Споделена история от Тинейджърски

Малки гърди - как да ги уголемя?
Аз съм момиче на 14 и имам много малки гърди момчетата ми се подиграват че са най- малки от целлия клас и затова исках да питам има ли начин да ги уголемя защото даже наще не ми дават да нося сутиен - нямало какво да сложа ;( много е гадно давайте съвети

Коментари

1-50 от 419

1.   Чувала съм, че бозата помага за развиване на жлезите. Опитай.
Moon

2.   Не бързай с времето ще пораснат колко трябва. Аз винаги съм харесвал естествените неща. Не знам колко са малки- но изчакай някоя година.

Например имаше няколко момичета на класа, които на 13-14 не бяха толкова хубави или по точно момчетата много не ги харесваха, но да ти кажа след 3-4 години станаха номер 1.

А тези, които се развиваха като по малки по бързо, след време грозна картина. Не говоря , за да обидя някой, просто си казвам вкуса. Ай с късмет. А и гърдите не са най-важното нещо.

3.   Ще пораснат няма да се притесняваш

4.   Кажи на мама и тати, че искаш силикон :)

5.   Ем имам ена приятелка която е на 14 години и все още няма нищо.. и си слага сутиен и пъха малки чорапи ( казват им терлички ;д ) пробвай и ти ако искаш...

6.   Не можеш да ги уголемиш поне за сега :) Единственият начин е повдигащ сутиен с подплънки.Може да уголеми гърдите ти (поне така ще изглеждат) до 2 пъти.Опитай!

7.   Абе не бързай да порастваш бе момиче. Заради некви простаци от класа ти, я се стегни, цял живот ше бъдеш жена , но децтвото няма да го върнеш

8.   Най-вероятно си 7ми или 8ми клас. Е тогава не всички момичета бяха развити. И както до някъде номер две каза. Тези с по малките гърди след това ставаха по красиви отколкото по развитите от тях имаше такива, които изглеждаха почти като момчета, но до няколко години ставаха супер.

9.   Всичко с времето си. И аз съм минала по този път, знам колко ти е гадно, но както някой каза по-горе, гърдите не са най-важното нещо. Спри да им обръщаш толкова голямо внимание и наблегни на някоя част от тялото си, която харесваш. А момчетата в тази възраст са си такива, остави ги да бръщолевят на воля. Ще видиш как след известно време всичко ще бъде наред ;)

10.   Aз също имам такъв проблем, но съм на 21 год. и при мен те вече няма да променят своя размер, а много ми се иска.Чувала съм, че противозачатъчните леко уголемяват гърдите, но не знам али това е така, никога не съм пила.А наи-гадното е,когато отслабваш-първо там :((

11.   Дърпай, дърпай...

12.   Модерно е да имаш малки гърди на днешно време сред всичките силиконови чудовища. Така че се гордей с това което имаш...Има много мъже които даже ги предпочитат ,да не говорим за израза Големите гърди разсейват еба.а

13.   Не бързай, повярвай ми, това не е най-важното нещо. Все пак ако си слаба това е един от проблема. Аз съм така - по природа съм кльощава и имам малки гърди. Ако искаш се поразрови в Google и ще видиш, че повечето модели са с малки гърди. Плоски, но слаби.
Иначе изчакай малко - всичко с времето си, а и винаги за по-нататък има силикон. Не е срамно да си сложиш. Според мен, ако силикона ще те направи по-уверена и със самочувствие, значи това е решението.
Не слушай този от онзи - бъди себе си.

14.   Hе обръщаи внимание на момчетата, аз съм на твоята възраст , имам си нормални гърди но има две момичета от моя клас дето са им доста големи и момчетата не спират да се закачат с тях и да ги обарват, което е супер унизително за едно момиче.

Та моят савет е не им обръштаи внимание , момчетата на тази възраст са пълни бебета които мислят само коя има наи-големи гърди. Но пък ако толкова държиш да ти станат по големислагаи сутиен с подплънки .
Успех !

15.   Номер 2 и номер 8 . Изобщо не сте прави . Има момичета , които бог ги е надарил с тяло и красота . Никой не може да направи , така че да му се смалят гърдите от само себе си . Глупаво се изказахте . Щяли да погрознеят , който си е хубав , хубав си е и никой не може да го промени . Относно теб , мила , не се тревожи може да се развиеш по-късно . При всеки е различно . Пробвай с подскоци все пак , чувала съм , че помагат . Или пък боза , но не съм сигурна . Хайде успехи !!

16.   Естественото е най-хубаво . Каквото ти е дал бог с това ще си най-красив !!

17.   Oт номер 2: НОМЕР 15, кое точно, което казах не ти хареса.? Това, че някои не са толкова хубави след време, което е така. И това "хубав" е относително определение. Не сам казал, че всички ще станат така, но някои са така.

18.   Някой да , но ти се изрази така , все едно че всички ще станат грозници след пубертета . Има момичета , които са найстина красиви и така ще си останат . Не могат да се променят изцяло все пак всеки си има индивидуалност . А относно това , че "хубав" е относително понятие съм съгласен . В днешно време съм забелязал , че хората ценят глупави момичета с елементарен външен вид . Докато найстина красивите момичета , които имат мозък не се потдават на тези "момчета" , но да не се отклоняваме . Има момичета , които се променят , но те по - скоро са рядкост . Аз лично имам две дъщери . Едната беше по - хубава от другата ( да ме прощават и двете ги обичам и са красиви по свое си ) и така си и остана . Толкова от мен очаквам отговор интересно ми е да чуя мнението на още някой .

19.   Не си създавай отсега комплекси, че имам една такава до мен, направо е ужас щом стане дума за цици. Само това й е в главата колко и били малки,а виждаш ли как аз съм си имала, а тя не.... И при всеки удобен случай го изтъква. Ужасно е около такива жени с комплекси!!!!! Много важно някакви цици. Има къде-къде по-важни неща. Ония кухи лейки пайнерките със силикона да не са много карасиви?

20.   Номер 19 евалата !!!

21.   На сила хубост не става . Дар от господ - само това помага . Не се насилвай организмът ти сам ще прецени !

22.   Cпокойно малката и аз имах същия проблем но е до време.Сега въобще не ме интересува дали са ми малки или не.Между другото съм чувала че от царевицата също растат или с нежни разтривания всеки ден.А и има и специални упражнения за бюст.Виж,потърси

23.   Спокойно ;) и аз съм на 14 тая година се оправих, а миналата бях като дъска ще пораснат с времето
а това за бозата...незнам дали гърдите растат ама дупето .. яко пораства :D:D

24.   Мацка едва на 14 си,не може да изглеждаш като мама дето се вика.За всичко си има време и твоите ще пораснат,всеки е различен няма как на всички гърдите ни да растат по едно и също време .А както каза номер 23 от бозата после ще питаш как да свалиш задника.Няма смисъл да се пъниш да ти растът бързо.А колкото до момчетата от класът ти,на тях шнорхелите им още не са пораснали тръгнали да ми коментират момичетата,изобщо да не ти пука какво говорят миличка!Гордей се с тва което имаш...перфектни хора НЯМА!

25.   Не се притеснявай всичко с времето си.Но все пак аз да ти предоставя моя съвет има сутиени,които не са направени от плат,а от силикон.И като го сложиш гардите ти се уголемават с 2-3 пъти повече!Надавам се,че съм ти помогнала!

26.   Еми ако имаш джобни събери и си купи сутиен и го облиай таино от ваще...а ако както изглежда ваще те мислият за много малка направи им малка сцена че имаш много рроблеми но не искаш да им казваш на тях...поне аз така направих наще искаха да ме изведът в лудница... :Д

27.   Всеки, се развива индивидуаално, а ти все пак си само на 14.Аз скоро правя 18 и нямам почти никакъв бюст.Вярно, гадно е.Най-мног осе дразня,че не мога да си позволя да нося някои дрехи,които мн ми харесват,защото просто не ми седят добре, но всичко си е до гените ...

28.   Споко ще пораснат,има време

29.   Аз също имам малки гърди и съм във 2-ри етап ... спокойно момичета ... ни слушайте какво ви говорят момчетата ... изживейте детсвото си .. не бързайте да порастнете .. има време за това .. аз си слагам сутиен .., който ми прави гърдиде по-големи ... но го нося само в даскало .. когато съм в къщи искам да ми починат малко ... не обръщайте внимание на другите какво ви говорят -- само това ще ви кажа от отличен опит .. ръдвайте се даже,че имате малки гърди,защото като порастнете ще имате стегнати и хубави гърди .. , а тези,които имат сега големи като порастнат ще им са ужасно грозно увистали ...

30.   Съгласна съм номер 29.. аз съм на 17 и немога да се похваля с голям бюст. Винаги съм искала да имам поне малко по-големи гърди за да ми се вдигне малко самочувствието ама уви.. Според мен момичетата с малки гърди трябва са по-уверени в себе си, защото гърдите не са най-важното. Важно е да те харесват такава каквато си..

31.   Здравей,аз съм момиче на 12 години и сега имам само онова меко зрънце.Повечето от момичетата от моя клас имат гърди или са в периода за бюстиета.Досега четох че гърдите растат до 18/20 години,и че разтежа на гърдите има 5 периода,така че се успокой.Аз вече се успокоих,защото винаги съм се притеснявала,но уви разбрах че ще пораснат.
Така че не се отчайвай.

32.   А и спокойно аз имам НЕ МАЛЪК БЮСТ а просто нямам все още такъв.Има много време.Например познавам 3 момичета които сега имат доста големи гърди.Едното момиче преди 2 години беще 5 клас и нямаще НИЩО.А сега има достаа големи,така че.. си вземи извод за 1/2 години растът.Другото момиче е колкото мен сега и има ужасно големи докато до миналата година беше на етап 2.А третото момиче беше от нашия клас,също беше на етап 2 миналата година,но се ако я видиш ще си помислиш 4е е със силикон.А и четох една статия коятопишеше че онова меко зрънце е първия ета,който дава знак че организма ти се подготвя.Мен това ме успокои.Изчакай половин или 1/2 години.

33.   Aз съм колкото тебе и имам същия проблем. ужасно е... не съм говорила с майка ми за тва, защото ме е срам, но се надявам един ден да се върне от работа и да ми каже че ми е купила сутиен. аз съм единствената, която не носи сутиен от моя клас, а малоумните момчета ме скъсват от подигравки като например "дъска за гладене" което ме дразни адски многооооо... нз какво да правя. не съм споделяла с никои за тва. какъв съвет можете да ми дадете, защото момчетата само това ги интересува, а искам да си хвана гадже, което без цици няма как да стане

34.   Номер 33. ... виж сега и аз съм като теб ... на мен ми викаХА (вече не ми викат,защото свикнаха с мен) .. "Чамова дъска"!Ужасно е ... ,но аз гледам да не им обръщам внимание,защото аз си знам,че имам хубаво тяло и,че те не знаят сега като сме такива след няколко години какви ще станем .. олеле малеле ... така,чее .. не се притеснявай ... а да те държи само това,че след няколко години момчетата ще бягат след теб ..

Aз преди бях много слаба и никой не ме харесваше,а сега наедрях с 6 килца .. е ... за циците да не говорим те че са малки малки са ... сега са колкото .. например .. колкото един портокал ... :D .. ама чуй ме .. като си залюбиш с някой той ще те харесва каквато си и няма да гледа колко са ти големи гърдите ... не е болка за умиране това ,че имаш малки гърди ... пий повече БОЗА ... действа послушай ме знам го от отличен опит ... ! ! ! (nod)(yes):)

35.   Аз съм номер 33: от бозата не става ли много голямо дупето..? Така съм чувала. Аз следващата година като съм 8 клас и малко гадно ще ми е, защото сигурно ще съм единстевната.. Надявам се да пораснат до тогава.. мерси, номер 34 :)

36.   Аз съм в 4ти клас и съм на 11 и имам само мекото зранце и ми е гадно, а пък искам да нося сутиен! купих на скоро на кака сутиен, но и е малко, съвсем малко голям и е в 6 клас Как да ми станат по-големи гърдите без боза, обаче?

37.   Аз сам на 12 год и съм на 2- ри етап , пий много ама много натурален сок , а що се отнася за родителите ти все някога ще те разберат!!! Бъди естествена и вярвяй в себе си!!!

38.   Аз съм на 14 не съм плоска но искам още да ми пораснат гърдите . Ацки ми е гадно като ходя на плаж с приятеля ми и като забележа как гледа гардите на друга мн гадно ми става моля ви кажете ми как наи-барзо да ми пораснат по-големи гърдите

39.   Така и аз съм зле по отношение на гърдите,но ... не се очайвам,защото знам,че рано или късно ще ми порастнат.И аз също като въс искам да ми порастнат бързо,но от мен го запомнете... каквато натура сте (на когото сте се метнали)... проверете и ще разберете кога ще ви порастнат... ако сте слаби също като мен то е ясно,че ще имате малки гърди!А и не бързайте да порастнете.Циците ви винаги ще са големи.Наслаждавайте им се докато са малки,защото цял живот ще са големи,но когато искате да са малки тогава ще е късно,защото търите ви ще са големи!

40.   Трябва малко да понадебелееш(не да ставаш дебела а просто да качиш 1 или 2 килиграма )пий повечко боза и ше ти пораснат

41.   №39 е много далече от реалността

42.   №41 .... аз даже много добре си разбирам от такива неща.Защо да съм далече от реалността се чуда аз?

43.   Така, така, така... ясно ми е, че всички момичета искат големи бомби... е някои имат, други не... сега ще ви разкажа за една моя съучиничка...
Тя много иска гърди, не е много висока и е наистина плоска като дъска. До 6ти клас ношеше бюстие, а в седми си купи едно сутиенче ( имаше 5 пръста подплънки, а тя слагаше и памук) . Е, гърдите и станаха огромни със блузките без деколте, но ето, че доиде лято. Приятелката ми започна да носи едни прилепнали блузи и понеже сутиена и беше голям всичко си личеше. Тя го стяга на най- най и направо... много стегнато. И ето на басеин. Купи си бански и чашка, но беше много голям. Личеше си, аз и казвах... всичко беше ужасно. След два дена имаше снимки в нета, ужас, бюста и се виждаше, всичко... Това за нея беше края. Сега се съвзе. Помоли ме да отидем на лекар заедно и отидохме. Преглеждаха я, какво правиха, изръсиха се 20 кинта... Накрая тя излезе разплакана и ми каза, че завинаги ще си остане плоска като дъска, от прекаленото стягане на сутиена...

Всичко с времето, не се притеснявайте и не завиждайте.

44.   Това е невъзможно №43 ..... не може да остане плоска цял живот .... се някога ще й порастнат ...,но,че е правила лошо като толкова си е стягала сутиена наистина е лошо!

45.   Не се притеснявай моето момиче.Не си първата нито последната с малки цици. Не се е свършил света. след като вашите не ти дават да носиш сутиен има и друго решение. Има така наречените бюстиета. Те имат и подплънки.Слагаш всяка седмица по една подплънка и с времето ще направиш гърдите си големи.Но според мен трябва да имаш повече самочувствие-да не ти пука и ти ще пораснеш,ще имаш цикъл гърди други проблеми и ще ти се иска да си си била дете.

46.   Не се тревожи,защото наи-добрата ми приятелка преди да завърши седми клас нямаше нищо,но след това в осми и станаха огромни... сега е девети и е С чашка...и наистина не е добре да са ти много големи,защото вместо в очите да те гледат,погледа им се сваля към гърдите...пък и тежат... най-хубаво е винаги естественото... аз съм на твоята възраст от 15 часа :Д . като спреш комплексите и ще видиш, че всъшност си много хубава.. :) погледни се в огледалото и си помисли чесно дали е чак такъв проблем... пък и ако нямаш много "дар божи" :Р значи си получила нещо друго,за което повечето се подтискат :)

PEACE

47.   Б0ЗА И НАТУРАЛЕН СОК ...

48.   СЛАГАЙ СИ ПАМУК В СУТИЕНА МОИТЕ БЯХА МАЛКИ ТАКА ПРАВИХ МИНАВАШЕ ПРИ МОМЧЕТАТА

49.   СЛАГАИ ПАМУК КАКТО КАЗАХ НО НЕ ДАВАЙ ДА ГИ ПИПАТ НЕ ГИ МАРДАЙ МНОГО ОПИТАИ И С ПОМПА ЗА ИСТИСКВАНЕ НА КЪРМА НА МЕНЕ МЕ ПОМОГНА ЗА 1 МЕСЕЦ ПРОБВАИ

50.   Нямам думи! Омръзна ми все да чета едни и същи неща тук! То не беше малки гърди, малки пишки, пъпки и сърбежи къде ли не, та борби с косми всякакви... Но нищо от изброеното не ви пречи да бързате да се правите на "големи", макар така непросветени и незрели... Сама си се чудя защо все още посещавам сайта от време на време...
Все пак, не мога да не изкажа своето нескрито възмущение, примесено с доза неистов смях, породени от умопомрачителния съвет на номер 49! Помпа за ''иСтискване''на кърма?????????????????????????? Бе ти се се попрестарала с нея, бе момиче! За гърдите не знам, но мозъка ти със сигурност е засмукала! Нищо де, ти понатъпчи малко памук и там и всичко ще ти е наред!:Р Но да знаеш, че няма да "минава" пред момчетата!:)))
Не е лесна вашата, не е...
Чили

1-50 от 419