Споделена история от Тинейджърски

Харесва ли ме или е просто културен?
Здравейте. Преди 2 месеца едно момче ми прати покана във фейсбук и аз я приех. Започнахме да си пишем и след време той ми предложи да излезем. Продължаваше да ми пише и изведнъж спря за около 2-3 седмици. Мина време и той пак ми писа да излезем. Е, излязохме той се държеше доста мило. Когато вървяхме по улиците и идваше някоя кола той ме хващаше през кръста, за да се поместя. Когато ръцете ми бяха ледени той ги държеше, за да ги стопли. Няколко дена под ред излизахме. Пише ми често. Гледа ме продължително, докосва ме. Чудя се дали ме харесва или е просто мил и се отнася с уважение към момичетата/жените. Моля модераторите да ми публикуват написаното, защото често се случва като напиша нещо тук и да не се публикува.
Благодаря.

Коментари

1.   Сладурана, разбира се че те харесва, щом те кани да излезете и те докосва как мислиш. Кой кани така на кафе прости да се дръжи мило без да има някакви намерения. Ти сама трябва да го усетиш.

2.   Харесва те. Показва интерес момчето.
Ако искаш обаче нещо да се получи, трябва да се отпуснеш и да флиртуваш. Позволи му да те прегърне и нещата ще се получат. Ако много протакаш работата, може да се откаже..
Предполагам, че и ти го харесваш, за да питаш.

3.   Колко по-ясни "знаци" ти трябват, за да разбереш, че те харесва? Държи те за ръце, хваща те за кръста, кани те да излизате... Ако и ти го харесваш, по-добре не изпускай момента, а му кажи и всичко ще потръгне. ;)

Поздрави,
Mr. Panda a. k. a. Momo

4.   Харесва те! Ако едно момче просто се държи мило ще ти отваря вратата, но и през ум няма да му мине да те хваща за ръката за да я стопли. :)) Така, че са него това е бил прекрасен повод да има някакъв физически контакт с теб. А и да, ако просто беше мил нямаше да те кани да излезете, а просто щеше да се държи възпитано, ако те срещне случайно. Така, че бъди по-смела, усмихни му се, кажи му колко добре си прекарваш с него... дай малко насърчение на бедното момче и като нищо ще се получи една прекрасна връзка. Успех! И да знаеш благородно ти завиждам.

5.   Повече от ясно е, че те харесва. Като излизате другия път го прегърни рязко, без да има повод, и ако не се дръпне или стресне, значи това е човекът за теб. Успех и сподели какво е станало.