Споделена история от Тинейджърски

Когато сме с приятелите му започва да се държи гадно!
Здравейте аз имам проблем. Ами влюбена съм в едно момче, ние ходим от 9 месеца... днес стават 9 и днес се разделихме. Скарахме се и аз просто му казах, че не мога повече ... , но всичко това се случи заради неговото държание ... Проблема е следния, той се държи мило с мен обаче когато е с приятелите си и почва да се държи гадно. Става груб, обижда ме, но не винаги е така, то по - скоро е на настроения ... и аз незнам от какво е ... ама ужасно много съм влюбена в него ... направо хлътнала съм до ушите, а то да ме питате за какво и аз не мога да ви кажа. Вярно момчето е хубаво ама с това държание ...

Въпроса ми е какво да правя ??? Той има чувства към мен и то силни (поне това казва, а и аз си мисля така ...) ама защо се държи така, не мога да го разбера, не мога ... опитвам се, но не мога ... какво да правя? Той просто когато е в нормално състояние се държи ужасно мило, направо се разтапям покрай него, но когато е иначе просто не може да се търпи. Обижда ме, държи се ужасно, надува се ... не знам и аз вече какво, а толкова много го обичам ... Моля ви помогнете ми, дайте ми съвет, моля ви ... Благодаря предварително !!!

Коментари

1.   Ами щом приятеля ти се държи гадно, значи е склонен да го прави и, явно му е такъв характера, иначе нямаше да го прави, независимо дали е насаме, или пред други хора...Казваш че той те овижда...това какво ти говори?! Едно знам със сигурност: когато обичаш някого, си внимателен към него... да, явно той си е такъв, за съжаление, колкото и да не ти се иска... А какво да правиш ти ще си решиш...

2.   Разбирам, че си мн влюбена ж момчето, но за какво да си снего след като се държи с тебе по този начин. Когато обичаш някого наистина и сте от толкова дълго време заедно, вие вече сте се опознали малко или много, всеки един от двамата се опитва да направи другия щастлив, а не да го наранява. Колкото и да е силна една любов, когато другия се държи по -този начин, влияейки се от приятеите си, в резултат ня , което страдаш единствено ти о-добре е да се разделиш с такъв човек. По-добре да страдаш сега от раздялата с него, отколкото от вечното му държание към теб. Каква е ползата , когато сте двамата да ти казва колко мн те обича, а после пред другите да се държи гадно с теб? Според мен това не е любов. Разбира се всеки сам решава за себе си. Най-добре е човек да премисли нещата добре, но аз мисля , че си взела правилното решение като си се разделила с него. Сега боли, но времето лекува. Звучи доста изтъркано, но е така. Успех и гледай само напред!:)

3.   Аз днес сутринта се разделих с приятеля си поради същата причина. Много е мил, докато не превърти. Изпокарахме се ужасно. И като ми домъчнее си спомням моментите, когато се държеше гадно. Така по-лесно ще го преживея.