Споделена история от Тинейджърски

Аз и Момчетата.
Моля модераторите да публикуват историята, защото често ми се случва да не я. :)
Да започна от начало. От София съм и съм на 14. Не съм от срамежливите, имам си самочувствие, държа се на ниво. Доста от момчетата с които контактувам ме харесват, което ме стимулира за успех в бъдещи връзки. Няколко момчета обаче ме притесняват и са ми влезли под кожата.
1) Едно от тези момчета е с година по-голямо от мен. Познаваме се от доста време, контактуваме си. Преди месец и нещо излизахме и той постоянно се закачаше с мен и не обръщаше почти никакво внимание на момичето с мен и момчето с него. След като ме изпратиха до нас ме гушна. Онзи ден се видяхме и той ми махна и ме викна при него. Помислих, че ще ме помоли нещо, но той ме гушна и ме викна да играя с него на хек (плетеното топче с ориза за тези които не могат да се сетят) Държи се с мен мило. Не знам как е с другите момичета, но това ме впечатлява. От бившото му гадже знам, че когато има момиче (гадже) той е напълно отдаден на нея, не я лъже, няма тайни от нея и всичко е 6. Но не знам просто дали има чувства към мен. А не искам да карам никой от приятелите ми да го пита, защото някои от тях си падат клюкари и цялата ни компания ще разбере.
2) Другото момче е колкото мен, учим в едно училище в различни класове. Знаеше, че го харесвам и моя много добра приятелка от класа му го караше, да ми предложи, но не се получи. Скоро той пак почна да ми пише под претекст да излезем. Аз се съгласих за след няколко дена. Ден преди уговорката той ми писа, че искал да се целуваме. Аз го приех на бъзик и му казах, че и аз искам. Той обаче продължи с 'намеците', че искал да ме обарва. Даже ме попита къде му давам. Аз съвсем на бъзик, му казах, че като се видим ще се разберем. В деня на уговорката аз малко един вид го прецаках, но не съм обедена. Бяхме се разбрали 1 часа на дадено място, но вместо да отида накарах една моя приятелка от квартала да отиде да види дали има някой. Нямаше го. След това (1 час по-късно) той ми писа, че ми е сърдит, защото не съм отишла и аз, защото ми беше съвестно го накарах да се видим наистина този път. Отидох с една приятелка 5 минути след уговореното време, а него го нямаше. След което ми твърдеше, че е седял 20 минути. Просто не знам каква му е целта. Да ме изкара к***а или да се опита да си направи удоволствие с мен (което няма да му се получи)
Моля ви, кажете съвети и за 2те момчета. Благодаря предварително. :)

Коментари

1.   Ами първия си го описала като много готин, мил, добър, абе идеален направо. Значи сигурно е кретен и бройкаджия. За втория говориш като за недорасъл пълен нещастник, но фактът, че изобщо се сещаш за подобен тип означава че харесваш него и по пътя на логиката това е твоят човек!

2.   Когато ние играехме ХЕК и джойнта беше левче, ти си била зачевана. Споко ще пораснеш още и нещата се наредат с 3 или 4 или 124 то момче кой знае ;)

3.   Определено пьрвото! Изглежда ми доста по-сериозно. Обикновено момчета като второто само се подиграват с момичетата. Знам го от опита на една от най-добрите ми приятелки.

4.   От Авторката към 1. Не е бройкаджия. Не е имал много гаджета, но пък за сметка на това връзките му не са били по-кратки от 2-3 месеца.
П. П. искам съвет какво да направя и с 2те момчета :)

5.   Много се радвам като чета, че вие сега се сваляте с хек игра, а ние се скубехме, за да си обръщаме внимание, това е добре. Попаднала си на мили момчета явно. Каквото и да решиш сега, дано останеш с хубави впечатления от мъжете, защото тези са още момчета и след време ще натрупаш опит, но като цяло това отношение, което описваш не е лошо. Няма причина да се притесняваш.

6.   Прави се на недостъпна известно време и който остане закачен за теб по-дълго печели. Вероятно ще е първото момче.