Споделена история от Тинейджърски

Малки гърди - как да ги уголемя?
Аз съм момиче на 14 и имам много малки гърди момчетата ми се подиграват че са най- малки от целлия клас и затова исках да питам има ли начин да ги уголемя защото даже наще не ми дават да нося сутиен - нямало какво да сложа ;( много е гадно давайте съвети

Коментари

101-150 от 419

113.   По някога е по-добре да имаш по-малък бюст отколкото по-голям от главата ти! :)

114.   Много ясно номер 113. И аз съм си с по-малки и отдавна съм минала пубертета, просто такава ми е структурата, но аз си ги харесвам. Нося сутиен понякога с подплънки, но имам някои блузи които не стоят добре с тези сутиени, защото много изглеждат надути и е грозно. И си перкам без сутиен. Да не говорим, че много ми стяга и не можеш да дишаш. А и не сте ли чували за дамски потници. Чиста работа. Зимата с пуловера знаеш ли кога ще ти нося сутиен, някой друг път.

115.   А и веднъж някъде бях чула, че мъжете по си падали по малките гърди. Самото женско тяло така изглежда по-красиво и стройно, но зависи и от пропорциите на тялото ти. Ама много бързате, така да се каже имате още жълто покрай устата. Малки момичета сте, защо бързате с тези неща. Нямаш си на идея колко е гадно да носиш сутиен, щастливка си. Някакви бомби да ти висят отпред, да не говориме, че тежи, виждала съм мои колежки, не си е работа. А и всяко момиче се развива различно-някои по-рано, а други по-късно. Зависи много и какви са на майка ти примерно. От гените се повлиява външния ти вид-гърдите, ханша. Трябва да се харесваш такава каквато си, останалото са пълни глупости и комплекси.

117.   Емм малки малки ,колко да са малки ! :D Да ти кажа аз съм на 15 и бюста ми е малък ,но това не ме притеснява в момента. C времето всичко ще се пооправи ,пък и не ми е голям проблем.. понеже смятам че голям бюст просто няма да ми отива. Аз съм 1.77 харесвам си тялото със спортния ми задник и малките гърди ! : ) Еее се пак ако се променят малкоо нама да се сърдяя !! :D Не си създавай напразно комплекс ;)

118.   Пфф.. да не ти пука! И аз съм на толкова. Гърдите ми не са огромни, но за моята възраст са си големички. Някои момчета ме коментират-и не само гърдите, но и други неща и това е адски унизително. Не се притеснявай, по-добре да не ги впечатляваш с това. То ако те хареса някое момче, по-хубаво ще е ако е заради теб си : ) И не слушай комплексираните каки с малък бюст, което казват, че да нямаш цици е много по-добре, защото няма да станат като чували след няколко годинки! Мили жени, на сто процента съм убедена, че ако бяхте от надарените друго яче щяхте да говорите. Спестете си глупавите коментари и си избивайте комплексите другаде. Не можете да излъжете, а дори и да успеете нас, самите вас няма как да излъжете.

А към авторката още нещо - хич не се притеснявай и не пий боза, защото ако от това ти порастнат гърдите, то на практика ще е, защото си надебеляла. А по-добре да си със стегнато тяло и малък бюст, отколкото дебела с огромни цици. Имах една приятелка преди няма и година нямаше никакви гърди, а сега изведнъж и порастнаха - и не, не си ги пълни с парцали, близки сме. Спокойно, някои се развиват по-бавно. Ще видиш, че след някоя друга година и на теб ще ти порастнат изведнъж : )

119.   Еми и аз нямам големи гърди...тоест- нося най-малкия размер сутиен и той едва ми става ;д. В даскало всички около мен са с егати млекоцентралите, освен едно момиче, което и е 1 етап даже не е...Тъпото е, че на нея не й се подиграват, а на мене ;) И в момента още ми се подиграват (аз съм на 13..), но аз си знам, че гърдите са ми малки, защото тренирах гимнастика. Иначе всички баби, лели, майка ми също, са с доста големи гърди и затова чакам да ми пораснат. Предлагам ти да си купиш сутиен, който да ти става (има сутиени с толкова малък размер, че даже и на мен ми стават ;;дд) , а не изведнъж от плоска дъска да станеш няква крава с големи цици.... Знам, че е гадно, и аз съм на същото положение, но няма какво да се прави...не съм пробвала с боза, а и няма да го правя-природата си знае работата ;)

120.   До номер 2 : абее не се изказа правило аз съм на 14 ще навършвам 15 след около 4 месеца обаче съм си бая надарена ii нося размер 36Б и кфо да не искай да кайш че ще стана грозна имам проблем със акнето от вр на вр обаче иначе съм си хубавка и се 20 годишните тръгват с мен обаче наистина проблема ми със акнето е лош тъкаче момичета не мислете затова всеки има проблеми просто се опитайте да разберете че след време сичко ще се управи аз съм се примирила и постояно се мажа иначе немога да отрека че съм доста харесвано момиче но понякога е по добре със по малки защото при мен секи във циците ме гледа и коментира ;xx

121.   аз съм на 14.. тази година ще правя 15.. и минала година ми бяха малки но сега изведнъж усетих че запояват да порастват. и аз се чудих дали ще ми пораснат и аз се чувствах точно като теб. Но като спрях да им обръщам внимание те взеха че ме изненадаха! Е не са мн големи чашка Б.. Но са стегнати, което много ми харесва. защото ако са виснали... не изглеждах хич добре. независимо дали а малки или големи.. започни да спортуваш.. макар че първо ще отслабнеш там.. Но просто се занимавай с нещо друго.. забрави ги. Моите не са много големи.. но ако ти се харесваш те ще бъдат достатъчно големи ;)
А тези неща за бозата и натуралния сок.. на всеки действат различно..

122.   На 14 още не си в гимназията, предполагам. Сега навярно ще си смениш училището и в новия клас нещата ще са различни. Момчетата на 14 също не са никак развити, че да се подиграват. Обаче са много смотани явно. Ние не бяхме така на времето, поне повечето. Една жена никога не трябва да си слага силикон. Защото както мъжете така и жените винаги са ненаситни, не може да им се угоди. Отделно, че силиконът може значително да намали чувствителността на гърдите, дори да станат безчувствени. Не знам при това положение защо хората иска такова нещо.

124.   109 суууупер права!
Ако са много големи, те няма да те гледат в очите а там.. така че както каза 109 по добре да си стегната и с усмивка на лице а и повечето модели са с малки гърди.. виж в Google
Не се притеснявай!
Както ии всички други.. с малки бюстове :)

125.   Значи 1во ти трябва един батко до теб. После той като започне да ти ги мачка по-цяла вечер ще започнат да растат. 2-рата стъпка е изключително важна, Значи хващаш на баткото любовния жезъл и докато пусне от вълшебния крем не си го махаш от гърдите, този крем трябва да бъде добре разнесен около царевичните зърна. и 3-тата и най-важна стъпка е да НЕ ползваш противозачатъчни или презервативи. Така след 6-7 месец ще има видимо оголемяване в гръдната област.
Пожелавам ти успех в начинанието :)

126.   Тези момчета от вашия клас са мн гадни и попринцип във всеки клас има такива. Един път едно момче от др клас(той се подиграва на почти вс) и говорише на момчетата от нашия клас, че едно момиче има малко гърди(аз тъкмо влязох в класната) и той ме видя и каза, че и моите били малки, но аз не се засегнах, а на момчетата от класа ми направо им" пишеше на лицата" " О този колко е зле! " или нещо такова. Пък и тоя к`во иска 14 год да са с мега големи гърди, еми не става така. Теб като те засегнат друг път, ти ги засегни в слабото им място или им кажи, че като няма как да се разбера оная работа (щот все пак при нас се забелязва), че им е малка се подиграват и си се подиграват на воля.
Извинете ме, че малко несвързано го написах, но бързам :))

127.   да знаеш и аз бях като теб, но баща ми каза че всичко с времето си. Мина една година и имам толкова за да сложа. Така че не се безпокой чувала съм че на тези който последни се развиват са най-добре развити и пък след време може да имаш по-големи гърди и от тези момичета. И АЗ БЯХ КАТО ТЕБ.

130.   Хайде и аз да се изкажа! Аз съм момиче 8ми клас, но съм тръгнала една година по-рано, тоест съм родена 97, а съм тръгнала с децата от 96та! Гърдите ми започнаха да си растат точно на правилната - поне така съм чела-11 години! Нооо... В класа ми имахме едно дебеличко момиче и е естествено да има големшки, една друга, чиято майка е ДЕБЕЛА и е нормално и тя да е надарена! Също така една с малко по-големи от нормалните, но тя си слагаше и памук и и изглеждаха ГИГАНТСКИ! И още 5 момичета, от които само аз и още една имахме гърди, но тя носеше сутиен, а аз не! В 6ти клас едно от другите момичета също почна да носи, но НЯМАШЕ какво да сложи вътре! Аз продължих да не нося, макар да имах по-оформени вече!
7ми клас -може би октомври си сложих! Но през цялото време желаех по-големи, ама наистина! 7ми клас размера ми беше 70 б! Но гърдите ми преливаха от него! Е сега нося размер С, имам наистина голям бюст и едно от момичетата, които е писала по-горе ми е съученичка, в понеделник и бях на гости и като ме видя по сутиен лошо и стана, тя хич няма гърди! Направо лошо и стана ви казвам! Аз също не знам как ми пораснаха. толкова бързо, но ще ви кажа това-шанса да имате големи гърди е МИНИАТЮрЕН, ако майка ви и баба ви не е имала! Но същата ми тази съученичка, не знам кой точно от коментарите е нейн, но тя казва, че и майка, и баба имали, така че зависи много и от самата структура на тялото ви-нейния баща е слаб и висок-и тя е такава, та може би затова! Но за да ви дам някакъв съвет ще ви кажа-масажа МНОГО помага! Повярвайте знам от опит! Когато ми бяха по-малки с масаж ми се увеличи обиколката с 2 см! Плуването и студените душове също помагат! Но наистина бюста не е най-важното и повярвайте ми -УМИРАХ си за големи цици, но когато вече имам не е НИЩО ОСОБЕНО! Всеки просто иска да има това, което няма! Вгледайте се в хубавите си черти и най-вече DONT WORRY. BE HAPPY!

131.   Ами значи аз четох, че през пубертета при следобедния сън се отделят много хормони, затова поспивай на обед :д А пък аз исках да питам колко най-малко трябва да ти е гръдната обиколка, за да носиш сутиен.

132.   мод. - не публикуваме коментари, написани на латиница

133.   Аз съм на 14г в 7кл имам малки гърди, но мензис имам, а гърдите ми не са големи.
Не нося сутиен. Какво да направя, че още малко да ми пораснат приятели

135.   еми помоли майка си и баща си да ти купят ако трябва най-малкия размер сутиен те пак ще ти пораснат. Пък и ти кажа в училище ни бяха говорили че след време както си ти гърдитети може да станат много по големи от другите. При моята баба станало така.

137.   аз съм на дванадесет и нямам никви гърди и нямам и мензис кво да правя

138.   чакаш.. не е болка за умиране.. и аз исках да ми дойде, а сега искам да си тръгне, тъй че се радвай, че още нямаш цикъл.. а пък си само на 12, кво искаш? ;дд

139.   спокоино аз съм на 13 ии няма много големи така че споко по добре малки от колкото големи като някаф бизон (ши ме извинявате) но си е така ;) споко

140.   Ооох, толкова познато! Както писах в мнение 130, умирах си за.... А колкото до мензиса, него го исках дори повече, понеже само аз и още 1 момиче нямахме, а пък тогава вече имах някакви израстъци! Нооо, има едно ГОЛЯЯМО НО... Цикълът е наказание божие! Толкова е неприятно, миришеш, чувстваш се некомфортно заради превръзката, не можеш да вършиш почти никакви занимания и да не продължавам списъка... А оносно това за сутиена- АБСОЛЮТНИ глупости! то тъпо мнение не съм чувала, освен може би с изключение на 125! Освен, че ще ти стиска отстрани и може да те заболи гръдната област, друг ефект няма да получиш!
Така че наистина не се притеснявайте! Някои момичета наистина се развиват по-бавно, но дори и да имате малки гърди, не е болка за умиране! Когато се жените, по-точно омъжвате, съпруга ви няма да гледа чашката на сутиена, а личността! А колкото до цикъла-вероятността да не ви дойде е миниатюрна! А и нали знаете-по добре късно, отколкото никога!

141.   Прочетох голяма част от коментарите.... от някои съм възмутена други ме разсмяха. Но 1 нещо не мога да разбера? !? ! на 13 какви цици искате, вие още се развивате има време докато пораснат, пък после като станат по големи ще се чудите за какво са ви били. Аз съм на 20 и нямам големи гърди, но те не са най-важното.... ако 1 мъж те гледа само в циците значи е глупав, една жена трчбва да има повече мозък от колкото цици, той ще и е по нужен

142.   Познато чуство!!! Аз съм в 7-ми клас и нямам никакъв бюст, но това не е важно. Сигурна съм, че като забравиш колко са ти големи ще се уголемят изведнъж

145.   Мерси!! Много... Аз бях писала в номер 133 и четох вашите писани расъждения и научих с благодарения на вас много полезни съвети!! :*:*:*

146.   Няма страшно скъпа! Не се притеснявай! Аз също съм на 14 и нямам никакви гърди. И аз много се притеснявах, но сега се успокоих, защото няма смисъл да се тревожа. Това не е най-важното в живота. А и все пак имаме още години за развитие, сега сме още на самия старт на развитието. Имам приятел който ме харесва такава, каквато съм и може би и това ми вдъхна малко кураж. Спокойно, няма смисъл от притеснения! ;)

147.   Спокоино и на мен ми са малки гардите а пак сам на 14-половина. В една книга прочетох и пише че трябва да са ядат ( бадеми ядки и тиквени семки) Мисля че ще подеиства!
:)

148.   Чакай №147, я ти 1во се научи да пишеш като хората, пък тогава давай съвети(били те и не много смислени)!
Пише се спокоЙно, гЪрди, подеЙства, сЪм и пред "че" има запетая...
А, за да не ме обвиниш, че не съм сложила, то е заради кавичките

149.   Виж номер 148... тяя явно се учи сега да пише на кирилица

150.   1 ще ви кажа - комплексарки.... ако всички имаха вашите проблеми.. докъде щеше да стигне света?? я си живейте живота., и стига сте слушали мом4етата , те просто самите те още не са се развили умствено...

151.   съгласна съм с 150

152.   Еми и аз съм на 14 висока съм 160см и тежа 39кг и ми дойде май месец за първи път, въпреки, че юни въобще не ми дойде но както и да е. Имам средно големи гърди нося сутиен 2-ри размер смисъл не чашка Б, ами той най малкия е 1-ца моя е 2-ка. Преди много се притеснявах, слагах подплънки на бюстиетата ми и всякакви подобни, обаче като си купих сутиен преди малко повече от половин година го стягам повече да изпъкнат добре и всички почнаха да ме обарват (момчетата) и създавах някакво впечатление, че имам големи гърди и сега за лятото вече са ми пораснало достатъчно, че да не се срамувам по бански на море на плаж и всякакви подобни места. Даже си харесвам много бюста, защото мой приятелки от 4-5 клас имат много големи гърди а сега в 7-8 клас почнаха да им увисват. За разлика от техните мойте са стегнати в хубава форма за това съм на мнение, че колкото по късно ти пораснат в средния размер толкова по запазени ще са ти след 20-30 години след бременности и в прочие! Дано съм ти помогнала със съвета си и се извинявам за правописните грешки българският език не ми е силата :D въпреки, че имам 5, 25 на НВО-то след 7 клас :D Късмет!

153.   Изобщо да не ти пука кво говорят момчетата за теб.... и аз минах по този път... и на мен ми казваха, че съм била плоска като дъска и други глупости... не им обръщах ввнимание.. когато бях в шести клас имаше две момичета от моя клас които вече бяха със доста големи гърди. Моите гърди започнаха да растат във 7-ми клас. Сега съм в девети клас и мисля, че съм със нормални гърди. А относно противозачатъчните... съм чувала че много може да напълнееш.. Но просто съвета ми към теб е да не се тревожиш, защото всичко с времето си... а пък и в крайна сметка ако тръгнеш със някое момче и ако то наистина те харесва.. няма значение дали си със големи или със малки... Айде успех! :)

154.   Аз съм на 12 г. и нямам гърди можели някои да ми каже какви са тези фази. Много се притеснявам защото скоро съм на море с класа ми и когато трябва да ходим на плаж ще видят че нямам нищо а на училище носех сутиен моля ви кажете какво да правя не трябваше да си слагам сутиен за които маика ми незнае но го направих един ден и нямаше как да не го сложа защото всички щяха да забележат и да ми се подиграват. А за бански ходих с мама и тя се гледа нещо без потплънки прилепнали или нещо такова което влошава нещата помощ нз. какво да правя

155.   154, учи се от грешките си! ходи на плаж с тениска ;д

156.   154, нямаш ли някакви спестени пари? С тях тайно от майка ти можеш да си купиш бански с гел - подплънка. Една моя приятелка има магазин за бельо и бански и много пъти съм виждала жени, които мерят и си взимат такива. Много естествено стоят. Аз не бих си купила. Имам доста малки гърди, но се гордея с тях, колкото и странно да звучи:) Защото са стегнати и фигурата ми е елегантна, а не напращяла, което е по - скоро селски идеал. Това със сутиена не е трябвало да го правиш. За Бога, ти си на 12! На тая възраст не е нормално да имаш някакви бомби, ти си почти дете.

Борония

157.   Така е, 154. Не трябва да носиш сутиен, ако не ти трябва, защото после може да ти увиснат гърдите и така става много грозно. За какво са ти големи гърди на 12?
*Яса

158.   100% съм сигурна че бозата помага!! Една приятелка само за един срок си ги уголеми с 5 см горе долу ;)

159.   Глупости, 158! Това за бозата са градски легенди. Приятелката ти си е купила "вълшебен" сутиен и те будалка, че е от бозата. Или просто активизирането на хормоните ? е съвпаднало с пиенето на боза. Няма начин да ги накараш да растат повече, отколкото природата е отредила. Нито с боза, нито с магданоз, нито с шкембе чорба.

160.   Аз пък харесвам жени със стегнати гърди. Предпочитам стегнати пред големи

Не се тровете с противозачатъчни - вредни са, даже има смъртни случаи.

И не си разваляйте гърдите като слагате силикон. По-големи не значи по-хубави. Жените с по-малки гърди изглеждат по-млади и това се харесва на много мъже. Нормално е мъжете да харесват по-млади жени.

161.   аз също съм на 14 и нямам много голями гарди даже са малки но таино премерих сутиена на мама която е с малки гарди също и го изпалвам но незнам как да и каже че искам да нося сутиен моля даи те ми предложения иначе в бившото ми даскало момчетата и на мен се подиграваха но спрях да им забелязвам

162.   И аз съм на 14 и моите са много малки, но не се притеснявам, защото знам, че все ще порастнат.

163.   Това че като ти доиде цикала почват да ти растат гърдите не е напълно вярна на 12 ми доиде а сега съм на 14 и пак са ми малки.

165.   Аз съм на 12 и половина и преди 3-4 месеца почнаха да ми растът гърдите. Всички от моя клас вече имат огромни!!! За 7-ми клас съм. Слаба съм -31 кг. Ще ми пораснат ли до 1-2 години?

166.   Момиче ти си направо скакалец... Земи качи някое друго килце. А за гърдите спокойно ще пораснат до няколко години:)

167.   На мен мама ми е споделяла че не всеки може да има гърди, защото нейни колежки от работата нямат гърди а са на 26 години също ми каза че от 1 до 9 коляно момичетата имат след това се развива ново поколение, и аз нямам гърди а съм на 13 не ми пука за мнението на момчетата и се гордея с това което имам!

168.   Ех, не се притеснявай, че все още нямаш гърди. Ти си все още малка. Сега тепърва започваш да се развиваш и това ще е така поне до около 21 години... Ще ти пораснат и още как. Не знаеш кога може да им щукне да растат. Моите гърди също бяха малки, всички ми се подиграваха, а сега нося чашка C, а понякога и D...
Дай си време, тялото ти ще се развие.

169.   Нито бози, нито помпи, нито прахосмукачки ще помогнат. А тва за бозата вече става банално.. от боза само се дебелее.. аз я пия защото я обичам и от край време спрях де защото качих килограми.. така че спрете само ще дебелеете с нея.. и при това една бутилка ще ви подуе и ще се чувствате много наядени.. няма да можете да станете.. щом свържат боза и гърди се изсмейте.. това ми е съвета :Д:Д:Д

170.   Аз съм на 13 год. И не съм с много големи гърди! Има едно момиче, което е с една година по-малка от мене и винаги ми повтаря.. '' Тя Валя няма нищо '' или '' Дъскица '' и тем подобни, но на мен неми пука! Рано или късно и на мен ще ми пораснат гърди :)... И също така искам малко да напълнея.

171.   аз сам почти на 13. ни'то нямам. срам ме е. ти поне имаш малко. радвай се.

101-150 от 419