Споделена история от Тинейджърски

Нормално ли е момичетата да правят свирки на момчетата?
Здравейте! Аз съм на 14 години и имам гадже почти от 5 месеца. Говорили сме за секс и двамата искаме да го направим ако разбира се има подходящо място време и средства (презерватив). Но аз много се чуда дали когато спя с него за пръв път да му правя свирки тои иска (естествено той е момче :Д ) но аз не съм сигурна дали да го направя защото мисля че не е нормално и че даже е унизително. Все пак ако правим секс и на двамата ще ни е за пръв път. И също така се питам може ли да изникне някакъв проблем при половият акт при положение че и на двамата ни е за пръв път ?

Коментари

51-72 от 72

56.   Не виждам какво му е приятното да лапаш пишки на различни мъже, само за да им е кеф или да покажеш "какво можеш". Стига! Свирки мили момичета правете не когато те искат, а когато вие пожелаете и ако след това ще има секс и удоволствие и за вас. Самата идея някой да си смъкне ципа, да си го извади и аз да му го ближа след което да се разделим ми се струва супер отвратителна! Имайте повече самоуважение. А за гълтането ще кажа--------само ако има лубов. Не ме мислете за някаква откачалка или феминистка. Нищо подобно. Едно време тези неща не се правеха и мисля, че беше много по добре. Така че или свирки и секс или нищо. Ако има лубов разбира се всичко е позволено
Ж 25

58.   За номер 56:

Въобще не се съгласявам с коментара ти, че жените когато си искат правят свирки. Аз казвам на моята приятелка когато си искам свирка, също така и тя на мен ми казва какво иска. Това е извън секса. Всичко правим по взаимно съгласие. Е, когато тя има мензис ми прави свирки, а в замяна получава моите грижи и внимание, ни най-малко съм си помислял да я зарежа и такива работи. Вярно е, че има и лоши мъже, които обичат да подценяват жените, но аз определено съм против тези хора.

61.   Аз мисля, 4е си о6те малка за тая работа. А, относттно за свирката, ако и двамата го искате няма ни6то ло6о, но по-нататък в годините! О6те сте много малки за свирки а хамоли за секс!!!!

62.   Аз не мога да си представя да ми направят свирка и после да я целуна.. :/

63.   след като момчето с език хубаво стимулира клитора ти и вагината, сама ще пожелаеш да му направиш свирка и ще ти харесат и двате.

64.   Щом мислиш, че е унизително защо ще го правиш? Като не му направиш и какво ще стане!? Ще си тръгне!? Еми да си ходи. Да не говорим на колко си години. Ако на всички гаджета въртиш сви*ки, какво ще излезе от теб!? За секс също ти е рано според мен. Седни и помисли с главата си. Проблем може да изникне от това, че са ви още недозрели главиците на по 14-сет. Току виж след 9 месеца се появи още едно приятелче.

65.   Аз му направих свирка, не знам дали е унизително, но пък не исках още да правим секс след като още съм девствена, а той ми доставяше удоволствие с пръсти... той беше и без презерватив и не ми беше много приятно, но го направих, защото пък само той да ми доставя удоволствие а аз нищо да не правя, иначе ако имаше секс едва ли щях да се съглася да му правя.

66.   65, и какво му е унизителното на доставянето на орално удоволствие на партньора?
Това, което правите е много хубаво и ще ви подготви за един пълноценен сексуален живот. Нарича се Петинг и е стандарт сред младежите на Запад. Успех и стига с глупости- унизително и неунизително. Няма нищо унизително в леглото, ако ти харесва де...

67.   66, може би момичето има предвид конкретна ситуация. Това не е петинг, нарича се орален секс.

68.   67, не точно - описва момичето, че момчето я докосва и с пръсти което не е орално. Не вярвам двамката да не се натискат, опипват - Петинг си е, невинен и „срамен“ за младежите, сладичко, но все пак добре, че чакат със секса (възможността от забременяване и големите филми)

69.   68??? Ти сам пишеш "орално удоволствие". Няма значение той какво е правил, това не е само петинг. Невинен? "Определено".

70.   Ти си още дете за тези работи. Когато пораснеш ще разбереш какво съм имала предвид. По добре се радвай на детството си отколкото да мислиш за такива работи. Живота е пред теб

71.   Тя вече е на 16 сигурно го е направила

72.   Да бе вярно тя вече е на 16 или 17 вече си води полов живот сигурно де...

75.   Ако трябва да бъдем честни, темата е създадена преди 4 години и 4 месеца? !? !? ! Вие добре ли сте бе хора момичето е било на 14 години. Вече може да не са гаджета със това, което е било преди. Всичко е възможно :) Тя може вече всичко да е правила и има толкова много теми за тия работи ;-).

80.   Еми aз съм нa 15 и съм момиче прaвих зa първи път секс нa 14
беше мн яко....

83.   Детенце, жената получава удоволствие след 20-та си година, а момчетата още с първия секс! Секс преди тази възраст спира растежа при жената - остава дребничка и без цеци. Да не говорим за болестите които могат да си навлекат. Момчетата може да ти поискат и задника, но когато станеш на 20 ще си горда, че не си била изтривалката на поне 6-ма дотогава.
Не се съвкуплявайте като животни!

85.   на някои момичета им харесва на други не , въпрос на избор ... колкото до момчетата всяко момче би поискал момичето му да му прави свирка колкото и да отрича ;'д .. до момичетата предразположиш ли я по подходящия начин правят и немислимите нещаа , тка че ако желаеш опитайй ако не решението си е изцяло твое - никой насила не може да те накара да правиш нещо което не ти харесва

86.   Вие сте деца! Добре харесваш момче той те харесва ставате гаджета дотук добре, но ти знаеш ли че циганите започват да правят секс на 12-14! Радвай се на детството си! Излизай с приятели и дори с гаджето, но по- добре да не се стига до там. Повярвай ми.

87.   Не си ли много малка?

88.   Момиче ти наред ли си това е не само унизително но и мръснишко недей да правиш такива неща ако имаш малко морал е то в такъв свят живеем че морала ни го няма

89.   На 27 направих орална любов на мъж за пръв път. Полов живот водя от 19 годишна. Просто тогава го поисках и го харесах. Нито са ме зарязвали за това, нито са ме обявявали за задръстена. Всяко нещо си идва с времето и подходящия партньор.

51-72 от 72