Споделена история от Тинейджърски

Искам да познавам момичета, които са рядкост
Здравейте, мъчи ме една работа от доста време...
Накратко... момче съм от Варна , на 19. Имам приятели ,приятелки и познати-ОБИЧАМ ДА СЪМ С ПРИЯТЕЛИТЕ МИ на празници , на разходки , на домашно най-обикновено събиране, на безцелно шляене и всичко онова, което правят приятелите заедно :) ... НО !

Проблема се намира точно в ПРИЯТЕЛКИТЕ споменати погоре- И до сега не знам дали приятелките ми дето са уж много "печени " и "близки" са просто познати... НЕ СТАВА , не мога нито да споделям с тях дето се вика от сърце, нито да си говорим по цели нощи с удоволствие... писна ми темата за МУЗИКА , ФИЛМИ , МУЗИКА и пак филми...рано или късно - клюкарят, лъжат, не си държат на думата, празно философстване, от което няма нищо умно...идват и заминават едни и същи ...

Има ли свястно момиче ? Което не те прецаква на уговорената среща като не идва ... щото както по-късно си разбрал е излязла с един пълен малумник (не говоря без покритие -повярвайте ми :/ ) защото приличал на Чад Майкъл Мъри (а то наистина е така.ЧЕ ТОВА ЛИ КРИТЕРИЯ,КОЙТО ТЪРСИШ В ПРИЯТЕЛ ??? ) ИМА ЛИ ПИТАМ ТАКОВА МОМИЧЕ, С КОЕТО ЩЕ СЕ ЧУВСТВАМ ПРИЯТНО без преструвки, без редовните глупости ,които следват /гореспоменатите вече-клюки, лъжи и пр./ ИМА ? тогава опровергайте ме МОЛЯ !!!

Коментари

1.   Не съм от Варна, не съм на 19 години, но... обичам да помагам, да изслушвам, и да стоя в късните часове тук пишейки с хора, които имат нужда от това. :))

Не мога да помогна с нищо друго освен с виртуален разговор. Ако искаш остави скайп за връзка...

2.   Има, просто ти не си попаднал на такова, но това категорично отхвърля твърдението, че свястни момичета липсват.

3.   Има такова момиче! пиши ми на скаипа asen_tanq.

4.   Аз съм на 22 години. Никога не съм била като посочените "кифли", аз така ги наричам :-) . Да ти кажа има си и плюсове и минуси, характерът ти да не е като по-горе посоченият. В ранните си години, отнесох доста подигравки, че свирех в оркестър, рисувах, пишех, четях, а по-късно започнах да играя в драмсъстави. Повечето момчета не проявяват интерес и те мислят за някаква задръстена или, че не си нормална, едва ли не . Трудно си намирам събеседници, защото с повечето темите се изчерпват. Да не говорим, че съм чувала и реплика : " С хора прочели над 500 страници, не общувам! " . Разбирам това, което си споделил тук, защото и аз съм така, заобиколена съм от материалистични същества :)

5.   Mомичета има много и различни,зависи от самото момиче,но всяка си има различно разбиране,пожелавам ти да си намериш точна мацка,успех ;)

6.   Има, наистина съществуват такива момичета, но повечето от тях са трудни за откриване, защото не са центъра на вниманието в някоя компания и са по-срамежливи и дискретни. От до тук казаното предполагам, че всеки би си помислил, че говоря за онези грознички или пълнички момичета, които стоят срамежливо в някой ъгъл. Не, не говоря за тях има много хубави и приятни момичета отговарящи на същото описание.

7.   Има такива момичета. Според мен обаче сме такива само до време. До това време в което някой или нещо не те нарани толкова, че започваш да се държиш така, както се държи самият живот спрямо теб-ГАДНО. Принудени сме да станем "кифли", за да не останем сами цял живот. Да ни забеляжат...

И да може би единствените истински и стойностни момичета са именно грозноватите и пълните. Никой не ги закача и те остават вярни на себе си. Какво лошо има в това? Ти би ли се влюбил в едно момиче.. 80 кг, с пъпки по лицето и с ангелска душа? Момичето с което можеш да си приказваш цяла нощ, тази която те разбира и е винаги до теб, но приятелите ти се подиграват, че си с нея? Или и ти би предпочел хубавите кифли дето 2 думи не могат да ти кажат... Аз съм от тези по средата. Забавлявам се, чета, изслушвам хората, държа на обещанията си,стига и другите да държат на свойте...

8.   Автора:
Уважаеми №7,добре звучи написаното от Вас ,но с няколко неща не съм съгласен... и така,Вие казахте:"До това време в което някой или нещо не те нарани толкова, че започваш да се държиш така, както се държи самият живот спрямо теб-ГАДНО"- така обаче май прецаквате и хората ,които не са се държали "гадно" с Вас.Това е нечовешко спрямо тях.Хах ,как така сте принудени да ставате "кифли"?;кифли за кой ? За онея 'фитняги' с
по-дебеличките ланци и с Голф 3-ката,дето знаят само една тема- "брат,оня ден как съ сбих в един клуб":( А ако не е за тези 'фитняги' то в такъв случай няма нужда да ставате "кифли"-норамелен мъж-нормална жена :)

...След това казахте:"Момичето с което можеш да си приказваш цяла нощ, тази която те разбира и е винаги до теб, но приятелите ти се подиграват, че си с нея?"-хората около мен,които наричам приятели никога не биха ми се подигравали,а тези,които биха ги наричам познати-А ЗА ТЯХ ЧЕСТНО КАЗАНО НЕ МИ ПУКА.По-важно е как се чувствам с близкия човек до мен (без значение гадже ли е, приятелка ли е ),а другите каквото искат да говорят.
Благодаря за вниманието!

9.   Авторе,твърди се,че ги има.Но вече започнах да губя надежди,че съществуват на територията на Република България.Може би в чужбина...
Номер 4,защо не дадеш имейл или скайп? Искам да видя какъв събеседник си ти самата.И аз трудно си намирам подходящи събеседници.
М,22

10.   Автора:
№1-skype - sdlepb , а и за всеки,който иска да продължим темата по-обстойно също може да ме потърси...

11.   Естествено, че има...момиче съм..не съм от голям град, но мога спокойно да кажа, че и тук има пачи, които се мислят за неповторими..излизат с първия 'пич'..който им свирне, което адски много се обсъжда.Имало е такива момичета и винаги ще има...няма как да изчезнат 'яките мацки', които не знаят да си държат краката затворени/примерно говоря/, затова гледам да страня от такива хора, може да имам малко приятели, но са качествени и знам, че ако им споделя..няма да съжалявам :)

12.   Автора:
мхм