Споделена история от Тинейджърски

Малки гърди - как да ги уголемя?
Аз съм момиче на 14 и имам много малки гърди момчетата ми се подиграват че са най- малки от целлия клас и затова исках да питам има ли начин да ги уголемя защото даже наще не ми дават да нося сутиен - нямало какво да сложа ;( много е гадно давайте съвети

Коментари

301-350 от 419

362.   Номер 33 и аз съм така!! абсолютно същата история... Притеснявам се защото почти нищо нямам.... тук някои се оплакват за големи, колкото портокали, а аз се оплаквам за доста по-малки! Сега ще съм 8 клас.. не стига, че нямам гърди, ми и съм ниска и изглеждам като 4-5 клас :@

363.   Някой беше казал да стягаме сотиена като кръстосаме презрамките. Но имам един въпрос. Колко време да стягаме сотиена около час-два

364.   имам абслоютно същия проблем и съм колкото теб, нп аз нося сутиен макар и а чашка. Ще те питам един въпрос. Ти виждала ли си манекенка с големи гърди??? Всичко с времето сии засега си купи повдигащ сутиен аз навремето имах ама ми стана малък да не говорим, че още нямам цикъл.

365.   Аз съм мъж и мога да кажа, че харесвам жени с по-малки и стегнати гърди. Всяка жена, която съм харесвал през живота си е имала сравнително, дори доста малки гърди :) Много повече забелязвам фигурата и лицето на жената. Най-грозното са силиконовите гърди, губи се всякаква хармония.

366.   Даа, номер 364, абсолютно си права, къде има манекенка с големи гърди? ! Освен това те грам нямат значение за т. нар. "СЕКСАПИЛ"! Мога да дам пример за това-ако някой от вас гледа "Никита отмъщението" знае колко убийствена е и главната героиня и приятелката й Алекс! И 2те имат супер стегнати тела, а никита има дълги, красиви крака, докато Алекс-страхотна коса! Но и 2те почти нямат бюст, а повярвайте толкова са секси, каквото и да значи това, че буквално ми се иска да бъда мъж заради тях! Толкова са привлекателни, без да носят сутиен размер С! Аз пък, имам гърди. Дори повечко отколкото имам нужда-висока съм 166 см, 53 кг, 15 години и сутиен 80-85 В! И повярвайте, толемите гърди са привлекателни единствено, когато си с бански! Хубаво е да имаш извивки горе, а плосък корем долу! Но иначе-абсолютно ненужни придатъци! Само някви нещастници те зяпат в деколтето и клатят, изпразнениете си от съдържание глави, одобрително! ОТВРАТИТЕЛНО Е! Ако не сте гледали филма-от понеделник до четвъртък от 21 :00 по бтв! Хвърлете сам по един поглед на актрисите и ще разберете, че сексапила ВЪОБЩЕ не е свързан с големите гърди! Вероятно си мислите лесно й е на тя да говори, след като нейния сутен е запълнен, но не е така. И моите гърди бяха малки и тва ме притесняваше, мечтаех за такива и, ето че се появиха отнякъде. А сега, сега не ги искам! Помислете...

367.   Ами аз съм на 13 години 1.65см висока 57кг. със средно големи гърди. Гърдите може да са малки, но все ще имаш нещо хубаво по себе си, нещо което харесваш. Повярвай ми естественото си е най - хубаво! Имам приятелки, които се гримират като за фото сесия и ме дразни това, че повечето момчета обръщат внимание на тях. Аз мисля, че когато момчетата станат по - големи си променят гледната точка.

Имам една приятелка, която харесва едно момче и по всякакъв начин му го показа даже му каза, но момчето не и отвърна защото тя си има проблеми със зрението. Мисълта ми е, че който те хареса ще те хареса заради това което си!

368.   На 14 и аз нямах големи, но сега имам прекрасни средни гърди, които са стегнати и не се нуждаят от сутиен.
Ще ти пораснат, яж повече.
Пък и големите цици не са красиви.

369.   Миличка, големите цици са си по-скоро проблем - трудно си намираш дрехи, причиняват болки в кръста, привличат много досадни лепки....

Колкото за момчетета от класа ти - явно проявяват особен интерес към теб (обърни внимание на разликата между интерес и интерес), а и има една бабина поговорка, че който те докача, значи ича химия... И все пак, ако искаш да имаш самочувствие, пробвай със сминдих (направен на чай почти няма вкус, което си е голям плюс).

370.   Аз пък предпочитам да са естествени, дори и да не са толкова големи. Не че те интересува моето мнение, само казвам, че всичко си идва с времето

371.   Искам да попитам : На 16 години съм и нямам още гърди, много са малки, немога да нося и сутиен, гардите ми са тварди, сякаш има въспаление, не мога да го опиша точно. Някакви съвети как да го премахна и да започнат да растат??? Помогнете.... :(((

372.   Значиии, има едно лекарсто казва се PushUp за оголемяване на гърдите... Дейста моя приятелка си го прилагаше 3 месеца и от чашка А стана чашка С!!

373.   Мъжете харесват всякакви гърди - от най-малките до най-големите, така че не се притеснявай за това. Още си малка, тялото се развива чак до 20 годишна възраст.. На момчетата от класа ти просто не обръщай внимание, тях ги е ударил хормонът и не знаят какво говорят. Повярвай ми, няма за какво да се тревожиш.

374.   Здравейте аз съм на 12 г. бих искала да имам по големи гърди но и с мойте се задоволявам аз имам приятелка много добре развита е. На мен не са ми чак толкова малки имам и приятелка която дори още не е никак развита. По добре почакай още малко.

376.   Към 372
От къде мога да си взема тва лекарство и колко ще ми струва???

377.   Ох, ох какво да ти кажа бе момиче знам как се чувстваш. И аз съм така на 14 със 70 А сутиен питаш ли колко е гадно при положение, че ВСИЧКИТЕ ми приятелки носят 80 В, и дори някои са с размер С. сега няма да ти казвам, че нямало значение, че си още малка и. т. н. Има значение дали имаш бюст. Заради самочувствието и. т. н. ама какво да се прави аз дори цикъл нямам тъй, че съм по-зле. А колкото до циците ти пъхай подплънки!

378.   Никва боза да не си пила от нея щи порастне задника не циците колкото до тях имаше някви упражнения за уголемяване на бюста и. т. н.

379.   Aсам на 14 и сами доста големички, споко всичко с времето си

380.   Значи на 15 съм и с моя приятел го направихме, но аз имах опасения, че нещо е станало и за всеки случай отидох до аптеката и си взех Ескапеле и сега като чета някъде по-нагоре някъде първите коментари и там пишеше, че има слухове за противозачатъчните, че уголемяват и се сетих, вчера като стоях със гаджето си и си лежахме и ми беше топло и се съблякох ми каза, че са станали по-големи. Но не ти предлагам да експериментираш, защото ако предозираш може да има доста ужасяващи последици, а да не говорим колко ужасно се чувстваш след като си взел, световъртеж, повръщане, отпаднал си и т. н... Недей по-добре

381.   Аз съм на 13 и все още нямам големи гърди момичетата от моя клас вече носят от най-малките сутиени а аз не мога да нося все още какво да правя за да ми пораснат гърдите

382.   Ами чакаш да ти пораснат, това правиш. За къде сте се разбързали.

383.   Здравей Аз съм на 12 и до колкото разбрах съм етап1.... Много е гадно... супер плоска съм а всички в клас са с доста големи.. казах на майка ми и тя ми купи сутиени и каза да ги нося но мен ме е страх защото ако другите разберат незнам какво ще правя.. гадно е но... вече започвам да свиквам.. те не ме бъзикат пр. Дъска или т. н. Но знам че си го мислят. А най гадното е когато съм покрай някое момче.... харесвам един но.... едва ли ме забелязва... не стига че съм плоска а и съм ниска.. Около 1, 50 даже по малко... спряха да ме бъзикат че съм джудже но мисля че тази година вече ще започнат да ме бъзикат чесъм плоска... имам ниско самочувствие и съм стеснителна а и с това... като цяло се харесвам но гърдите са ми голям проблем... бързам затова по късно пак ще пиша и.... успех! ;)

384.   На 13 съм! от една година, тази е втора, си стоят такива (средни, но не са много малки)---нормално ли е... съу4ени4ките ми имат бая така... ама аз.... не много.... има една с по-големи от на маика ми :)

386.   Моля ви в никакъв случай не си слагайте силикон!!! По-добре сутиен с подплънки отколкото силикон!

387.   Аз съм на 13 и нямам кой знае колко, ама имам няколко съученички, който за 1 ден им "пораснаха" гърди и са плоски и всички им говорят зад гърбовете, което е много гадно и най-гадното е, че си сложиха сутиен, само защото и другите носят. Едно друго момиче пък има много големи и всичките момчета и се подиграват и не я взимат на сериозно. Да не си усложняваме живота допълнително. :))) да не ти пука хич :))

389.   Аз харесвам мацки с малки цици, така че не бързай.

392.   Аз съм на 13 години (7 клас) и имам много малки гърди. Смисъл малки, но пак си ги имам. Знам, че ако ги 'мачкаш' ще пораснат по - бързо, а знам за бозата, че прави дупето много голямо. ХОРА МОЛЯ ВИ помогнете, ще дойде лятото ииииии оф

394.   Еми аз съм на 13 имам цикъл цица-никаква.. съвсем малко.. всичко е от организма.

395.   Аз също нямах големи гърди , но започнах да пия боза и наистина има ефект!:):) Пробвай :)

397.   Аз съм на 12 години и нямам голям бюст. Тук съм защото съм заинтересована как се уголемява бюста. Най-накрая осъзнах, че ние не живеем заради циците. :) И какво като нямаш? ! Според мен трябва да се раздваме докато можем, а не да мислим за ЦИЦИ! :)

399.   здр на всички Момичета пише ви Момче, моя савет е че всичко зависи от телосложението от КГ от Височина и Т, Н и Забравете боизте и наи вече ЛЕКАРСТВА може просто да правите опражнения наи различни каквито се сетите наи вече лицеви упори така се натуварват наи ного гардите стига да не ви марзи и споко няма да станите култористки, така ви се увеличава и апетита, ако сте забелязали по палните момичета имат по големи ГАРДИ а по слабите есет, , , по Малки :) напражете сами извод моя е че зависи от килограмите. :)

400.   хора и аз нямам гърди! , обаче докато ние мислим за това, много хора се питат''кога ще проходя? ''кога ще прогледна'' всичко с времето си всички сме различни, неможе всичко да имаме бомби, , но това изобщо не е важно! знам и на мен ми се подиграват, но откакто спрях да им обръщам внимание, дори вече не се интересуват от мен всеки си има своите качества и недостатъци! колкото до момчетата има всякъкви които харесват различни жени, и това че сме с малки гърди(някои)не означава че никой няма да ни харесва и това не означава че сме бездарни, , нито пък е недостатък! това трябва да е последният ви проблем! не носете тясни сутиени които постоянно да ви стягат, исчакайте гърдите ви сами ще си пораснат, , не е нужно да пъхате разни памуци чорапи или други глупости! живейте си живота! не се влиайте! бъдете си себеси, дори никой да не ви харесва! пак казвам търпение!!!

402.   Аз съм на 11 години,но имам големи гърди! Ако искаш да си ги уголемиш просто трябва да правиш лицеви опори и други фискултурни упражнения (гимнастика)! Не пробвай бозата ще ти порасне дупето ти!

403.   Ех, на 14 съм и аз, нямам кой знае колко големи цици... НО хора, всъщност гърдите за някои жени имат ОГРОМНО значение (това е част от самочувствието на жената). Бих искала да те посъветвам нещо - има един начин и да ги стегнеш, и да ги уголемиш с 2 сантима. Първият е когато си под душа масажирай ги ту наляво, ту надясно. После се опитай да ги подръпваш :D пробвах го този начин като бях на 12 и имаше ефект - уголемиха се с 1, 4 сантиметра :D т. е. прави го с месеци и може и да има ефект.
Вторият начин е - преди да си легнеш правиш малко гимнастика. Стани права и започни да дишаш бавно така, че да повдигаш колкото се може гърдите по-напред и нагоре. После, двете ръце трябва да се допират една до друга (сякаш се молиш). Постави ръцете си на нивото на раменете и ги притискай колкото се може по-силно, МНОГО СИЛНО! Това е начин за да ги стегнеш и леко уголемяване. Естествено, прави го всяка вечер, за да има голям ефетк ;д Има една шега с бозата - наклони се напред (от кръста нагоре, да отива ЛЕКО надолу) и почваш да биеш боза - вместо да отива в задника, отива в гърдите :D :P
-Danny.

404.   Здравейте, момиче на 15 години съм, а нямам никакви гърди какво да правя съученичките ми има а аз нямам нищо.. как да ги уголемя поне малко?? важно е

406.   Здравейте!! Аз съм на 11г тази година ще правя 12г. Та и аз за същия въпрос как да оголемя гърдите си? Чувала съм че с мляко и боза става и с лед на гърдите и с подскоци но нищо не деиства!!! От моя клас сички момичета са с големи гърди като сеедно че са на 17г. А ми е станно че имам цикъл а гърдите са ми малки! Моля ви помогнете ми поне повече да пораснат!!!!

407.   Мила не се притеснявай аз съм на 18 години и аз съм с малки гърди те ще си пораснат не се притеснявай по принцип съм чувала че се оголемяват с вълнен влажен парцал като се правят разтривки докато си в банята но не мога да ти кажа дали действа защото не съм пробвала :) не се притеснявай ще дойде време ще си пораснат сами

408.   Не си давайте парите за някакви измислени и чудодейни хапчета за растеж на бюста. Това са ненужни боклуци, просто се чудят как да вземат парите на хората.
Има доста мъже, които харесват момичета с по-малки гърди. Аз самата съм плоска, но честно казано това никога не ме е комплексирало. Полагам доста грижи за тялото си и компенсирам с дупе :D
Не знам как може да позволяваш на недорасли момченца да ти смачкват самочувствието и да се измъчваш за такива неща. Тепърва се развиваш, тялото ти ще претърпи доста промени. Залягай над учебниците и не си губи времето, мислейки за глупости.

409.   Хора, цял живот ще сте жени. Наслаждавайте се сега на детството си, защото няма да се върне. Не мислете за гърди. Какво ви пука какво казват другите. Важното е че сте себеси, а не да носите някфи сутиени напулнени с чорапи и други глупости :)

410.   носи сотиен с потплънки... :) при мен деиства

411.   Моля ви, помогнете ми! Работата при мен е трагична. На 14 години съм и работата е ужасна. Приличам на дъска - плоска и дълга. Аз съм висока, много слаба, а нямам почти никакъв бюст. Изглеждам сякаш ме е ухапал комар, при това отдавна минава. Помогнете с някой съвет моля! Аз съм от Видин. Дайте съвети!

413.   Аз съм на 11. От моят клас преди 1 г. вси4си носеха сутиенни, напоследък се чуствах зле всечки ми се подиграваха докато една пр. ми каза да си купя бюстие което е с ластик отдоло... Купих си и имаше резултат цяло лято растяха но изведнйж спряха... образува ми се едно топче. отидохме на лекър и тои каза че са прешпорени да растатр, не само от сутиенчето ами и от адене на много ядене на пилешко. Прочети в нета има много като моите случаи, а утносно сутиена и аз съм така крия го иначе и от него растат. Сега като не ям пилешко и не развиват нормално и са малки, защото пилешкото трябвя да се яде всеки ден, а на мен ми омръзна.... Късмет Мила! ...

415.   Благодаря ти 413! Ще опитам.

416.   Слушайте момичета всички ние имаме проблеми, но има хора с далеч по-големи от това дали имате малък бюст. Да вярно много е гадно да ти се подиграват за такова нещо, но незбравяйте, че в живота всичко се връща. Вярвайте в себе си и не давайте на никого да ви се подиграва. Ако искате пийте боза и наторален сок в това няма нищо лошо, но недейте да прекалявате в замисала си. Вярвайте в себе си и не забравяите, че естественото винаги е на мода :)

417.   Пиите/яжте млечни продукти -. -

419.   В магазин " На тъмно" пpодават от пластмаса. Има различни размери! :)

420.   maji gi s krem niveq sini

421.   Аз съм чувала, че трябва да говориш с вашите, а сега ще ти кажа един начин. (В чаена чашка сложи две лъжици пчелен мед с малко ракия разбъркай хубаво преди да влезете в банята да се къпете ги намажи след около 5 минути ги измийте и това го правете на няколко дни вие си преценявате за това. Дано ти помогне.

423.   И аз съм така. Аз съм на 11 и след 2 месеца ще направя 12 години, но имам много малки гърди. И аз се опитвам някак си да ги уголемя. Искам майка ми да ми купи бюстие, но ме е срам да и кажа. Ще пробвам с бозата. Ще пия по-често и дано да стане. Пожелавам ти успех и дано да ти пораснат.

424.   радвай се че нямаш големи гърди а нека за сега да са ти малки ще ти пораснат имаш време аз съм в 7 клас и нямам кой знае колко големи гърди а пък и от моя клас момчетата се подиграват на момичетата които са с големи гърди най добре е да си чакаш естествено да ти пораснат

427.   Чета коментарите и се чудя... Момичето ви пита нещо, а вие:, , радвай се че нямаш големи гърди а нека за сега да са ти малки ще ти пораснат имаш време, , ''Слушайте момичета всички ние имаме проблеми, но има хора с далеч по-големи от това дали имате малък бюст, , ''Хора, цял живот ще сте жени. Наслаждавайте се сега на детството си, защото няма да се върне., , и още много, много. Аз ще ти препоръчам да пиеш боза. Да се върна и на другите. ''Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие! , , това са сте го прочели? Просто нямам думи...

301-350 от 419