Споделена история от Тинейджърски

Малки гърди - как да ги уголемя?
Аз съм момиче на 14 и имам много малки гърди момчетата ми се подиграват че са най- малки от целлия клас и затова исках да питам има ли начин да ги уголемя защото даже наще не ми дават да нося сутиен - нямало какво да сложа ;( много е гадно давайте съвети

Коментари

201-250 от 419

233.   Амии пии повече боза :D казвали са ми го

234.   Спокойно бе момиче ти си само на 14г. При всеки пубертета започва по различно време не се притеснявай, а в края на краищата всички сме различни голямо желание ли имаш сега да си с чашка Д и на 25г. вече да си увиснала като крава.

235.   231 абе ти си на 11. К`ви гърди искаш? Половината на твойта възраст са плоски. Мале, вече лапетата полудяха... И бозата не помага.

237.   Всеки някога е имал проблем с нехаресването на нещо у себе си. Може да става въпрос за гърди, нос, уши и какво ли още не. Склонни сме да преувеличаваме недостатъците си, а когато започнат да ни поддяват за тях ставаме особено чувствителни и раними. Работата е там, че хората виждат нашата слабост, а често ни завиждат тайничко за нещо и гледат да се хванат за нещо. Някоя патка може да ти каже, че са ти малки гърдите, а в същност да ти завижда. Харесвай се такава, каквато си. Има мъже, които харесват големи гърди има и такива, които харесват малки гърди, но мъжете се влюбват в уверени жени. Искай да се харесаш на себе си, а не на някой друг! Не се занимавай с глупости, живей си живота и се забавлявай! Успех мила! :)

238.   Хора какъв е смисъла да си слагате памук и други работи под сутиена като един ден ще дойде време да го свалите..
аз също съм като вас с много малки гърди съм но не бързам и то защото съм прекалено слаба.

239.   238. Напълно съм съгласна с теб! При мен е същото!

240.   Аз съм на 12... да малка съм но всички от моят клас имат гърди. срам ме е но... просто нямя как затварям си очите и се правя че не съм чула подигравките им. днес 25. 10. 2011г. просто реших да видя в google с какви опражнения и с какво ядене мога да направя разстежа им по бърз. Видях този сайд и исчетох вличко. Разбрах че няма смисъл от всичко и че наистина съм малка за гърди.

Съветът ми е да оставиш всичко на страни и да си гледаш живота. момчетата опипват момичетата за да се правят на голямата работа но истината е че не е така...

те могат да ни зяпад но ние неможем да видим дали те имат големии...
днес едно момче от моят клас ми каза: - Искаш ли да ти донеса малко силикон от на татиии :)))
много се засрамих :(((

241.   Аз до 15-16 години бях дъска и една сутрин се събудих с баси яките цици. Сякаш някаква фея ги беше докоснала през нощта. Не си набивайте филми деца, живейте, радвайте се. Каквото ще се случва с тялото, ще се случва. Нищо не се знае. Едни цици не правят жената.

И все пак, ако мога да бъда полезна: не слагайте сутиени от малки, визирам 12, 13, 14, когато още са ви мънички гърдите, спирате растежа по този начин. Носете спортни сутиени, за да не увисват и за да си запазят форма. Спете с такива, не със сутиени или без никакви. Правете си масажи под душа при всяко къпане около 3-4 минути под хладка струя. Но не 2-3 пъти и да очаквате да сте Памела, ами да ви е като навик. За стягане и оформяне вдигане на дъмбели от лег с малки тежести няколко пъти в седмицата. Много вероятно е, когато се оформят и оголемяват да се нацепват леко и получават стрии, при първите такива ги мажете с олио.
И освен да се грижите за външният им вид се грижете и за здравето им като си правите изследвания за кисти, рак. Защото виждате какъв голям процент от българските жени имат тези проблеми.

Лоша

243.   Първо да се представя аз съм момиче на 14годин(почти 15). И аз имам този проблем прочетох всичките коментари с повечето се съгласих. Исках да кажа, че живея в малък град и се познаваме целият град. От старият ми клас т. е 7 имаше доста момчета, които ме обиждаха, но аз просто не им обръщах внимание. Както прочетох по-горе 1етап със сигурност съм го минала. Почти на 15 съм и реших да прочета нещо и затова пиша и тук.

Имам чуството, че моите гърди се развивар по друг начин а не по правилният. Растът ми като широчина, а не като височина ако мога така да се изкажа. Слаба съм 1, 70 съм висока съм 45килограма. Не съм пробвала никакви бози, сокове и тем подобни глупости.

Единственото което мога да кажа е не обръщай внимание на момчетата от класа ти!
Аз се гордея, че има момчета който ме харесват заради замата мен а не заради гъза или гърдите ми. А и забравих да кажа, че винаги нося малко го свободен сутиен, за да не стягам гърдите мисля, че правилно вие как мислите?

244.   Небарзаи има време за всичко изчакаи необращаи време на тези от твоя клас знам какво е

245.   И моите не знае знае колко големи, на 15 съм и ходя без сутиен, беше голям проблем за мене бях затворена а сега вече носа секви блузи, ролки, сичко колкото са толкова, малки или големи се тая даже понякога седи по-добре никви подплънки ако ме питаш мене и като ми кажат циците са ти малки или нешто от сорта ми е през онаа работа не ме интересува и не се засягам :)

246.   Зсравейте, прочетох всикчи коментари и ето какво мисля. Тези от вас който я карат, да си тъпче сутиена със памук, не са прави. Ето й моя съвет мила: пий боза и натурален сок, дигни няколко кила до 5 кг, скачай на въже, не си стягай бюста със сутиена защото ще си ги сплескаш и си купи душгел или крем с лавандула, чувала съм, че помага и ги разтливай всеки ден. При мен стана от A чашка станах 75 B и в никакъв случей не отслабвай!! Само качвай кила и спортувай, надявам се, че съм ти помогнала!

247.   Е, не знам какво да кажа? Като и аз съм минала по този път.
почти на 17 съм и до преди няколко години бях обсебена от мисълта за големи гърди... слагах подплънки, чорапи, сутиени с подплънки и всякакви възможни глупости за да изглежда бюстът ми "Голям" Разбира се пиех и доста боза, но на мен лично не ми помогна. Един ден докато чистехме у дома с майка ми тя видя чорапите в сутиена ми. Беше много гадно за мен осъзнах колко жалка съм.... от тогава не се питам кога ще имам големи цици научих се да харесвам тялото си сега нося размер 36С и съм повече от доволна :)
Забелязах, че повечето жадни за голям бюст са на възраст от 11 до 15 години и не разбирам защо им са на тези години
аз го правех от не харесване на тялото си СТАВА ОТ САМО СЕБЕ СИ не се измъчвайте напразно бъдете спокойни ще пораснат.
Дано съм ВИ полезна
алисс

251.   ами аз съм на 12г. в 6 клас и аз имам малки а моята съученичка има големи ама не ми пУка не обръщай внимание!

252.   аз съм на 17 и до скоро имах същата физика ако мога така да се изразя защото "проблем " не е правилно. Постоянно се впрягах, защото най-добрата ми приятелка приличаше на тези "силиконови принцеси" а бяхме 6 7 клас.. мислех си че нещо не сам нормална но с времето ми пораснаха. не са малки но не са и големи. добре са си или поне за мен ;) не ми пука какво мислят останалите важното е че аз си се харесвам. не се вманиачавай и ще видиш че и на теб ще ти пораснат. апък в крайна сметка колкото-толкова :) Успех!

253.   изобщо не слушаи маика си и баща сиТИ СИ НА 14Г ЩО ДА НЕ НОСИШ СУТИЕН?? Аз съм на 15г имам си доста големи гърди и нося сутиен за да ги поприбира малко, Ти си много слаба сигорно качи няколко келца 4 ИЛИ 5 аз съм 50кг и съм си супер, НЕ СИ МАЛКА ЗА ДА ТЕ КОМАНДВАТ

255.   Спокойно ;) ще пораснат с времето.. аз съм на 13 ( почти на 14 ) и иммам доста развит бюст както казва 253.. да ги поприбира малко ;д.. спокойно :))

256.   аз съм на 13 и имам същия проблем даже ходих да се консултирам с лекар и той ми каза че гърдите се развиват в 5 фази а аз съм била 4 но всъщност съм букфално плоска каза ми че и почти ще си остана така само ще се уформят а аз нямам нищо незнам дали ще ми пораснат особено но ми е мн гадно след този разговор в момента пия билки за това казаха ми че не при всеки помага зависи от организма но ако искаш опитай!

257.   Хей, купи си тайно сутиен от мама и тати-но с подплънки!!! Аз съм на 11 и са ми доста малки гърдите, а на една приятелка която е от моя клас (на 11 е) и тя има доста развити гърди!!!

258.   •
Масаж. Лек масаж подобрява кръвотока към гърдите. Когато кръвоснабдяването на гърдите ви е по-добро, те са по-стегнати.

Пийте много течности. Хидратираното тяло е жизнено, стегнато и това важи с пълна сила за гърдите. Колкото повече вода, толкова по-хубав бюст.

Приемът на някои растителни продукти. Според британски проучвания редовната употреба на женшен, семена от копър, куркума, глухарче, хрян и други растения може да увеличи обема на гърдите ви. Тези растения често влизат в състава на продуктите за увеличаване на бюста.

•Маска за гърди – това е маска, която можете да поставяте на бюста си с цел да го уголемите. Едва ли можете да очаквате чудеса, но не пречи да опитате. Ето и рецептата: сок от лук (прясно изцеден), куркума и канела. Сместа се обърква, гърдите се намазват. Престоява десетина минути и после се измива.

261.   не се бои и ас като бях на твоите години и ас нямах и по сле качих малко килца сега сам 51кг, сега сам на 15 близо 16 и имам доста големи

263.   виж сега аз съм на 10 години и съм в 4ти клас. от класа само аз нося бюстие и да ти кажа честно много ме е срам. за това стига си се притеснявала и си живей живота без да мислиш за това.

имам една приятелка която е на моята въздраст и е като теб но не и пука че има малки гърди така че спри да се притесняваш от това съвсем незначително нещо. БЪДИ СЕБЕ СИ!!!
(

264.   Номер 263, не се притеснявай, че си на 10 и носиш бюстие. Аз дори мисля, че и на 9 започнах, защото вече ми се налагаше. Глупачките от стария ми клас ми се подиграваха, че съм имала „огромни гърди“ за момиче в 5 клас. Не ми бяха хич големи, но какво да наравя, че те нямаха нищо? Не срамно, че се развиваш. Сега съм на 13 и нося сутиен чашка С.. мисля, че са напълно нормални за възрастта ми.

267.   миличка аз ти казвам, че може след лятната ваканция да си сложиш някой сутиен с много по-дебенла подплънка и аз не се трая с тези малки гърди, но пробвах с това и първите 3 дни много ме беше срам да си махна якето макар че беше много горещо. но вече по нататък не се срамувах и всички ме гледаха говоря за момчета, но сега ми омръзна и нося по малък и отпуснат да не ми стяга!!! натрупах доста сутиени

269.   Същия проблем и с мене!! Аз съм на 14, , от 12 имам цикъл, , и досега никакъв напредък! Мислех, че хоп като ми дойде цикълът ще ми пораснат и бързо циците.. , но уви. Прочетох повечко коментари, , ще пробвам и някои неща. Попринцип съм много слаба и трябва и да напълнея малко за целта. Обаче има един огромен проблем. Четох тука за някакви сутиени със подплънки, наистина има ефект, но никой не трябва да ги пипа, че камоли за проблема със леглото. От 13 годишна нося такъв сутиен и вече в очите на хората имам малък бюст но попринцип съм плоска, но може би първи етап, нз.. Но сега явно хормона ме пере и много искам, тъй казано да спя с едно момче, знам че е рано за това, но то даже не мога и да се съблека.. И сега съм на никъде, , просто няма как да го сваля (сутиена) ;х. А сега повечето момчета, включително и той гледат циците, Поне при мене да имаше малко, но... Така е, че някой който ме харесва трябва да ме харесва такава каквато съм, но като е свикнал да ме гледа така, в леглото или където и да е може да стане голям гаф с мене ;х, , незнам какво да правя, , давайте съветии!

272.   Има хапчета, които помагат за разтежа им по-добре кажи на майка си да ти вземе!

273.   Аз също съм на 14 и нямам голям бюст, и наще също не одобряваха да нося сутиен, но на мен ми писна... Дойде лятната ваканция и със сестра ми излизахме често беше ме срам да се съблека и да нямам никакъв бюст. Сестра ми ме доведе у нас изкара един нов сутиен и каза обличай го. Аз в началото казах ами наще как ще реагират, а тя ми вика "млъквай няма да се излагаш всеки ден ще носиш сутиен"... И от тогава имам много сутиени и вече слагам и не се излагам... Кажи на родителите си, че искаш да носиш сутиен, те ще те разберат... Успехиии :*:*:*

274.   До номер 125 възмутена съм как може такива глупости. До номер 161 купи си тайно сутиен. До момичето което пита какво да прави по добре да си купи тайно сутиен. Или изчакай да ти порастнат гърдите аз съм на 10г. и нося сутиен номер Б малко по мъничък, но играя народни и модерни танци и съшо съм пълничка 50килограма съм и съм 1, 54.

275.   Абе хора вие за стимулиране не сте ли чували...?
Ако ще и с 2 пръста по зърната като се надървят започваш да стискаш леко и тъка става на 1000000 % че растът само че незнам дали стова самостоятелно защото на мен това ми го правеше моя приятел... И сега гръдната ми обиколка е 180 смятам че това повече от това едно момиче не би искало ако е с височина до 1. 70 до 75 най мн... Успех действа можете да сте сигурни... :]

277.   Абе все пак ние всички сме творения на природата и трябва да се харесваме такива каквито сме. Ако нямате големи гърди то значи сте добри в нещо друго. Няма перфектни хора. На едни едно на други друго. Аз съм на 12 и след 2 месеца ще стана на 13, гърдите ми са още като пъпки но това не ме притеснява. Момичетата от моя клас вече имат доста големи гърди, но за сметка на това дупетата им са като огромни възглавници, шкембетата и те виснали напред пък за мозък изобщо да не става дума. Въпреки това се правят на много големи, носят един тон спирали гривни пръстени. Не мога да кажа че и аз не съм търсено момиче, но все пак момчетата предпочитат повече тях, обаче аз си знам, че те са идиотии че след някоя и друга година и аз ще имам гърди. Така че съм спокойна и се чувствам супер в тялото си и не бързам да порасна защото знам че има време и че цял живот ще бъда голяма но никога няма да си върна детството отново. Опитвам се да кажа БЪДЕТЕ СЕБЕ СИ И НЕДЕЙТЕ ДА СЕ ЧУВСТВАТЕ НЕУДОБНО ЗАРАДИ НЯКАКВИ ТЪПАЦИ, ЗАЩОТО ВИЕ ВИНАГИ ЩЕ БЪДЕТЕ МНОГО ПОВЕЧЕ ОТ ТЯХ И ОТ ГЛУПАВИТЕ НАДУТИ КИФЛИ. П. С. извинете ако има правописни грешки просто бързам

278.   А пък жената на един приятел на тати каза, че гърдите много растат от зелен лук. Тя едно лято нямала нищо и яла много зелен лук и на следващото се надула като балон. Мама и тя ми каза, че зеленият лук много помага и добрата страна е, че не расте дупето от него. Явно има някаква съставка, която влияе добре на гърдите. Не знам не съм пробвала.

280.   Изумена съм от номер 277! Отдавна не бях прочитала по-смислено и разумно мнение, браво на теб! А относно 278ми пост, изумена съм, че е възможно от ЛУК гърдите ти да пораснат, не споря, но ми се струва НЕВЕРОЯТНО! По-скоро времето й, така да се каже е дошло, съвпаднало е с яденето на лук и е сметнала, че е от това!

281.   98 % от мъжете са ЦИЦОМАНИ!!! Останалите 2 са гейове! Начи моме силициевите цоцки са решението ;)

282.   Може да използваш бйрана мая

283.   Аз съм 277: благодаря ти 280

284.   Аз сам на 16 и гърдите ми са ужасно малки как да ги оголеменявам, но без силикон и боза?
Моля помогнете ми!!! ; [[

285.   Здравейте. Аз съм момиче на 17 и имам много малки гърди. Нищо не ми помага нито подплънки, нито боза, нито нищо. А ми е доста рано за силикон. Някои би ли ми казал какво мога да направя? Благодаря предварително.

286.   До 284 и 285: "Някои би ли ми казал какво мога да направя?"

Да - спри да се гледаш в циците повече отколкото мъжете гледат там и си живей живота.

Кубрат

287.   А ДО номер 269 НЯМА ли Да предложите нещооо???

288.   Аз съм на 15 и нямам много големи цици. Много се притеснявах, но намерих момче до себе си, което не се интересува от това. Да, и той харесва големи цици все пак е момче, но ме харесва такава каквато съм и постоянно ме окуражава, че не са малки и че много си ги обича. Виждал ме е гола много пъти и не се притеснявам от него. Отначалото ме беше адски срам, но после ми мина. Видях, че циците не са единственото от което се интересуват момчетата и, че ако наистина те обича то няма да е заради циците. Спрете да се комплексирате и си живейте живота така, както сте създадени от природата. Ако момчетата ви ебават няма смисъл да им обръщате внимание, защотото те не го заслужават. Едиствено момчето, което ви харесва такива каквито сте, заслужава вашето внимание. Иначе преди и аз съм пробвала какви ли не неща за уголемяване на бюста, но нищо не работи. Едиснвения начин е силикон но тва е най-глупавото нещо на света. Само ще си докарате какви ли не проблеми заради едните цици който не са нищо особено. Не мислете повече за тва и се харесвайте такива каквито сте! От личен опит ви го казвам :) успех!

289.   И аз имам нужда от съвет моляви помогнете ми

293.   Ами аз може да ставам банална ама искам да си кажа мнението.. по принцип и аз не съм от супер надарените, а съм 7 клас.. не са съвсем малки, но не са и големи, но вече не ми пука, защото ще е супер тъпо, ако примерно момчето което харесвам се влюби в циците ми, а не в това което съм ;) може да нямам големи цици, но пък корема ми е стегнат, слаба съм, висока съм и си харесвам и дупето.. плюс това предпочитам да съм си слаба и стройна, но с малки цици отколкото няква дебела и с големи цици, пък и те ще порастнат рано или късно, при всеки е различно, така че не бързайте да се отчайвате и се гордейте с това, което имате!! аа иначе за метода с бозата, аз лично боза не мога да пия.. а пък и доста се надебелява от нея, а после ще се чудите как да отслабвате

294.   НЕ ПИЙ БОЗА!! Всичко се лепва за задника и коремчето. Един съвет от мен наддай малко килограмчетата някъде 1-2 и гърдите ти ще се уголемят, поне при мен така се случи. Или изчакай. Когато дойде цикъла ти ще се развиеш и ще станеш супер. За всичко си има време, няма жена без гърди за това не се притеснявай : ). Аз съм 8 клас и имам една съученичка, която също не е развита напълно, но е адски красива. Затова гърдите не са най-важното в една жена. Късмет : )

295.   до номер 294: май не си наясно, че при всяка жена е различно. аз примерно ако наддам килограми нищо не ми се лепва по гърдите а само по дупето. но има и друго- не всички момичета/жени имат склонност към напълняване. аз ям страшно много и от нищо не се лишавам, но пак си стоя на 47-48 килограма. всичко си е до развитието и скороста на метаболизма. вие сте на по 12, 13 или 14 години и искате вече да сте се развили като жени-еми няма как да стане!

297.   Момичета, не всички мъже ги интересуват само гърдите. Не всички мъже са така наречените цицомани.
Аз гледам жената, Не по-това какви гърди има и обвивката и като цяло. Харесвам хубави дупета, приятно закръглени. Гърдите колкото толкова.
Липсата на гърди може да бъде компенсирана с нещо много по стойностно.

299.   Момичета, не всички мъже ги интересуват само гърдите. Не всички мъже са така наречените цицомани.
Аз гледам жената, Не по-това какви гърди има и обвивката и като цяло. Харесвам хубави дупета, приятно закръглени. Гърдите колкото толкова.
Липсата на гърди може да бъде компенсирана с нещо много по стойностно.

300.   Моля ви помогнете ми! Значи аз и майка ми си говорехме за гърдите и тя ми каза че никога не е имала. Аз все пак виждам, че и аз нямам никакви. Просто е ужасно кофти целия ми клас да имат гиганти а аз череши. И майка ми ми каза, че до 8-ми клас тя е плувала (а всеки знае че една плувкиня няма НИКАКЪВ бюст). Така че аз ям зеле, права си масажи, слагам си на гърдите лед.... но ефект няма. Преди 1 година бях дебела (47) а сега много отслабнах иииии... съм 37. Гърдите ми много намаляха и това взе та ме притеснява. Момчетата от класа ми се подиграваха, приятелките ми се подиграваха зад гърба (мхм и то какви приятелки) таа такамм... моля ви... дайте някакъв съвет за по-големи гърди. И съм само на 11, нямам цикъл ии простоо много неща ме притесняват... отврат!!!!

Правя упражнения за бюст, имам мускулна маас, много добра физическа подготовка и хубаво тяло. Това поне ми е единственото нещо което ме радва.
И да, знам на 11 съм и няма как да израстнат толкоз бързо. И ЗА ПО-ДОБРЕ НЕ ПИШЕТЕ КОМЕНТАРИ С КОИТО ДА МЕ ПЛЮЕТЕ!!!

301.   до номер 300 мила и аз си гледам гърдите но сега нося сутиен с дебели подплънки. отиваш в някой магазин за белио (сори за грешките)и казваш, , Искам сутиен с гоелми подплънки, , и готово

302.   Слагай сутиен ако си останат малки като минеш пубертета -силикон, ако дотогава не ти минал мерака за голям бюст, де.

Ajna

303.   Здравейте, аз съм на 16 и почти си нямам гърди... Майка ми също е с малки.. Идея си нямам какво да правя - те растат до към 18.. нямам много време, а и аз като майка ми съм много слаба и и да искаме не можем да напълнеем... Моля за съвети

201-250 от 419