Споделена история от Тинейджърски

Малки гърди - как да ги уголемя?
Аз съм момиче на 14 и имам много малки гърди момчетата ми се подиграват че са най- малки от целлия клас и затова исках да питам има ли начин да ги уголемя защото даже наще не ми дават да нося сутиен - нямало какво да сложа ;( много е гадно давайте съвети

Коментари

351-400 от 419

428.   Охохох какви бисерчета видях дотук..
"потплънки", "истискване", "гарди" "карасиви" "рроблеми"..
Мили.. момичета научете се да пишете, защото е много грозно една жена да е неграмотна!

А за авторката - Както чу : боза, помпа за кърма, силикон, пластмаса - НЕ ПОМАГАТ!
Почакай още година и ще видиш как ще се увеличи размера...

::Зарчето ::

429.   Здравейте. Номер 1 "боза" ъъ-_-, бозата помага само при дупето;)Няма такова нещо, че бозата да помага каква простотия. Да и аз съм чувала, но знам категорично, че не помага. Номер 4 оо да ще и позволят и то още как -_-.
Щом искаш толкова големи гърди купи си сутиен с големи подплънки това е от мен друго няма какво да направиш.
Според мен е хубаво да нямаш толкова големи гърди за кво са ти. Аз лично не харесвам дори се отвръщавам;)!!! На 14 години е нормално да нямаш почти нищо познавам една фр и винаги и се подиграваха(момчетата).

430.   аз съм на 11 и имам доста големи просто ми заболяхо приди седмици всички от моя клас са с по-големи но нищо.... момчетата от нашия клас почнаха и намен да ми викат че имам големи бонбони... Ще ти пораснат спокойно!

431.   Виж мила аз съм на 13 г. Имам малък бюст и носа сутиени размер 75А, за да имам някакво самочувствия, че имам нещо под блузката. Купих си първият сутиен без мама да знае, но тя един ден разбра и беше много разочарована от мен и ми каза, че ако съм и казала тя е щяла да ми купи сутиен. Оказа се, че този който съм си купила е напълно неподходящ и на другия ден отидохме в магазина за бельо и тя ми избра 2 с които гърдите ми изглеждаха наистина малко по-големи. Ям много млечни продукти и това много ми помогна. Също така като стана и преди да си легна правя по 20 лицеви опори, това също помага. С боза също съм пробвала, но ми порасна дупето, а гърдите съвсем малко, почти незабележимо. Когато си под душа си прави масажи. Всичко това ще ти помогне. Но не е хубаво да имаш и много големи гърди, защото най-добрата ми приятелка има много големи и всички я бъзикат, че си слага чорапи в сутиена, че носи 2 размера по-малък и на нея и е много гадно. Радвам се да съм ти помогнала и да съм помогнала и на тези, които пишат в коментарите, че им трябва помощ. Пишете, за да ми кажете дали има напредък! Успех! :)

435.   Момче съм и съм на 16. Та моето мнение е, че не е хубаво едно момиче да има огромни цици. Най-вървежни са момичетата със средно големи цици. А тези които се притеснявате, че нямате, не се бойте. Ще ви пораснат. А колкото до притесненията на малките дечица на по 11-12 си играйте с куклите и не си тормозете главиците с такива работи.

436.   Така аз започнах да се притеснявам. На 13 съм и имам хубави гърди( според мен) - това означава ли че като стана по-голяма ще приличам на стара баба с увиснали гърди.

437.   еми не. спокойно то не при всеки е така зависи колко са ти големи например моите са малки ама на момчетата съм забелязала че не им пречи и даже мн момчета ме харесват без да се заглеждат в гърдите ми

438.   Салфетки в сутиена.
Когато има шоколад, ягоди и сметана, също са полезни.

440.   О, не просто, като чета какви глупости пишете, олеле не знам какво да кажа. Какви са тия бози лекарства и т. н. Също така много момичета казват че не им пука, да но ако сте си харесали някое момче, като мен и всеки ден пред него и който и да е ви напомнят, че нямате бюст няма ли да ви стане гадно? След всичко това и момчетата да ви се подиграват. На всеки е лесно да пише, че не му пука, но дали наистина е така?

442.   аз съм на 10 години и нямам големи гърди а една приятелка 3 клас носи сутиен и аз се ядосвам но търпя тъжна и ядосана пия боза,мляко-кисело,и сокове наторални с късмет да порасна :( затова търся начин да пораснат

443.   Момче съм на 16. Не си избивай комплекси! Сигурен съм, че имаш нещо друго което е хубаво. Като бях на твоята възраст в училище седях с едно момиче което нямаше кой знае какви гърди, а за някакъв шантав късмет почти по всеки предмет ни слагаха заедно. Да ти кажа, момичетата в класа ни бяха с най-големите гърди в цялото проклето училище сигурно. Обаче аз си харесвах момичето с малки гърди. Не заради тях, а просто беше много, ама много симпатична и красива и имаше стил и вкус и така нататък. Така, че за всеки влак си има пътници, някои момчета искат чалга звезди други нормални момичета.

445.   Здравей. Аз съм в 6 клас. Всички момичета от класа ми носят сутиени. Аз нямам почти нищо приличам на нещо като дъска. Имам съвсем малко. Много искам да ми купят сутиен,защото от него растели,ама наще няма да се съгласят. Мисля да си отделям по един лев на ден от парите,които ми дават за училище и след пет дена някъде да си купя сутиен. Обаче,ако майка ми разбере не знам какво ще правя. Дори и цикъл нямам! Моля давайте някъкви съвети!

446.   Същата като номер 445 съм и аз! :DDD

448.   Няма от какво да се притесняваш аз съм на 11години. Имам една от нашия клас със угромни гърди и момчетата от по-големите класове я опипват. И аз като теб се притеснявах че са ми малки и че ще са ми най-малките, но сега мойте сравнение със на другити нямат нищо общо просто неим обръщай внимание и ще видиш че ще ти пораснат. Аз вече съжелявам че имам големи защото да носиш сутиен е ужастно и това желязо те убива и имомчетата ти го разкопчават. ;

451.   И аз имам малки гърди, на 18 съм. Казах на приятеля си, че искам да си сложа силикон и то? каза, че ще ме убие. За него нищо не било по красиво от естествените гърди. Каза, че ако усети промяна в размера веднага ще ме остави.

452.   Преди всичко, аз искам да наблегна на това, че всеки е различен и няма повтарям НЯМА перфектни хора! Аз съм на 16 и не са ми големи, но съм висока и слаба, което е от значение, а и съм доволна от това нито правя диети, нито нищо и ям каквото и по колкото пъти искам. Във всяко нещо намирайте положителната страна, а и освен това, един ден ще намерите човек до себе си, който ще харесва както положителните ви черти, така и недостатъците ви. Искам също така да уточня, че има още доста време да се развиваме. Не може, гледам тук някакви коментари на 11 годишно момиче, което пише как купува сутиени на кака си която е 6 клас :ХХ и моля ти се по-малката е комплексирана... осъзнайте се по дяволите ДЕЦА сте! НЕ може да сте на 10, 11, 12 и да искате да сте Памела Андерсен. На вашата възраст правех и се интересувах от много по-различни неща, от това колко са ми големи гърдите, с кого да си легна и подобни, ако мога да кажа отвратителни неща за възрастта ви! Друго момиче каза тук, че не споделя с майка си.... още една причина да сте такива... Моята майка за мен, е и най-добра приятелка преди всичко, знам че мога да и споделя и да ми даде съвет, който винаги ще ми е от полза и никога няма да ме излъже за нищо!!! ... :Х Работата е там, че тези момчета, които ви се подиграват и те не знаят къде се намират, в училище момчетата стават свестни (10), 11, 12 клас, тогава вече един клас напълно се сплотява и всички са по-задружни и им пука едни за други! Сега много филми гледат и се мъчат да подражават на по-големите, всеки си търси повод да покаже, че вече е по-зрял и всички се мъчат да се доказват и да се надпреварват кой изглежда по-голям! Цигари пушат на по 12, 13 пият като мотики, ходят по дискотеки, ама нека сме реалисти, че ако не са мама и тати сте за никъде( за съжаление в някои случаи сте за магистралата). Да не говорим за скъпите ви дрешки и телефони... и на всичкото отгоре, унижавате тези които нямат голяма възможност и не са толкова разкрепостени личности....! НА ТАЗИ ВЪЗРАСТ има много по-важни неща погледнете, че това което пишете като текст не е подредено правилно и е пълно с правописни грешки, нима това не е по-важно?
Другото което е вече между 11-14г. възраст искате да имате приятел? Следователно това значи, че искате да загубите девствеността си? Момичета моля ви се осъзнайте се и не гледайте тези момичета дори и на моята възраст където се правят на ''готини'' а бъдете себе си! Знаете ли, има много известни личности (няма да споменавам имена), които когато са били малки говорим между 12-15г. възраст са ги спуквали от подигравки. Било то за малки гърди, че са космати или подобни, а сега знаете ли какво? - сега купуват списанията им и ЗАВИЖДАТ! Мислете за училището, няма лошо, че искате да сте поддържани, но го правете по начин, който да е подходящ за възрастта ви и да не е в повече, (да не изглеждате като магистралки), бъдете истински!
Гледайте си уроците, бъдете естествени, мислете за човек до себе си от 16 нагоре, тогава ще сте ориентирани какво искате или поне някои от вас, учете, а не след няколко години да метете улиците и да се биете в главата, че сте могли да имате друго бъдеще, но заради това, че искате да се правите на големи и готини сте пропилели възможността за друг начин на живот! Разбирам ''проблемите'' на момичетата, НО не това е най-важното!

455.   Здравейте, аз също съм на 14....имам малки гърди, което много ме дразни, особено, когато се видя в огледалото....грозно е. Аз съм слаба, тежа 40 кг и съм висока 1.57-8. Нормално ли е?? Правя упражнения, за да се поддържам на здравословен режим, понеже задната ми част расте исключително бързо. Имам приятелки от моя клас, които имат огромни гърди, а аз покрай тях изглеждам глупаво...чувствам се неловко...дори знам момчета, които гледат само това... Съгласна съм с вас, всичко с времето си. Не искам да си слагам силикон дори след 5-6-7 ..години. За мен това е изкуствено. Искам гърдите ми да пораснат сами. Но моля ви, ако знаете някое упражнение или нещо, което поне малко да ми уголеми гърдите ме посъветвайте. Аз съм чувала, че ядките, орехите помагат, но не забелязвам нищо...

460.   Здравейте момичета! Искам да питам има ли как да си уголемя гърдите, аз съм на 11 години скоро ще правя 12 години... Има две момичета в класа ми който имат големи гърди а останалите нямат. Тези две момичета който имат гърди, те са най-готините в класа заради гърдите си. Искам и аз да стана малко поне малко готина... Имам малки гърди като за 9 годишна. Искам някой съвет за по-големи гърди. Аз понеже нямам гърди а искам да имам нося сутиен на размер 32, но не го пълния на цяло. Баба ми, ми каза че ако седиш изгърбена гледаща надолу гърдите ще ми пораснат, не съм го пробвала, но може да стане. Моля ви дайте ми съвет, понеже испанките имат по-малки гърди от българките, защото аз съм испанка. Искам съвет, моля ви, моля ви дайте ми съвет!!!

461.   №460, удари си 3-4 пъти със всичка сила главата в стената, после я потопи за 1 минута в леген с ледена вода - ако не успеят да ти се уголемят гърдите с тази процедура, то поне акълът може да ти дойде. Освен това на другия ден пред класа ще си готина по своему..

463.   Номер 36. , не мислиш ли, че си много малка за сутиен!!! Ти направо си луда!!! Не може 4ти клас сутиен, та ти нямаш нищо!!! По-добре бюстие, за по-малки, ако са ти, но ти и за това си още малка!!!

464.   Яж зелка - помага! :D Или не се мъчи и направо мини на силикон.. Боже радвай се на това, което имаш. Аз например също имам малки гърди и съм с 3 години по-голяма от теб, но не се оплаквам!

466.   Спокойно, всичко с времето си. Това за малките гърди не трябва да се превръща в комплекс номер 1. Зависи от пубертета, а някои влизат в пубертета по-късно, сигурно си от тях. Всичко ще се оправи след година-две, а ако не- здраве да е! Циците не са най-важното, стига да си намериш някой, който да те харесва такава, каквато си ;)

468.   Някой знае ли кои са 5-те периода на гърдите ?

470.   Аз съм на 14 г. имам същия проблем и ми е омръзнало да ми се подиграват искам да имам по-голям бюст срам ме е да отида на пласж -_-
Моля ви предложете нещо
без да ми казвате ще пораснат след време или нещо такова не всички имат тоя късмет след вр.да ти пораснат гърди !!!!

471.   Aз съм в 5клaс и съм нa 11 септември стaвaм нa 12 И още нямaм гърди a приятелкaтa ми имa голям бюст кaкво дa прaвя???

472.   Единственият начин е хирургична намеса (импланти). Затова ги има тези лекари, и са измислени въпросните импланти. Нито си първата нито ще си последната с малки гърди. Хората са различни. Всеки човек си има различни качества и недостатъци така да го наречем. Когато природата, не ни е надарила няма нищо лошо да се погрижим за себе си. Винаги съм харесвала естествените гърди, но когато природата не ни е надарила мисля че няма лошо да си сложи човек едни гърди. Един живот живеем...!! Дори някой ден да си сложа, пак ще съм за естествените форми. Просто понякога е необходимост, когато сме ощетени.
До авторката, но това не трябва да го правиш преди 18 години навършени.

473.   До всички, които искат по-големи гърди (важи само за тези ПОД 14 години). Ето ви един съвет, който наистина работи:

Взимате една купа и я пълните със студена вода. Взимате и един камък - не го потапяйте, много важно е да остане сух! Чакате да стане пълнолуние и точно в 23:51 часа заставате под лунната светлина на открито - не на терасата, а някъде където има трева. Взимате купата със студена вода и си я изливате на главата. След това поставяте камъка на земята (гледайте да е голям - ако не можете да го вдигнете, просто си намерете някоя скала върху тревата). Удряте си главата в камъка точно 21 пъти, по възможност по-силничко.

Ако на другия ден НЕ ви боли главата и НЯМАТЕ синини, повтаряте процедурата отново още на същата вечер, вече без значение дали е пълнолуние или не - само да е 23:51 часа. Научно доказано е, че разположението на планетите по време на пълнолуние и тяхната гравитация влияе по определен начин на човешкото тяло, като при жените става дума за гърдите. А силното разместване на мозъка и удрянето му по стените на черепа води до объркване на тялото и точно заради това гърдите започват да растат по-бързо - както казах, тялото се обърква.

Ако пък много ви боли главата, имате синини или дори шевове, сядате си на задните части и се надявате, че разместването на мозъка в черепа ви е било достатъчно, че да доведе до каквато и да било мисловна дейност, благодарение на която, ще осъзнаете, че сте на 10-12 години, дори не сте в пубертета и е нормално да сте плоски като дъски, защото по развитието си сте по-близо до 5-годишно момиченце, отколкото до тийнейджър! Осъзнайте се! Не може да сте на 10 години и да искате да имате гърди, само да ви обарват момчетата! Взимайте си куклите, плюшените играчки и барбитата и започвайте да си играете! Дръжте се като нормални деца в 3-4-5 клас! Това вашето е просто отвратително. Обществото ни деградира до такава степен, че вече 10-годишните мислят само и единствено за секс. Ужас. Иде ми да плесна на всички лапета по-един доста силен шамар. Притеснявали се, че нямали гърди... ами как ще имат... те са деца - ДЕЦА! НЕ СА в пубертета!

-F

474.   Гледай сега, проблема ти е не пъпчивите момчета в класа ти, а в твоята глава. Не искам да те обиждам или присмивам, просто искам да ти кажа, че едно момиче в твоята възраст, много лесно може да се засегне и това да и се отрази на смочувствито. Кретенчетата които ти се присмиват, го правят, защото виждат че им се вързваш и понеже им е толкова акъла и възпитанието, такава простотя им доставя удоволствие. Винаги посрещай огъня с огън. Когато зпочнат да ти се присмиват другия път им кажи, че в чилището ви, много сериозно се говори, че на момчетата във вашия клас, пакетите в гащите им изглежат най малкте.
Колкото до твоите гърди, не се притеснявай, със сигурност ще пораснат, защото някои момичета се рзвиват по бързо от другите. Познавам едно момиче, сега е жена и винаги е имала малки гърди. Никога, тя не е позволила това да се отрази на самочувствието и. Момчетата тогава и мъжете сега и пълзят в краката.
Никога не давай на някой малоумник, да ти смачка самоувствието и да ти развали живота.

475.   Не бързай. С една моя "приятелка" която вече не ми е де, много искахме гърди, тогава и двете имахме малко даже нищо, бяхме на 11 - за пети клас. Постоянно говорехме за това, за бюстове, сутиени и разни такива - толкова налудничево Ужас направо с главно У!!! Та аз сега съм на 13 и ми пораснаха повечко и растът по бързо и не е толкова хубаво, сега искам малко по малки тоест като гледам как почнаха да се развиват, а и аз ям доста не съм дебела нито пълно но в никакъв случай слаба. Тя е слаба не се храни много, и май още има по малко гърди. Та яж повече но и спортувай защото ще станеш на сланини, аз и спортувам но отдавна не съм ходила защото сега е ваканция! Но ако станиш като мен.... затова не бързайа много, много. :Д

477.   И аз имам малки гърди. Просто природата не ме е надарила в тази област. Но аз съм далеч по-голяма от теб, навършила пълнолетие. Към 8, 9 год по-голяма от теб авторке. Всичко си харесвам без тях, абсолютно всичко. То господ дава на едно място но взима на друго. Един ден ако ми е писано бих си сложила без да се замисля. Имам ли парите и възможноста, бих си сложила.

479.   Здравейте,
Аз съм на 17 години и гърдите ми са много малки, колкото една малка шепичка. Въпросът ми е не съм ли вече доста голяма, за да ми растат още?

480.   На 12 съм и носа чашка D. Така че по-добре се радвай че нямаш.
Постоянно да те заглеждат мъже и жени ли искаш?
Или да не можеш да спиш по корем?
И не се притеснявай чак толкова. Кака ми която сега е на 18 преди нямаше гърди, но на 14 се появи ухапването от комара ;)

481.   Носи сутиен с подплънки поне да изглежда, че имаш по-големи :)

482.   Такам, виждам, че темата е стара, но все пак ще се изкажа.
Един добър начин да уголемиш естествено бюста си е да напълнееш. Не е нужно да ставаш тлъста и да изглеждаш неприятно, но ако си леко закръглена, така, че да не си личи кой знае колко, гърдите ти също ще са по-големи.
Друго, което съм чувала, но не знам колко е вярно - след къпане да поливаш гърдите си с хладка вода.
Има и определени храни, които можеш да ядеш.
Можеш да носиш сутиен с подплънки :Д
А когато си възбудена гърдите нарастват, така че няма какво толкоз да се притесняваш за момента, когато останеш без дрехи с момче.
Надявам се да съм помогнала!

483.   Един ден ще си сложа, когато имам парите. Но тези операции, ги правете само при утвърдени и добри специалисти. Когато имам пари, ще си сложа. Това не са 100, 200 лв. все пак. Единственият начин е операция. Не се заблуждавайте с всякакви други неща, че ще ви станат по-големи. Това е единственият начин, до който всеки ден по-света прибягват жените.

484.   Какво? Аз съм на 14 и моите са средни, а искам да са малки. Става ми дискомфортно като слизам стъпала или бягам дори като нося сутиен. Нося по-млаки бюстиета, защото ми по-удобни и так авсичко е прибрано към мен и не изпитвам дискомфорт.

485.   Ти пък! Бившия ми приятел много се радваше на по-малки гърди, има такива момчета и те не са малко. Не се срамувай от себе си ами си ги носи с гордост! На 14 си още. Едвам си влязла в пубертета. Ще растат още мн години, спокойно. Не се комплексирай има си време за всичко. За една година можеш да се развиеш до неузнаваемост, така че спокойно, не пришпорвай нещата. Успех

486.   НИКОГА не бих взел жена с изкуствено напомпани гърди! Това, че е прибегнала до такова нещо, и въобще значението, което му отдава, говори недвусмислено за някакво интелектуално и духовно ниво, с което не искам да имам нищо общо! Да не говорим за това какви последствия върху здравето ? може да има тази глупост, за което съответната жена явно не си дава никаква сметка.

491.   Номер 36 и aз съм тaкa. Моля кaжете кaк дa имaм по голям бюс моятa приятелкa е с стрaхотен бюст и момчетaтa точaт лиги по нея

492.   Цицояда винаги е гладен... пазете се момичета!

493.   Искам да питам (срам-несрам). Момиче дошъл ли ти е на теб цикъла. Щото преди да ти дойде гърдите порастват...

494.   1. БОЗАТА НЕ УГОЛЕМЯВА ГЪРДИТЕ САМО МОЖЕ ДА НАДЕБЕЛЕЕШ ОТ НЕЯ!!!
2. На 14 си не си много голяма ии ще продължиш да се развиваш до 16-18 годишната си възраст така, че ще пораснат има време!
3. Има едно момиче на 12 и има ебаси бомбите ужасно големии и се срамува от момчетата щот и искачат като нз кво! А имам една фр на 15 и няма нищо, но носи сутиен и нда!
4. Остани дете докато можеш смисъл не се мисли за голяма малка си още!!!
5. НА МЪЖЕ И ЦИЦИ КОЛКОТО БЯЛ КИТ ДА ИМ ДАДЕШ НЯМА ДА СА ДОВОЛНИ!!! :) ;)

495.   има няколко начина чрез пластична операция или чрез лекарства има такива за увеличаване на бюста
в случаи че не стане или нямаш толкова пари потърси в нета другите начини за увеличаване на бюста

496.   Просто започни да ходиш на фитнес. Интересно е и също така гърдите се стягат. Също така и дупето. Пробвай....

497.   Никога недей да спиш по корем!

498.   Чела съм в някои сайтове че папаята подпомага растежа на гърдите като ги оформя и стяга. И аз съм го пробвала гърдите ти растат с половин см. На седмица. Малко е но има ефект.

499.   с подскоци и боза става недей слуша тея от класа си имам едно момиче от моя клас тя постоянно се смееше на някой от нашите момичета че имат малки цици един ден беше с много широка тениска имахме физически и ни караха да правим челна стойка дойде и нейния ред тя застана на глава и тениската и падна и се видя че носи супер голям сутиен и го напълнила с чорапи (а тва е в 7 клас) и (чорапите и те паднаха и се видяха гърдите бяха малки а се присмиваше на другите) за това недей ги слуша повечето от твоя клас носят голям сутиен, други чорапи :Д а трети просто имат големи цици.... аре късмет на тебе!!

501.   Вие сте болни момичетата, стига с тези тела. От моето училище има толкова слаби момичета, че са ми противни. Яжте си като свине и се поддържайте в добрия смисъл разбира се. А за малките гърди радвай се, че имаш, а тея които ти се смеят просто не биха отказали и твоите гърди така че, вей се на воля.

502.   Имам 3 приятелки от моя клас (7ми клас съм), които имат бая големички и развити гърди, в сравнение с мойте и хич не се притеснявам при положение, че не спират да ги обарват и да ги унижават хааха

503.   Момиче не се притесняваи не е чак толко важно да имаш бюст. Аз не искам да имам бюст. Хубави е да изчакаш. И да не ти пука за тия момчета те са... :Р

351-400 от 419