Споделена история от Тинейджърски

Всички срещу мен
Здравейте, аз съм момиче, което не издържа. Имах с което всичко беше сериозно. Скъсахме без да се вдига много шум. След като скъсахме всичко беше наред. Пак си бях с приятелите (които пренебрегвах заради него), всички беше наред и с него бяхме в много добри отношения. След време започна да ме псува, да лъже хората че съм говорила лошо за тях зад гърба им. (явно ревнуваше, защото бях наистина щастлива). Но това не беше краят. През уикенда с един негов приятел дойдоха до мястото където живея. Тръгнахме да се разхождаме, а приятелят му отиде нанякъде. Останахме двамата ние с него. Той започна да се гаври с мен и т. н. Аз му казах че не искам повече да го слушам и искам да се прибирам. Звъннах на мама да дойде да ме вземе с колата, а той! Започна да ме обижда, не искам да споменавам по какъв начин! Аз не му казах и думичка. Накрая мама дойде и аз се качих в колата. На другия ден (понеже беше понеделник) бяхме на училище. Всичко беше наред, поне до 1вото междучасие. Когато то започна целия етаж ме обиждаше... Момчето беше казало че съм напсувала целия град, а "приятелите ми" му повярваха! Всички бяха срещу мен! Минаха 2месеца от тогава и успях да обясня на повечето ми приятели че не съм ги обиждала! Но още има хора, много хора които не ме оставят намира и ме псуват постоянно! Не знам какво да правя! Всички вярват на него, а не на мен въпреки, че имам 5, 6 приятеля които са до мен! Но с всеки ден разбирам, че съм по-сама от всякога! Моля Ви за съвет защото нямам сили вече!

Коментари

2.   Ние жените си имаме една вековна традиция- когато скъсаме с гаджето чоплим на цялата махала, че има малък х*й! Пробвай и ти ;)

3.   Ами да, почвам и аз да говоря някакви простотии за него защото не се издържа. Почнах да разправям че съм била с него от съжаление ( което е вярно), че си нямал приятели и други и така, моите приятели като видят нещо малко и ме викат да ми покажат колко му е малък х*я и така... Но има едно голямо Но, което има значение. Някои хора като ме видят, и ме блъскат, обиждат ме и т. н. Преди ваканцията ме бутнаха по стълбите една приятелка дойде и аз слава богу не си бях счупила нещо, и да така моля за съвет, нещо което да направя, за да спрат да ме обиждат, бутат и др.

Авторка

4.   останете някаде сами и когато той започне да те псува направи така че да си и признае че е лъгал всички за теб но преди да се срещтнете си включи тела на звукозапиос и го пусни на цялото училище и тогава да му видиш физиономията но не само на него но и техните и тогава ще те търсят... и ще съжеляват