Споделена история от Тинейджърски

Боли от любовта
БОЛИ ОТ ЛЮБОВТА

ЗДРАВЕЙТЕ,

Аз съм на 19 години и за първи път обичам един човек, който е на 34 години.

Всичко започна преди една година. Запознахме се по интернет, видяхме се и започнахме да поддържаме връзка, аз много го харесах, той е интелигентен, образован, добър, възпитан, не особено точен, но коректен и толерантен, и много разбран човек.

В началото се виждахме по-често, чувахме се всеки ден в скайп и говорехме по цял ден, тогава аз бях без работа, а той не може да си намери работа от както се познаваме, има високи изисквания спрямо работата и все още е безработен, а аз вече работя. Напоследък нещо връзката ни не върви, а аз не знам как да реагирам. Започнахме да се виждаме по-рядко, но бяхме заедно доста често в скайп, аз не настоявах да се виждаме, разбирах, че е изнервен и му дадох време, разбирам го и през цялото време нито веднъж не сме се скарали, нали трябва да има компромиси в една връзка....обаче вече ми писна само аз да разбирам а мен никой да не ме разбира...

Чуваме се по-рядко,той казва, че е изнервен, не сме се виждали от две седмици, аз го обичам безкрайно много, но от него не получих и една нежна дума, така ми липсва нежността и вниманието, чувствам го толкова близък а същевременно и адски чужд, имам нужда от него, щастлива съм само когато го чуя, а когато го видя искам да го прегърна а той е като дърво-липсва му всякаква топлина и нежност, не ме прегръща, не ме целува.

Какво да правя, как да запазя връзката си, искам да бъда с него, щастлива съм с него, обичам го истински но не знам как да реагирам, за да запазя връзката си с този човек, търся съвет от някой по-опитен от мен и много ще се радвам ако получа съвет и от мъже! Благодаря!

Коментари

1.   Знаеш ли мисля че пилееш любовта си по човек който не заслужава, съветвам те да оставиш времето да покаже дали има истинска любов между вас и ще видиш че съм права, в момента изпитвам една истинска любов, която не съм си й мислела че може да съществува, но тя е тук между нас и започва да гори когато има двама, светът не е толкова голям, ще видиш че ще си намериш сродна душица, повярвай ми, знам го вече от опит !!!

2.   Как ще си щастлива с него? Не се самозаблуждавай, ти направо си много нещастна. За какво ти е? Казваш, че не е особено точен, мързи го да работи, да, претенции относно работата имал, а кой го издържа? На гръб ли ще го носиш този? И не си чула нито едно мила дума? Отгоре на всичкото е дъртак. Аз съм жена, ама много ги мразя такива лекета. Собствения ми брат е такъв и съсипа на жена си живота. Помисли си какво те чака, въпреки, че според мен той вече не те иска.

3.   Ако го обичаш му кажи какво изпитваш бъди по интимна споделяи те си за да има бъдеще за една връзка трябва да си споделяте ако го обичаш му кажи какви са намеренията ти може да е по зрял но ще те разбере.

4.   Много стара тема.Вече авторке най-вероятно това е отминал период от живота ти..Вече сиг имаш нов живот.НО Все Пак искам да ти кажа да от любовта боли....!!А този човек,който си описала преди 6 години,не те е обичал и не е имал никакви сериозни намерния.Дано си намерила нещо по добро..