Споделена история от Тинейджърски

Имам проблем с нервите
Здравейте !

Ще бъда възможно кратът и ясен с историята и въпроса ми за да не ви занимавам да четете много !

Значи напоследък имам много проблеми в даскало като казвам напоследък да кажем 2 месеца аз не съм видял спокойствие само с учителите се карам с учениците се разбирам, но учителите са много тъпи. Понеже съм в друга държава и българското училище е едно те си мислят че нямаме шанс тряя да седим там и затва имат огромни изисквания и само ако кихнеш те гонят от час. Абе имам чуството, че са там не ад ни учат, а да ни гонят и пишат 2ки...

Както и да е имам проблеми нерви секи ден и не само аз и другите се ядосват, но да се оправят аз пиша за мен и пребирам се в нас и с наще се карам щото от даскало в нас и сичко си го тая в мен не ме избива на агресия на другите и аз се опитвам да не показвам нервите си, но в къщи най малкото ме дразни и с наще започнах да се карам и просто нямам желание за нищо. Седя на компа и си тая сичко в себе си ... Онзи ден разбих един шкаф.. незнам кво ми стана както си седеех и ме избиха нервите и с шутове и тукати го разбих ... по добре шкафа от колкото някой невинен естествено и чак се уплаших за себе си...

Последствията са че сичко се отразява на мен... 3 бели косама на косата ми намери фризиора.. херпис ми излиза по усните . по лицето пъпки... и съм сигурен, че сичко е от нерви.. вие как мислите? Дали сичко ми се отразява на здравето и как да постъпя за да се отърва искам да си запазя здравето майната му на даскалото... дайте съвет моля ви :)

ИЗВИНЯВАМ се за грешките в текста ! :)

Благодаря ви предварително
Митко ! 17 години ! :)

Коментари

1.   Не си ли малко малък да те избива на нерви,колко по-големи неща ще има,които да те изнервят по-нататък. И за какво се цупиш на даскалите? Хората се опитват да те подготвят за с;ледване в тая чужда страна,аз на твое място бих им била благодарна,след това,ще ти е просто по-лесно. И аз не съм в България,само че следвам,не с българи и на български,ами на чужд език и редовно се побърквам от учене и пак ти пишат не толкова добри оценки,и аз съм се ядосвала и ми се еплакало,защото знам,че ако тея усилия ги полагах в България, професорите щяха да правят самта от радост...всичко хубаво,ама дали щях да стана добър специлаист?

Няма ли да е по-лесно да се адаптираш към обстановката, вместо да се ядосваш? Мисля си ще определено ще е по-добре,нито ще се караш с даскалите,нито с родителите си, и ще си по-спокоен...

Колкото до белите косми,аз ставам като квазимодо преди изпит,появяват ми се пъпки,венците ми почват да кървят..а белите косми от 1 са станали поне 20...

Айде,умната
Мила

2.   Мисля че си в някаква депресия.Нормално е,много хора изпадат в моменти на депресия.И аз сега също заради училището съм в някакъв вид депресия.Но...хората не са способни да се оттървът от нея.Това е чуство.Препоръчвам ти да оставиш това да си отмине,и да владееш ядът си!!!

3.   Май не са толкова стрги , като ти гледам правописа.

4.   Може би тези нерви се дължат на промените.

5.   Правописа не е най важен номер:3 :)

6.   Митко, определено ти е трудно. Така е, няма нищо лесно в този живот. Но ако се съсипеш още от сега, какво ще правиш по-нататък? Научи се да контролираш гнева си. Научи се да се сдържаш. Ако чувстваш, че насъбраното в теб ще изригне, не си го изкарвай върху някой, който не заслужава, за целта може да се запишеш на някакъв спорт или бойни изкуства.. и там спокойно да си излееш яростта (върху боксова круша например).

Колкото до вашите - старай се да поддържаш добри отношения с тях. Семейството е важно, особено когато си в чужда страна и все още не си се адаптирал.

А приятелите? Нямаш ли приятели сред съучениците? Дори двама-трима? Ако нямаш, побързай да завържеш нови приятелства, излизай, разтоварвай се, забавлявай се... Не позволявай по никакъв начин стресът да те съсипе!

Според мен все още не си се адаптирал достатъчно към обстановката, но това е нормално, не бързай. Поработи върху себе си и няма да съжаляваш ;)
Успех! :)

7.   5 не е най важен правописа а?Заради умници като Вас искат да променят азбуката!Като сте глупави и дори не можете да пишете и изразявате мислите си да Ви оставят да повтаряте докъто не се научите, а не да променят азбуката.
Иначе сте много отворени.Вие сте по-по-най.Най, ама най-ниско покритие на най-високите Ви претенции имате.
Учителите били виновни?Не не са.Проблема е във Вас!
Или се очовечавайте или марш да пасете кравите...

8.   Браво номер 7 :)))

9.   Браво номер 8 :)))

10.   Номер 7, в коментара ти видях толкова много правописни и пунктуационни грешки, че ти е бадна фантазията. Наистина ли мислиш, че си грамотен/на?!?
Не просто не можеш да пишеш, но и не се изразяваш правилно.
Номер 8 и за теб се отнася същото, защото подкрепяш номер 7, а това говори, че и ти си неграмотен, след като не си забелязал неговите грешки!!!
Envy Me