Споделена история от Тинейджърски

Моля съвети ! Училища !
Някой може ли да изрази мненине за следните училища - 18 СОУ, 32 и 1 :)
Добра ли е системата? Каква е атмосферата сред учениците?

Коментари

1.   Завърших 32ро преди 7 години. По мое време имаше и добри, и кофти учители... мисля си, че почти навсякъде е така. Завърших с над 5. 50 без да уча особено много, което за мен не е нормално, защото не съм вундеркинд. Не знам дали ти помагам много, все пак е минало бая време. :)
Класът ни беше приличен - имаше разни интриги, все някой не беше доволен от нещо, но като цяло беше добре. Доста заминаха в чужбина, други станаха филолози, журналисти, икономисти. Разбирахме се с останалите класове, правихме пиеси заедно, ходихме по ексурзии. Общо взето нормално училище - няма да те изгърбят от учене, нито искат някакви свръх постижения.
За 18то само съм чувала, но основно хубави неща.

2.   32ро- базата е потресваща. 18то- има много емота и лeзбийки. 1во ми изглежда най-отдачно.

3.   Здравей, ами честно да ти кажа хигената е под всякаква критика нямам думи. Учителите са изкуфели С една дума е много зле ама много

4.   Ами, в 18 е добре, но се приготви да учиш здраво и да пишеш много домашни. Иначе училището е доста добро.

5.   Хора моля ви да спрете с тези теми, не знам модераторите как одобряват, а моите теми с въпроси, които друг не е задавал, не ги качват. Има супер много теми за тези училища, поразрови се, лично аз съм написала поне 10 коментара.

6.   За другите училища не знам, но ако мислиш, че няма да искараш висок бал и въпреки това искаш да си в езиково най-добре е в 18!

7.   32 е добро за другите не знам.. ти предполагам ще кандидатстваш за след седми клас. материалната база е добра навсякъде има компютри и мултимедии :д направиха и много яки кабинети по ИТ и салона е много голям.. то си е цяло баскетболно игрище и така хД