Споделена история от Тинейджърски

Спя с мъже за пари
От много време се чудя дали да споделя историята с вас и най на края се реших...
Аз съм момиче на 18. В 12 клас съм. Имам хубава външност а мисля и добър харакър. Проблема ми беше че съм от "работническо" семеиство и не беше много лесно да се оправяме финансово.

Всичко започна миналата пролет когато на шега се регистрирах в един саит за запознанства. Не след дълго един мъж ли предложи 100 лева ако спя с него. Не ми беше никък лесно да приема но точно в разгара на кризата 100 лева бяха доста пари, особено ако ги нямаш... Както и да е... След като веднъж прекрачих тази граница не ми беше трудно да си намеря седем - осем постоянни клиента които редовно ме посещаваха.

Чувството е много странно - от една страна знам че не е редно но когато те пращат на училище с един лев в джоба а в следващия момент изкарваш по 1000 на месец всичко друго остава на заден план.

Вече не ме беше срам че ходя на училище със стари дрехи, стар телефон и че нямам пари да ида на едно кафе. Успях да си взема и рокля за бала (знаете колко важно е това за едно момиче)...

Както и да е... Бях се зарекла да "практикувам" до началото на тази година и после да си намеря някава работа на полвин ден за да изкарвам все пак по някои лев. Да ама НЕ! Като потърсих работа се оказа че никъде не искат ученици а там дето все пак ме приеха даваха по 150 - 160 лева на месец - пари дето ги изкарвам за час - два...

За това сега съм решила като мине бала вече окончателно да се откажа и да си намеря някаква "почтенна" работа. Най ме е страх родителите ми да не разберат - много ми е жал да ги лъжа като ме питат от къде ми е тая или оная дреха ама... Какво да се прави - много са доверчиви и все още се хващат на лъжите ми...

Ами това е...

П.С. Не работя в клуб а само за себеси. Моля не оставяите телефини и скаипове и не искаите моя - не си търся нови клиенти!

Коментари

1.   Не си първата, няма да си и последната. Поне при теб е въпрос на личен избор.

2.   С "почтена работа", без образование..., трудно ще изкарваш тези пари, които изкарваш сега. Ти си преценяваш, но проблема ти е "или - или". Решението е твое. И още нещо. Ако до сега си останала незабелязана за сводниците, то е защото действаш отскоро. Това едва ли ще продължи дълго, защото тези хора не търпят никаква конкуренция. Или ще имаш проблеми с тях или ще започнеш работа за някой от тях. В този случай няма откачане. Желая ти късмет.

3.   Нямаш достатъчно добро оправдание, дори и за пред себе си. Имаш родители, предполагам живи и здрави, които въпреки трудните моменти не са те оставили гладна и жадна.

Имах една позната, която беше проститутка. Може би тя е единственото момиче с тази професия, което нямаше друг избор. Баща и е починал, когато тя е била много малка, майка и се разболява, състоянието и е много тежко. След известно време майка и губи разсъдак. Момичето няма никакви роднини. По това време тя все още беше ученичка. Нямаше как да ходи на работа и на училище едновременно. А и трябваше да купува лекарства за майка си, които не бяха никак евтини. Грижите и разходите за къщата бяха нейна отговорност, а тя беше тогава едва на 16год. Красиво, младо и умно момиче израснало в семейство на двама учители, но с жестока съдба, която я докара до дъното...

Авторке, сега дори и не осъзнаваш, колко много ще се срамужаш от самата себе си след време.
Envy Me

5.   Не разбирам защо точно написа тази изповед. Не търсиш нови клиенти, не съжаляваш за това, което правиш, не се разкайваш, нито се хвалиш. Затова явно нямаш нужда от съвет или подкрепа. Явно ситуацията в днешна България е такава, че за пари хората са готови на всичко. Надявам се да намериш правилното решение, ако не сега, поне за в бъдеще, защото тази професия не е за цял живот. И не упреквай родителите си, много деца са родени в работнически семейства, но не печелят парите си по този начин. Пътища в живота много...

6.   Знам какво е да нямаш пари, аз също съм ходила с по 1 лев, дори и с по 50 стотинки на училище, но никога не бих се подиграла с тялото си за пари.....или поне трябва да е на живот или смърт за да се дам, а не за нова дрешка или кафе... Знаеш какво ще кажа и всъщност какво ще кажат много хора " Поредната платена жена " И какво ... ше спреш след бала.. не мисли че ще взимаш тези пари на която и да е работа, т.е. всички заплати ще ти се виждат малки, а и "О, УЖАС" трябва да се трудиш за заплатата си, това не е като да легнеш и да отвориш крака...Дори и да спреш това няма как да не се разчуе, а и редовните клиенти ще са недоволни...

7.   Hямам думи..

8.   Абе момиче.. ти знаеш ли какво правиш? Осъзнала ли си го това или просто знаеш,че не е правилно? Как може да продаваш тялото си..... Каквото и да става не бих се продала. Не искам да те критикувам,не съм ти никаква. Просто ме е яд,че има хора,които постъпват така. Осъзнай се и недей срами себе си и достойството на родителите си. Въпреки,че нямат пари биха ли постъпили така като теб? Те държат на себе си,а не само на парите. Знам какво е да ходиш без пари да гледаш другите,но всичко един ден минава и след всичко лошо идва и хубавото. Всеки има периоди на безпаричие,не на всеки родителите му са милионери! Но това,което си направила и продължаваш да правиш няма връщане назад. Дори и да решиш да спреш,винаги ще си мислиш,че това е най-доброто. Осъзнай се моля те!!

9.   Добре е, че осъзнаваш границата между добро и лошо, следващата крачка е да бързо да загърбиш сегашното си състояние, защото много скоро може да не можеш. Тръгнала си по един опасен път и единици са успели да се върнат. Дано разбираш опасностите, които те грозят. Нямам намерение да ти чета морал. Глупаво е да ти обяснявам защо не трябва да правиш това.
Бягай, откажи се докато можеш. Нямаш време.
Д-р хаус

10.   Пожелавам ти найстина да се откажеш, сигорна съм, че ще ти е много трудно. От моя поглед, можеш да постигнеш целта си само, ако си намериш някой който ще ти поеме финансовия товар или отказването ти ще продължи далгоо време. Веднъж докоснеш ли се до добро заплащане, винаги нормалната работа, ще ти е неизгодна. Даже и 1000лв. заплата, пак няма да ги предпочетеш (сега ги изкарваш за няколко часа, а там ще са за цял месец) .Успех и как се казва Умната, незнаеш кой каква болест може да ти докара, даже и с предпазни мерки няма 100% гаранция.

11.   Това което правиш не е чак толкова лошо колкото си мислиш и няма за какво да изпитваш угризения.
Още по малко когато става въпрос за оцеляване.
Хубавото е че въпреки всичко има човек в теб и осъзнаваш
ситуацията и мислиш за близките си.
Но в крайна сметка живота си е твой и ти самата трябва да си решаваш какво да правиш.

Успех.

ch0ch0ne

12.   То и ние не искаме да те търсим...

13.   Добре защо не ми излиза коментара?

14.   "ЕДИН ВЕДНЪЖ СТАНЕШ ЛИ ПРОСТИТУТКА ВРЪЩАНЕ НАЗАД НЯМА!"

15.   Лау ... нямам думи 160лв. за едни час. как успя бе ... какво ли не бих дала и на мен да ми е така лесно

16.   Мило момиче,ти както сама каза вече си прекрачила границата.Това,което казваш,че скоро ще спреш окончателно се зарича абсолютно всяка проститутка (каквато си и ти).Истината обаче е,че веднъж започнеш ли да печелиш по този начин отказване няма.Ще почнеш някаква работа,ще седиш по цял ден и ще изкарваш по-малко пари.Ти си свикнала да ги изкарваш "по лесния начин" и трудно ще се откажеш.Всички сме в криза.На всички ни се носят маркови дрехи,скъпи телефони,излиза ни се по готини места.Но при повечето от нас нещата опират до морал и достойнство,които ти очевидно вече нямаш.Живота си е твой,съвети няма да ти давам.Само ще ти кажа,че ти в момента може да си с пари в джоба,но си просто една к*рва,парцалка,буклук...както със сигурност те наричат 7-8те ти постоянни клиенти зад гърба ти.Ти си решаваш дали да останеш такава.

17.   Тази работа няма да е само до бала и ти го знаеш,нали? :)

18.   Tеб те знам коя си и къде учиш

19.   И аз сам като теб от много време ,не искам да се оправдавам видях враждебните коментари ,ако искаш пиши ми тук за да се свържем по някакъв начин и да поговорим .Аз съм Ива

20.   Няма връщане назад моето момиче,свикне ли един път човек със висок стандарт на живот няма да се хване на някаква работа.Единствения ти шанс е да си намериш някой който не му пука какво си правила преди и те прибере давайки ти шанс за нов живот.Другото е илюзия!това е положението!

22.   Курвалъка на такива като тебе им е вроден.

24.   Е Е Е ... Здравей мило момиче ,че да не си ти първото 'бедничко' човече дето е в тая държава ...хах аз съм малко по-голям от теб,на подобно финансово положение.Ако имаш добри приятели те няма да ти гледат дрехите, и че нямаш пари за Мола-да гледаш някой филм примерно.И на мен ми се гледа Аватар ама не мога :Д хах . Знаеш ли каква е цаката пиле, стискай зъби,учи като животно,учи 2 езика/минимум/ , чети ,чети, трябва да те боли мозъка от четене , да ти се пръскат очите от умора.Библиотеката - втори дом.Образовай се в някоя насока ,която би работила и ще станеш един стабилен човек с престижна работа, с успехи . Ще вечеряш в ресторанти . Един ден няма да се срамуваш от миналото си,а напротив ще се хвалиш " издигнах се от нищото !!!!"... Ще си измежду шефове! ...Ще си имаш стабилен мъж до теб,собствен дом.

Виж не си струва да се унижаваш сега само заради едни маркови дънки.Сега е най-трудно верно.Помни ми думата -работиш ли здраво сега върху себе си ,то един ден ще гледаш от високо и ще затвориш устите на всички ЛИГАВИ богаташчета,които не са си мръднали и пръста да работят-чакашти тати да кихне пари.
Благодаря за вниманието

25.   Здравей писах ти моя е коментар 19 ето пощата ми пиши ако искаш ivii_ ivii_ @abv.bg

26.   Милата , толкова е лошо , че тая д-ва не се грижи за населението си !! Направо ми се доплака като четях . Ами честно казано не знам какво да те посъветвам ... Така че по - добре да замълча вместо тъпи коментари . Хайде дано се справиш и успехи за напред !!!

27.   О боже колко пъти съм се замисляла за това с продаването на тялото и лесното изкарване на пари..... Аз съм на 17 с майка ми живеем на квартира и сu купувам дрехи от втора употреба мойто момиче , обаче всеки път като се замисля за това ми светва лампичката и се сещам за 5 те верни приятели , които грам не ги интересува колко пари имам , как се обличам , сещам се за майка ми която се трепе като грешен дявол заради мен , въпреки че имаше рак преди 2 год , но тя продължава да се бори. Не си справедлива нито към вашите , нито към себе си. Седни си на гъза и се осъзнай... накъде си тръгнала и какви прекрасни възможности може да ти предложи живота. И как въобще спишш (think) Cъжелявам за коментара си , но просто колкото и да е трудно аз поне се опитвам да намеря възможнo най-добрия начuн да постигна нещо в тоя живот и най-важното НЕ СЪЖЕЛЯВЯМ , че седят така нещата , защото има мн по-важни неща от марковите дънчици и кафенцата

28.   Номер 27, мого тъжно ми стана като прочетох историята ти. Не, заради това, което казваш, защото знам, че хора като теб не искат състрадание и милостиня или съчуствие, защото имат достойнство, имат и самочуствие, което не е без покритие! Стана ми тъжно, защото истинските и достойни хора, като теб, трябва да страдат и да се борят всеки ден, за разлика от някои човеко-подобни, които се чудят и търсят как да намерят "лесното".

Обаче искам да ти кажа мила, че ти си жена с класа, класа много по-висока от повечето останали жени. Ти си човек с главно "Ч"! Пожелавам ти много късмет и много щастие!

29.   Мила, помисли си добре за своите ценности и не е ли по-добре да си със стари дрехи и да нямаш пари за кафе, от колкото хората да те смятат за някоя, която не си. Сигурна съм, че си добро момиче и не е нужно да се онижаваш тъка.

Дано лесно да се справиш с проблема си!

32.   Работи си, само че МНОГО внимателно си подбирай клиентите.

Трябват ти МАЛКО хора с МНОГО пари.

Колкото повече взимаш, колкото по-дълги сесии правиш, толкова по-малко всъщност ще се налага да работиш.

Ще се запознаеш със интересни и стойностни хора, от които можеш да научиш много, включително и какво да правиш с парите си.

Никога не забравяй, че това НЕ МОЖЕ да продължи дълго. Това е най-трудното.

Мисли в какво да инвестираш.

Намери си Superfreakonomics (Freakonomics 2) и изчети втора глава много внимателно.

Ще научиш интересни и важни неща, обещавам ти!

36.   И спря ли работата?

37.   Познавам много хора, които са в същото положение, и аз самата съм била във финансово затруднение, но все пак много хора особено в България са така.
Първо не забравяй какво правят родителите за теб:
"те няма да хапнат, докато ти не си сита"
"те няма да заспят, докато не се прибереш(като си навън)"
"те няма да мигнат от притеснения и размисли, как да свържат двата края"
"те биха лишили себе си, всячешки, за да имаш ти онова от което се нуждаеш"... те се трудят достойно!
Много хора ходят с 1 лев на училище, е не може ли да си направиш сандвич вкъщи и да го хапнеш там? Дори за дрехите, какво ти пука? Мисля, че просто тръсиш оправдания, но НИЩО не може да оправдае едно младо момиче, което продава ТЯЛОТО СИ, за да има повече пари в джоба си. Прекалено комплексирана си, недей да избиваш комплексите си по този начин. По дяволите! Ти не си артикул в магазин! Нямаш бар код! Не те ли е срам?
Потърси си нормална работа, ДА-няма да получиш онези лесни пари, недей да летиш, във този свят както всички останали ти ще си просто една работничка! Освен ако не се стремиш, и не се опиташ да постигнеш повече. Трудно ще бъде да се откажеш от лесните пари, но НЕ Е невъзможно! Представи си ако майка ти разбере? Или пък баща ти? Не те ли е жал? Животът не е игра момиченце. Няма вечно да те искат клиентите ти, нещата ще се обърнат, след време ще си "стара стока в склада" накрая ще те изхвърлят, а достойнството ти... мисля отдавна си го загубила. Не приемай, че те критикувам остро, просто ме е ЯД ужасно много! Яд ме е на теб, че се примиряваш с това!
Опитай с нормална работа, труди се честно, стреми се да се изкачваш бавно по стълбичката на успеха, после всичко ще бъде наред и ще се наслаждаваш много повече. В момента ти НЕ работиш, ти просто отваряш краката си на всякакви боклуци, дори не мислиш с колко са спали, дали имат болести и т. н. Гнусно е, помисли си- заслужаваш ли този живот? И всички като теб, това ли сте заслужили???? Да д... те на разни перверзни старци и да ви ч... кат като животни, срещу заплащане??? В случая ти и тези като сте за съжаление... много лошо... Откажи се докато е рано, и дано родителите ти никога не узнаят... дерзай!

Елиса

38.   Съдете първо себе си, после момичето. Щом се прави любов па макар и платена, а не война аз съм за! Живеем в объркан свят. Кое е добро и кое лошо, кои са добрите и кои лошите. Ако за едни съм добър, то за други съм...

39.   Откажи се. По-добре на нископлатена работа, отколкото к*рва. Поне по мое мнение. Не разочаровай родителите си. Нека не разбират, че любимото им момиче спи с мъже за пари. Не им го причинявай. Те може би са наивни, може и да ти вярват, но всяка лъжа има край.
Хайде, хвани се да раздаваш листовки или отиди сервитьорка в някое заведение - ще чувстваш много по-голямо удовлетворение, повярвай ми.
---Джеси---

40.   Съжелявам много. На такива като теб знаеш ли как им се вика?

41.   Дано да си се отказала, имам сестра на тези години и чуя ли само, че се гаври с тялото си така... Твой избор е, но ние мъжете винаги ще те приемаме за к*рва! Съжелявам ако съм те убидил, но виж номер 27 например, толкова тежък живот и не си изкарва парите като теб!

43.   Искам да ти кажа само, че аз също съм израснала в лишения и ме беше срам да ходя със старите дрехи на училище, без пари и без учебници, но никога не бих предприела тази стъпка не знам просто е под нивото ми. Може да съм прекалено консервативна, но съм спала само с двама и сега имам приятел за когото ще се омъжвам. Просто това е долно после сигурно няма да мога да се омъжа, кой ли ще те иска вече?

44.   Аз няма да обвинявам момичето за нейната постъпка. Ако аз бях в нейното положение и аз ще почна да проституирам, не ми пука, че ще ме наричат к*рва, все пак ще имам пари, а тези, които най-много си отварят устата са най-ниско в йерархията... Те живеят в лишения, не аз... ;)

45.   Виж сега момиче :)...

Аз съм младеж на 19 и нещо... Един ден ако съм баща разбера ли за такова нещо ще спукам от тукати дъщеря ми...

От друга страна те разбирам. Много пъти съм си стоял вкъщи, докато приятелите ми се забавляват по дискотеки, барове и кръчми. А аз нямам НИКАКВИ ПАРИ и си стоя вкъщи и плача, защото не мога да си "поживея" ;). Знам какво е. Споко... От тази гледна точка те разбирам, но на тази възраст можеш да започнеш някъде като сервитиорка например, или барманка. Щом си хубавка значи няма да имаш никакви проблеми. Не знам кой тапанар и на каква работа ще ти дават по 150, 160 лв след като по закон минималната е 300. Това са по 7, 8 лв на ден. Толкова пари се вадят за по 2, 3 часа на ден. Ако те мързи да ходиш по няколко часа за тези пари не те виждам след време на заплата 300, 400 лв по 8, 9 часа цял месец ;).

Ти си знаеш...

Искам само да ти кажа нещо.. Аз съм от Пловдив и с приятел бяхме дълги години любители на екстремното и ходехме да се катерим по тепетата и по-конкретно на Младежкият Хълм. Покрай него можеш да видиш проститутки от всякакъв калибър. Още от 12, 13 годишна възраст ги надушвах кое минаващо момиче е "нормално" и кое не ;). Та искам да ти кажа, че каквото и да правиш курвата и проститутката винаги си личи. Винаги... ако си въобразяваш, че го прикриваш сега жестоко се лъжеш. Трябва ми да те наредят сред 10 други момичета и веднага ще те позная коя си.

Така, че мисли. Можеш да станеш продавач в магазин, барманка, сервитьорка и още куп други неща. Въпроса е да го поискаш.

Трябва сериозно да се замислиш за себе си и да разбереш какво те прави щастлива. И да работиш върху него (цел, идея).

Колкото повече спиш за пари, толкова повече се разкрепостяваш и заприличваш на... хм.. Бом Бок ;).

Решението си е твое :P.

47.   Какво означава "жал ми е, че тая държава не се грижи за населението си"? както прочетох в един коментар... Само в България ли имаме проститутки? Само в България ли има жени и не само жени, като цяло хора, които имат замазано, та почти изчезнало чувство за морал, достойнство, ценности и хей такива "простички" работи? Това, че нямаш 10лв за кино, причина ли е да бъдеш "платено тяло"? Ако всяко момиче, имаше онези "простички неща", които споменах по-горе и ако всички уважаваха себе си и ТЯЛОТО си, предполагам проститутки нямаше да има... Защо ли? Ами защото, тогава целите на хубавите момичета щяха да бъдат - "Трябва да уча и да си оправя живота" или "Трябва да си потърся работа, поне да мога да връзвам 2та края, пък после, ще успея и с по-високоплатена" или "Какво като нямам пари за кафе, нали мога да раздавам усмивки" ( последното си е лично мой принцип :D) И така... а относно родителите... не им завиждам- срам.

П. С. Аз съм момиче на 17, също се смятам за готина и печена и също парите не ми падат в ръцете, но дори не съм се замисляла, да продавам достойнството си.

48.   Мислиш си че има връштане назад? Съжалявам момиче, но ще ти го кажа директно - Веднъж опиташ ли от меда, друго няма да ти се стори тъй сладко, или с други думи - Курвясвала ли си преди, оставаш си курва за цял живот. Готко му на момчето, което ще се влюби в такава отврат като теб и какво ще му причиниш ако те види у вас докато някой те оправя.

49.   Ако си имала поне малко достойнство и чест нямаше да правиш такива работи! Навсякъде търсят сервитьорки!! Можеше да идеш там.. една сервитьорка на месец взима по 300 лева!

50.   Браво №44, съгласна съм с теб! :)

51.   Браво на 44 и 50. Такива като ващо мислене ще си продадат живота за пари, грам морал нямат. Ми нека да не се лишавате от нищо, след време ще сте лакоми за още и още. Като станете на години ще се питат: Какво направих с живота си? Къде обърках нещата?
Все пак връщане на зад няма хахха...

Авторката поне сега пари има, ама живот не! И хем има хубав пример: родителите и макар и с малко пари са я отгледали, а тя се хваща на изкушенията на съвременният свят...

52.   Хора вие луди ли сте?? Какви пари ще изкара? Ами ако някой я заключи, изнасили и пребие без да и даде и стотинка? После как ще си купиш здравето? А да, и ще ти остане травма за цял живот, ако изобщо оцелееш. Обикновено проститутките свършват така - със по-агресивен клиент в леглото... Дори и сега да са кротки и послушни това няма да е вечно. Те не изпитват уважение към теб и лесно могат да си излеят яда, все пак ти си им само за кеф.

54.   Ооо какво сте тръгнали да нападате, като нямаш изход какво ще правиш. Аз също го правя но в чужбина и за много повече пари защото за 100лв. Не бих си мръднала пръста. Но това е отделна тема няма се впускаме, и наистина от тази работа няма отказване то си остава... а тези които не са се подхлъзнали е защото ги е достраша ли може би, няма нищо страшно просто работете за себе си без шибаните сродници!!!! ...

55.   Е и кво толкова бе, и аз спя с мъже за пари, а съм момче на 19, кво да се впрегна да бачкам като идиот за мижава заплата и така да ми мине живота ли? А богати манафи колкото щеш що да не ги използвам? Давай, маце само така, секса си е най-голямата врътка за луксозен живот кой квото ще да ми приказва!
Лъчо

57.   Аз не искам да те обиждам, но най-добре е за теб да се откажеш, защото честните пари се изкарват с труд, а не така по твоя начин. Според мен най-добре е да не вършиш глупости, защото животът те първа започва за теб и ако все продължаваш така ще си навлечеш много неприятности за в бъдеще. Е дано съм ти помогнала с нещо.

62.   Аман от моралисти. Мъжете мога да ги разбера, но жените - не.
Колко от тези, които съдят и дават съвети не са изневерявали на съпрузите или гаджетата си? Отговорете честно пред себе си , не е ли все тая дали осребряваш едно чукане или го правиш заради убеждение или кеф? То си е чукане все пак. Звучи грозно, но животът го доказва. Така, че преди да отсъдите погледнете себе си. Парите изкарани по обруганият вече начин са по- достойни от парите изкарани от наркотици, оръжия, укриване на данъци, кражба и измами. Я помислете достойни ли са доходите на работодателите ви, които скътават солиден дял от заплатите ви? Ако имате собствен бизнес, до стотинка ли описвате финансовите резултати в данъчната декларация?
Моралът не е от вчера. И да се правим на светци и съдим другите без да сме еталон за поведение е малко смешно. Моралът е система от норми и правила наложени от обществото за негово удобство. Вместо да се погрижи за подрастващото поколение като го подготви внимателно за тежката борба за оцеляване, същото това безхаберно общесто съди своите членове за това, че използват нерегламентирани начини да се сдобият с пари. Ако има смъртен грях, то той е лицемерието. Кой от вас може да се изправи и пръв да хвърли камъкът? От хилядолетия е така. Хора, не съдете. Не знаете какво ви е подготвила съдбата и какво може да ви се наложи да правите утре за къшей хляб. Малцина са достойните. Останалите е по - редно да си помълчаваме.
Девойче, чети повечко. Ако искаш да си изкарваш парите като жена трябва да си достойна за клиентите, които ти плащат. Има интелигентни хора, които могат действително да те направят човек.
За да имаш клиенти са виновни не само хубостта ти и мъжкият нагон. Виновни са повече съпруги и любовници, които определено не са дали нужното на похотливците. Темата е безкрайна. Не искам да навлизам в тия дебри, че са неизбродими , пък и започвам да приличам на моралистите. И още един въпрос към тези, които ще изригнат като вулкан -По какво се различават парите получени от части и за секс под формата на съпружеска заплата, от парите за секс получени като хонорар за извършена услуга - секс? Тоя номер с любовта и чувствата го оставете за часовете по литература в училище. Животът е друга бира и е редно да си говорим нещата открито. Най-малкото да не вкарваме подрастващите в заблуди а после да роним сълзи за разбити съдби и увеличаващи се разводи. Трябва да кажем истината на децата си.

64.   Стегни се ,момиче но не мисля че трябва да те е срам защото не си нито първата нито последната , но ако ти имаш достойнство наистина ще спреш!Не казвам че нямаш !!!