задължително да споменаваш,че ти е приятелка).Ако има ум в главата си,ще се заеме да си спаси брака и да разкара "боклука" от пътя си,ако пък не - ще се прави,че нищо не знае или директно ще го отстъпи на приятелката ти.След като той отговаря на намеците на приятелката ти,явно не е "идеалния съпруг".Каквото и да е положението,жена му заслужава да знае що за стока има до себе си,а не да я лъжат.Защо ти да се грижиш за семейството му - на него не му пука,та на теб ли?

9.   Оставия сама да се усазнае!

10.   Hедей въобще да се занимаваш, да не страдаш поселе и ти. Така са почти всички жени кат надушят ку*а веднага почват да се коконтят. Оставия да прави каквото си иска все пак тя не е на 12 год да не осъзнава какво прави. После жените да не говорят мъжете били такиава онакива, в тази история мн ясно се вижда, че жените сами се вкарват в неприятности, а после реват този бил проклетник, зарязал я, бил я. То това момиче ако имаше капка мозък в главата си.... нестига че са близки а мъжа е семеен, аре год. в днешно време според мене не са отзначение. Мн се изнервих от тая история. Брато пак ти казвам не се намесвай.!!!!

11.   Абе ей 6 ако 5 е задръстеняк ти незнам каква си.Има една подробност тук тая малка въртиопашка какво се прави на много голяма и се бърка в семейство.Тая малолетна ..... добре знае, че ще накара малко дете да страда за баща си ама продължава да се сваля на тоя дърт пергиш.
На номер 7 ще кажа, момичетата да си търсят удоволствието при сополингери като тях не да развалят семейства.
Ясно?Ай долни, пропаднали к...ви

12.   Tочно така номер 11 аз съм 10 и напълно те подкрепям, кат и се е*е да вари при неженени или при връстниците си, бати и работата в какво общество живеем, то аз за това толкова време съм свободен, вече нямам вяра на никоя, писна ми да ми кръшкат с дъртаци!!!! :(((((

13.   Според мен трябва да си до нея.Тя е решила това и неможеш да я разубедиш.Това сигурно ще е най-голямата грешка в живота и.Продължавай да я подкрепяш и съветваш.Успех.

14.   От авторката....първо да всички аз съм момиче...И до номер 13 благодаря ти много това и правя за сега...но не мисля че е много правилно и все пак реших да не се меся повече в нейните дела по-добре е сама да се осъзнае,но ме е страх дане е прекълено късно....

15.   Tук зависи каква е супругата на мъжа ако е разбрана и от тия дет прощават или връщат тъпкано иди при нея но трябва да работите заедно тя да обработва мъжа си ти приятелката си на нея не и се карай не и казвай че тва нещо е глупаво щот тя ще се затвори и още повече ще поиска мъжа накарай я сама да се усъзнае нарай я сама да разбере тва нещо задавай и въпроси относно бъдещето и с него за тва кво ша стане ако се омъжат двамата и така и най-вече говори повече с нея разсейвай я от него излизайте по магазините на кафе насам натам така че тя да го позабрави малко и да се усъзнае с твоя помощ че тва не е редно, а за мъжа какво да ти кажа зависи каква е жената до него ако е от прощаващите ще му намекне че знае и че иска да спре това и ще му прости а ако е от тия дет връщат тъпкано ще иде и щему изневери и ще му каже и ако той държи на брака си ще се върне при нея ако ли не става гадно но ти най вече гледай да помогнеш на приятелката си и ако видиш че нищо не става майната и да са оправа сама никой я не е карал да ходи при него

16.   От авторката... аз не познавам много добре жена му...виждала съм я само веднъж...а колкото до въпросите за бъдещето много пити съм я питала и тя казва "да аз знам че нямам бъдеще с него но не мога да спра,още щом ми пиши или звънне и политам от радост"

17.   Tогава гледай да я накараш да се разсее малко излизайте заедно по магазини на кафе дискотеки кадето ти хрумне и говори с нея да го забрави защото тя сега знае че няма нищо да излезе но си продължава същата история и си са отдава на връзката и не и пука до къде може да стигне ако сега се откаже сега после няма връщане щот една такава раздяла ша я съсипе тотално и просто няма смисъл да продължава накарай я да се поразсее да започне да се отделя от него и ако видиш че нещата не вървят на добре или я зарежи да са оправа сама или и намери приятел щото тя му е пуснала на тоя и знае че всичко това не е редно но тя си продължава и явно има нужда от приятел с който да се обвърже само че този мъж не е подходящия така че с времето всичко ще си се нареди

18.   За да излиза с него или са просто много добри приятели или причината е в теб защото не е достатъчно щастлива.Направи и подарък зарадвай я, позабавлявайте се заедно или се направи леко на недостъпен, но така че тя да те иска а не да направиш така, че тя да се откаже от теб :)

19.   не жените са курви а мъжете обаче те са курвали тои е на 35 а тя на 18 още немисли като възрасна глупачка аз например не бих направила такова нещо

20.   В този случай мъжът е виновен. Той е по- голям от нея и трябва да осъзнае какво ще причини на семейството си