Споделена история от Тинейджърски

Вече се чудя какво да правя...
Здравейте! Аз съм на 18 години и живея с баба си и брат си още съм ученик изоставен съм от родителите си, които ми създават подиграфки и отритнотост в обществото тъй като баща ми е бивш затворник, а преди това учител и инжинер. Майка ми се побърка, а другите ми баба и дядо ме изгониха от дома ми... имам проблеми с всички, сигорно защото съм беден.

В спортно отношение съм добре мисля... но не можах да се развия имам много първи места, но без пари нямаше как да се развивам по нататак. Говорим, че не мога да си плащам тренировките, които са 15 лева на 15 години повдигнах 180 килогрма от земята.

Постоянно съм тормозен от някви педераси по 20 на брой или много по-големи и ми писна, незнам какво да правя направо....... АДСКИ МИ Е ТРУДНО! Ей сега ме заплашва 22 3 годишен бивш затворник и ме е страх за живота ми страх ме е да не се побъркам и се чудя вече какво да правя ! :(((((

Коментари

1.   Може да е трудно, но при първа възможност се махай от там, където си. Вече си пълнолетен, ако учиш завършваш училище. Ако си от малък град или от село трябва да си направиш цел, а тя е да се махнеш от там. Доста е трудно- въпрос и на пари, след това ще гледаш да си намериш работа. Гледай да започнеш на чисто някъде.Мога да пиша много, но тук има много "АКОТА".

Много е гадно, когато хората (някои педераси) почват да злоупотребяват с положението ти. Въпреки, че не ми липсват родителски грижи, но проблема е , че съм сам - нямам братя сестри, също така нямам и много приятели. Връстниците ми ме изолирваха. Искаха да ме смачкат. Финансово бяхме по слаби от другите в класа, но не знам к'ва е причината. Толкова години ме мъчи самотата. Въпреки, че са от различни причини, мисля че страдаме от близки проблеми ?

2.   Зарежи вси4ки идиоти дето те подиграват! намери си работа и така си изкарвай парите за спорта. Давай не се предавай!
емемем

3.   Мисля, че си съчиняваш