Споделена история от Тинейджърски

Да тръгна ли с него?!?!?
Откакто се запознах с най-добрия приятел на гаджето ми бавно започнах да се влюбвам в него, но се опитвах да го отричам да не го допускам в съзнанието си, но се пак той учи в моето даскало и всяко междучасие сме заедно. Преди около 3-4 една съученичка (тя го харесва, но не иска да си признае) почна да раправя на сам-натам, че сме били гаджета, а с мен почна де се заяжда "що не съм се ... с него, че да ми минел мерака".

Откакто той разбра за това почнахме да се базикаме и той ми вика "мило". С гаджето ми не сме се виждали от 1 месец и не ми е писал от 4 дни и аз напоследък съм спер тъжна и когато той ми каже това "мило" и като ми каже нещо ме развеселява. Тези дни ме попита и какво мисля за него и аз му казах че не обичам този въпрос, но ще му кажа, ако и той ми каже след това и след това ми каза "много сладка, много мила,много приятна, много ме кефиш, харесва ми държанието и характера ти, МНОГО МЕ КЕФИ КАК СЕ СМЕЕШ :P знам че мога да разчитам на теб в каквото и да било отношение...абе от сякъде ме кефиш тва е най-общо казано". До този момент никой не ми беше казвал, че му харесва как се смея.

Какво да правя помогнете, ако с гаджето ми се разделим, защото мисля, че напоследък натам отиват нещата ;(((((той избягва срещите и чатавете с мен), да тръгна ли с неговия фр.

Коментари

1.   Мила щом не си щастлива с един човек, щом те кара да си тъжна какво правиш още с него? Най-Добре се разделете и бади с момчето което харесваш:) Успех от мен!

2.   Тръгни с него, щом си допадате.

3.   Все още съм с него, защото го обичам, но нзм чувствата ми вече почнаха да намаляват и да отиват към неговия фр, но той си има гадже, което обаче не живее в БГ. Онзи ден излизахме аз и той с още 2 момичета, за да ме разсеят малко, защото бях много тъжна щото гаджето ми не ми пишеше и целия ден бяхме заедно и доста пъти засичах погледа му към мен и започвахме и двамата да се гледаме продължително в очите.

По едно време той видя гривната на която пише името ми и поиска да му я дам за няколко дни, а той ми даде неговата. След този ден чувствата ми се засилиха, но вечерта на този същия ден ми писа и гаджето ми и ми обясни, че не ми е писал щото е нямал нет.

Вече нзм какво да правя. Реших да си дам 1 месец да видя как ще се развият нещата и ако продължават по същия начин ще им кажа и на двамата какво чувствам. Правилно ли постъпвам?!?

4.   Ей! Какво правиш? Ти си толкова млада. Просто живей щастливо? Истински щастлив човек е, когато е с човека когото обича. Просто разбери кого от двамата обичаш. А това е твоя проблем. УСПЕХ!!!

5.   чесно казано си доста млада още и да не ти пука к'во щяло да стане..просто остави приятеля си и тръгнио с неговия фр. Живей ден за ден и бъди шастлива с новото си момче. Успех!!!