Споделена история от Тинейджърски

Тинейджъри на 13, мислят за компютърни игрички...
Здравейте, аз съм 6 клас, на 12-момче. Част от момчетата в класа ми са на 13, и мислят още за някакви Star Wars, игрички, и какво ли не още, което МИСЛЯ, че затова са вече големи, брат ми е на 5, и той мисли за такива игрички....
Имаме и в класа момчета на 12, които вече не се държат така "бебешки", а ходят по момичета насам-натам, и аз съм горе-долу от тях, Едно момче(на 12 е), си е добър в училище, може да се каже че е отличник, но през часа, си бие чекии, странно, НО факт :D
Харесва си едно момиче, правил е секс, или по-скоро е мастубрирал, с едно момиче от класа ни, в тях. Аз пък, мисля да не правя секс на тази, възраст, имам си гадже, целуваме се, тя е колкото мен на 12, но това въпросното момче, което казах е правило секс..
Бих искал да се допитам до вас, със следните 3 въпроса:
Нормално ли е тинейджъри, на 13 да мислят за някакви детски игри, и грам да не ги е*е, за момичетата, дори те се държат лигаво, спъват ги, хвърлят им несесерите....
Второ:
Нормално ли е на 12 да се прави секс, според мен, НЕ е?
И трето:
Имам желание за секс, но мисля че не съм готов, гаджето ми е девтствено, не знам ако го направим, да не й причиня нещо...

Коментари

1.   Мило момче, аз съм момиче на 16 години и ще ти обясня на кратко нещата, които те вълнуват. Нормално е момчетата от твоя клас да мислят за игрички и да не се интересуват от момичетата. Аз съм 10 клас и момчетата все още ни крият и хвърлят чантите и всичко останало, така че за това възраст няма. Твоят приятел, който твърди, че е правил секс, не е правил нищо, целували са се с онова момиче, обарвал я е, пипал се е, ама не вярвам да са правили нещо сериозно. Съветвам се да си го имаш това твоето гадже и да си се целувате, може да я докосваш, но не ти препоръчвам да правите секс. На тази възраст няма да знаеш какво точно да направиш и има шанс да я заболи, да потече кръв, да се уплашите и двамата и тя да те зареже, защото ще мисли, че си й навредил. Изчакай поне на 15 да станеш. Сега сигурно се смееш и си казваш ''абе каква е тая дето пише това, аз знам какво да правя, гледал съм порно и ми е ясно'', но ако това отново го прочетеш като станеш на 15, ще разбереш, че съм била права. Довери ми се и не бързай. Имаш много време напред да правиш секс, аз все още не съм правила и съм на 16 и е напълно нормално, така че.. а и нали знаеш, че ще се подиграват на гаджето ти като разберат, че е толкова малка, а е правила секс и тя ще плаче и ще се скарате и филма ще е пълен, не й го причинявай.

3.   1. Нормално е за НЯКОИ на тази възраст още да мислят за такива, , игрички".
2. На 12-годишна възраст, както сам каза - НЕ е нормално. И много се нервя на деца, които мислят за секс, цигари, алкохол, трева и т. н. в ранната си възраст...
3. В никакъв случай НЕ прави секс на тази възраст, и двамата сте прекалено малки. Ако не ти пука за теб - помисли за нея, ако го направи толкова малка, в бъдеще (най-вероятно след две години, максимум) има голяма вероятност да започне да проституира, пуши, пие...

Поздрави,
Mr. Panda a. k. a. Momo

4.   Благодаря, за отговора, и да затова с раниците възраст няма, ама просто те се държат, не знам как точно да се изкажа, като 8 годишно деца... И права си, мерси още един път :)

5.   О-о, на 12-13 направо сте цъфнали и вързали за секс и момичета! Компютърни игрички се играят и на 30, и на 40 години, и това няма нищо общо с бебешко поведение, или пък със секс и момичета.
За къде бързате, не мога да разбера. От сега ако започнете с момичета да се занимавате, не знам какво ще правите на 35 примерно. Сигурно вече за пенсия ще мислите...

6.   И какво от това, че се занимават със Star Wars и си играят сиграчки? Предполагам е по-добре да се ч*кат от ранна възраст, а после да се оплакват, че ще бъдат майки/татковци.

Аз съм десетина години по-голям от вас и все още се занимавам с "играчки" като хоби. Колекционирам най-различни фигурки. Освен това харесвам филми, качествена музика и от време на време се опитвам да рисувам. Харесвам определени книги, особено когато са написани на английски. Макар да не си падам по "Междузвездни войни", съм голям фен на "Кръстникът". Телевизия не гледам от години. Старая се да спортувам редовно. Опитвам се да се храня здравословно като съм изключил всякакви боклуци от диетата си; често чета по темата. И много често си фантазирам как един ден ще се напусна кораба преди съвсем да е потънал (под кораб имам предвид България).

Намирам всичко това за далеч по-забавно от това да се размотавам по разни чалготеки, да се дрогирам, да се напивам или занимавам с празноглави кифли, които мислят само за секс и пари.

Та, може би приятелите и съучениците ти не са такива бебета за каквито ги изкара. Какво от това, че се занимават с "Междузвездни войни" и "играчки"? Доколкото знам няма ограничения за възрастта... нали? :)

8.   пффф.... съмнявам се дали и истина :D Може ли да правя секс на 12? Е може бе, що не и на 10?? Егати извратеняците сте! А съучениците ти са напълно нормални - до 10-11 клас има да подхвърлят и крият нещата на съученичките ви... това си е в кръга на шегата! Просто се габаркат!

9.   Вие не разбрахте ли, аз Да съм казал, че щр правя секс, простп питам... :) star wars, като пример го дадох, но те се държат лигаво, от по-лигаво.

10.   Ей сега ако бях на 12, такива хубави игри има. Компютрите са по-мощни, абе залепвам и това е. Ама мина, няма вече, иначе по мое време пак игрите бяха на ниво, но сега са 2 нива отгоре.

12.   Като гледам се имаш за много голям нещо -, , да не и причиня нещо" Смешен си пич. Аз съм на 20 и играя, , игрички"

Revenge

13.   Браво като си на 20! Ама ти не разбра ли че дадох STAR WARS КАТО ПРИМЕР!!! Спрете да казвате нещо което аз не съм написал... :)
Да, и а играя на компа, цс, LOL, WOW, и какво ли не още, но въпроса беше, че те са УЖАСНО ЛИГАВИ... Все едно са 7 годишни... То момичетата го отбягват с думите: "Тея са много спрели", "Никога няма да пораснат, държат се много лигаво, като деца! "

14.   момичетата съзряват по-бързо от момчетата! А и ДА! Каза че искаш да правите секс “Имам желание за секс, но мисля че не съм готов, гаджето ми е девствено, не знам ако го направим, да не й причиня нещо... “ Не се оправдавай и не се изкарвай жертва! Ами правете секс, сериозно! Няма нищо лошо в това! Просто задоволяване на нуждите! Аз го направих на 10, а ти си по-голям, така че не е проблем! Така до тук с иронията... а ако нейните разберат че не е девствена бе идиот? кво правим? Свираме си малката пишка обратно у гащите и се напикаваме от страх! правите се на много загорели... има време за всичко.. като станеш на 21 кво ще правиш? Омръзнало ти е от курви и проститутки....

16.   Кое от това което съм написал не си го казал? "държат се като 7 годишни деца" а ти на 13 за какъв се имаш? За големия батко ли? Е да ама не си познал.

Revenge

19.   Добре бе Авторе, тебе какво те бърка какво правят съучениците ти?? На голям проблем го направи това. Ми нека си играят бе, и да се лигавят като искат. Държанието на всички хора еднакво ли искаш да бъде?
На 12 години къв секс, кви пет лева?

20.   Напълно нормално е тинейджъри на 12, 13 да мислят за компютърни игри, че дори има и такива с възрастово ограничение и повечето са за 12 . Напълно нормално е, вие сте точно за това... Да не говорим, че по принцип има и геймъри на по 20 - 30 години, но то е едно да си геймър и друго да играеш на игрички, като например, , Супер Марио''. Ако са геймъри - напълно нормално е.
За секса - ама ти наред ли си, бе дете!!? Та ти си на 12 години, как не те е срам!? Законно е позволено на 14 - 15, макар, че и тогава ви е рано..
Какво му става на това поколение..

22.   до 13 номер:
Вие сте написали, че момичетата казват, че момчетата се държат, като ,,деца''. Е, добре бе вие за колко големи се смятате? Вие сте си деца, аз чета тази смешна история и не съм спряла да се хиля, като луда.. (n_n) Хлапета на по 12 - 13 не са били деца, ха - ха - ха!! За колко големи се смятате? Сега си представям и как започвате да пушите... Леле боже.. По - добре отивай да си играеш на площадката и спри да ни занимаваш с тези уж ,,проблеми'' (n_n)

23.   По-добре за игрички, отколкото да си мислят като теб че са големи - лапешка му работа...

24.   Така малък един съвет от мен. Недей да се занимаваш с такива неща още в детска възраст. Спокойно ще дойде денят в които ще се занимаваш с момичета и ще се питаш какви ли не въпроси и дори ще ти писне от това. За това, че съучениците си играят на игрички- нормално е на 12 са. Сега зависи от игричките, в смисъл ако си играят с колички, самолети и такива неща пак е нормално, защото 12-тата година е последната детска година и още мислят като деца. (Някои хора дори колекционират играчки) Ако става въпрос за видео игри това е нормално дори и за 40-50 годишните (голям кеф е, аз съм геймър от както се помня и е супер яко). За секса имам една дума- НЕДЕЙ! За теб може да звучи яко нали (пр. "Ей тоя пич още на 12 се е е*ал"), но за момичето е унизително (пр. "Тая к*ва още на 12 са я е*али") Така, чакай още 3-4 години и давай, защото повярвай ми и мисленето ти ще се промени и много други неща. Ако се мислиш за голям грешиш. Има 2 вида 12-годишни. Единият са още в детство, а другите са в преходна фаза на пубертет, така че си типичен 12-годишен от 2-ри тип. Просто чакай да дойде времето за това

25.   Ако си достатъчно голям на акъл - няма нищо лошо да правиш секс. АКо ти се играят компютърни игри, няма нищо лошо да играеш компютърни игри. Аз съм на 18 и вечерно време се събираме с приятели да разцъкаме някоя друга игра и се получава доста забавно разтоварващо. А ти, вместо да се правиш на готин и на мачо, или там за какъвто се мислиш, вземи хвани някакъв спорт и го сложи приоритетно заедно с ученето на уроците, защото това ти е бъдещето. Не някакви келеши на 12 години да се правите на много яките, че имате мадами и мастурбирате с тях и се целувате, или каквито други детски работи правите. Както споменах, аз съм на 18, от 11 годишен играя компютърни игри (да през последните 2-3 години ги намалих, за сметка на спорта, който увеличих), тренирам си редовно, в училище не съм зле, а и преди около година си хванах и приятелка, която се оказа прекрасно момиче - умно, добро, красиво и редовно правим секс. Това което искам да ти кажа е, че едни РС игри, или някакви други детски занимавки са малко вероятни да ти окажат вредно влияние, за разлика от секса на тази възраст, поради простата причина, че имам съмнения относно това колко безопасно го практикувате. Едно невнимание там, докарва доста повече проблеми от това да си геймър, или да не се интересуваш от жени на тази възраст.

Всичко казано от мен е просто мое мнение и нямам против критики, но не и най-обикновени нападки без дадени аргументи, които да Ви защитят тезата. Отделно, извинявам се за грешките, късно е, изморен съм, защото преди малко се върнах от тренировка. Играя един CS и си лягам, лека нощ и на вас всички!

27.   не намирам нищо нередно !! ;) Аз също съм в 6-ти клас и съм на 13,но като се прибера уча излизам навън,ходя на трен и през останалото време забивам да играя NFS,CS,WOW,dota,diablo играя и на МНОГО телевизионни игри !! А забравих да спомена,че съм момиче ;д;д;д;

28.   Игрите си остават част от живота на колкото и години да си.. Винаги го има този момент, в който няма какво да правиш и решават да разцъкаш някоя играя. Като си на 13 и не играеш игри и тръгнеш "по момичета" не си по-готин...

29.   Здравейте, Авторе!
Аз съм мъж почти на 20 години, не знам дали ще повярвате на думите ми, но в момента играя компютърни игри кажи-речи 2 пъти повече от това което играех на вашата възраст. И вие ще се убедите, че влечението към такъв тип забавление не се изчерпва с възрастта. А по отношение на секса мога да кажа, че е прекалено рано за вас. Изчакайте поне още 2-3 години, време през което ще придобиете опит и ще узнаете факти, които до момента не са ви били известни. Това, че на 12 години е време за разврат, е абсолютна заблуда. За сравнение аз все още не съм го правил...

30.   аз ще ти обясня що се държат така тези хора се наричат геймъри те играя само на компа аз съм такъв на ден превъртам около 2 игри тези хора имат специални компиитри зада играят тези игри има нацинаешти и про аз съм от фторите а za това ce че си имаш гадже и те несе интересуват от момичета това се дължи че немогат да мислят за нищо друго освен само и само за игрите

31.   Човек аз съм на 13 бих ти казал само да не си мислиш за такива работи на всеки ще му дойде времето да прави секс и други подобни защото просто ще си имаш проблеми като да си баща на тая възраст дай боже да не става и да не правиш такива проститии защото после му мисли

32.   Да нормално е още да ги вълнуват детските неща, но не нормално да правят секс на тази крехка възраст. Колкото твоя случай, когато аз колкото теб все още правех нормалните детски неща да се катеря по дърветата, да бера джанки, да мятам фризби и тн. Представата ми за беше момче и момиче, които се целуват и ходят хванати за ръце, а мусъкта въобще за момчета и секс все още бе мнооого далеч. Все още ти е рано за подобна крачка, та вие сте още деца! Направо съм в потрес от днешните деца! ж. 22

33.   Има и мъже на по 40, които още мислят за Star Wars.
Ама и секс правят де :)