Споделена история от Тинейджърски

Bече не виждам любов...
Момиче на 18г. 6 години бях влюбена в едно момче. Несподелена любов. Казвам, че бях влюбена, защото мисля, че от известно време вече не е както преди. Може би поговорката 'Далеч от очите, далеч от сърцето' е вярна и е точно това, което става в момента. Не съм го виждала от почти година, няколко пъти сме си писали в скайп. И преди съм имала такива моменти в които не съм го виждала, говоря пак за около година, година и нещо и пак си мислех, че вече не го харесвам/обичам, но като го видя и всичко се връща с пълна сила.

Може би защото вече пораснах или защото знам, че вече няма да го видя (заминава в Канада) и пак си мисля, че чувствата ги няма, но не знам ако го видя какво ще стане.

Не знам какво става. Винаги съм знаела, че нищо няма да се получи, че той никога не се е интересувал от мен, че ме има само за позната. Знаех го когато се запознахме, знаех го когато усетих че започвам да имам чувства към него, знам и го сега - 6 години по - късно. Но никога не съм преставала да мисля за него, да го искам, да го обичам.

Напоследък (както вече казах) започвам да мисля, че вече не е така, че вече не го искам. Той е единственото момче, което съм обичала толкова силно и нищо не стана. Нищичко. Това бяха 6 пропилени години от моя живот. Може би най- интересните, все пак през целия си тийнеджърски живот съм искала само Него. Толкова силно и толкова безсмислено е/беше всичко, което изпитвам/изпитвах.

Дори сега не съм напълно сигурна в нищо. И сега като се замисля, просто не виждам в по нататъшния си живот да искам и да обичам някого толкова, колкото него. Не мога да си представя любовта вече. След толкова години 'тичане' след един човек видях само лошите и страни. Не мога да си представя да бъда щастлива с някого, който не е Той. През тези години имаше няколко момчета, които искаха да се получи нещо между нас, но винаги щом усетех накъде отиват нещата се отдръпвах.
ох много нещо изписах, спирам вече, че стана много объркано.

Коментари

1.   Видяла си лошите страни на любовта, защото това просто не е било любов.Ти си била никоя за него, какво очакваш, каква любов?

2.   Спокойно, ще срещнеш истинската любов, само не губи вяра!