Споделена история от Тинейджърски

Обезкосмяване в областта на ануса...
Здравейте! Аз съм момче, което държи на хигиената. По принцип съм против бръсненето на други области освен лицето при мъжете, но в този случай нямам какво да кажа... Проблемът ми се състои в това, че имам окосмяване в областта на ануса и това ми създава проблеми от хигиенична гледна точка... Понеже не съм се бръснал никога в тази област, бих искал да попитам за съвет - изглежда ми опасно със самобръсначка, тъй като не мога да видя какво бръсна, пък и мястото е чувствително... Моля ви, помогнете!
ПП извинявам се за тъпата тема, но просто няма къде и кого да попитам...

Коментари

1.   Бягай на козметик момче. А ако толкова те притеснява факта, че някой ще извършва манипулации около вратата на мазата - варианта ти е кола маска в домашни условия. Но ще е болезнено. Доста.

Мъдеф

2.   Окосмяването там е естествено.Не се бръсни там.Не ставай метросексуален.Бъди естествен мъж,че такива вече останаха малко.

3.   Половината коментари ще са, че си минал на левия бряг или си на път към него.

Не им обращай внимание, все едно някой да ти каже, че като не се къпеш и си миришеш натурално си истински мъж. И ти, да го послушаш!

Иначе, има различни трайни решения за обезкосмяване, но ако се притесняваш да отидеш на козметик, лесно и безболезнено решение е тример за тяло. Може да си го ползваш и за други зони.

Виж поразгледай мнения из интернет. Не искам да правя реклама тук на определена марка. Порови се, има достатъчно информация и продукти на съвсем достъпни цени!

4.   Номер 2 - нека жените да се изкажат! Аз, както и много други съвременни жени, намирам окосмяването за неприятно. Нека си има космите на ръцете и краката, които ви правят мъжествени. Но на гениталиите да ги маха. Плюс това - сам си призна, че му създава хигиеничен дискомфорт.

Отиди на козметик, драги! :) Уверявам те, че някоя по-палава мадама би се възпряла, ако си твърде рунтав там, в "мазата". :D Избери си достатъчно реномирано студио.

5.   Не ставай глупав!

6.   Aко пък ти е неудобно от козметичка или просто нямаш възможност на всеки 2 седмици да даваш по 10лв за козметик има и друг вариант. аз си правя кола маска у дома. взимам си лентички студена кола маска. в кутия са по 20 бр, но аз си ги нарязвам, защото също ги ползвам само за там долу, и като са намалки парчета ми е по-лесно да боравя. и така с 20 бр ленти в кутията се правя 2 пъти, а все пак ги позлвам за цялата интимна област, не само ануса. значи на теб ще ти стигне за 4 със съгурност. кутита която аз си вземам е около 12 лв.

8.   Проблемът ми се състои в това, че имам окосмяване в областта на ануса и това ми създава проблеми от хигиенична гледна точка
Ползвай тоалетна хартия/вода/сапун, и проблема отпада веднага:)))

9.   Аз не мога да разбера,какво е това мислене в някой хора че ако си окосмен си истински мъж,да се обезкосмяваш е много хигиенично,да някой хора просто не им харесва да са обезкосмени,на други им харесва,но това че са обезкосмени не ги прави гейове,когато видиш един окосмен мъж,това значи че той не е гей ли? по това ли го разбирате?,пример,колко културисти,модели,и порно актьори,всичките са обезкосмени но не значи че не са мъже,какво един порно актьор,който по него няма един косъм,е гей ли но в същия момент го гледаш как прави секс със жена!!който му харесва да се обезкосмява няма нищо лошо,аз лично се обезкосмявам почти на всякъде

10.   Недей да ги бръснеш там ще имаш повече проблеми ;) освен кола маска да си направиш това е моят съвет

11.   Избръсни си анучето и ела да те опъна отзад после. Як ли си иначе

13.   Пич според мен както каза някой по горе да ползваш хартия вода и сапун и според мен да си обезкосмяваш ануса е странно смисъл ти си мъж никой няма ти гледа ануса

14.   Здравей, купи си Тример, аз си купих тример на Филпис дадох около 80-90лв., има и по-евтини по 40-50лв, с него си правя интимни прически на члена и си бръсна ануса. Но недей да се бръснеш със самобръсначка, ще се порежеш, само с тример, на всякъде по-магазините за ел. урeдиr ги има.