Споделена история от Тинейджърски

Напусна ме заради нея!
Моята история е следната ..
Момиче на 15 години съм . Имах сериозен приятел , който беше на 17 . Една вечер отидохме на рождения ден на най-добрата ми приятелка (тя също е на 15 , сеученичка ми е) . Аз се заговорих с едно момиче , на което му предстои кандидатстване , а когато се върнах в другата стая ги видях да си говорят . Нищо не подозирах , дори не ми мина през ума , че може да стане нещо . Дори се зарадвах , че са се сприятелили . На тръгване тя ни изпрати до вратата и забелязах , че го погледна странно , но отново не разбрах , че има нещо повече от "поглед" .

На следващия ден някой му позвъня и се уговориха да изязат . Казах му , че имахме планове и той ги отмени . Една седмица почти не си говорехме , след което той ме остави . Бях шокирана , не знаех какво става . Накрая се осъзнах и отидох на разходка , когато видях "приятелката" ми и бившето ми гадже да се целуват . Можете да си представите какъв шок изживях . Най-малко от нея го очаквах .

Сега животът ми е като някакъв турски сериал . Момчето го преодолях , още имам чувства и си спомням какво беше , но съм здраво стъпила на земята и знам , че още много като него ще има . Било е нещо детско и маловажно , явно . Но не мога да разбера как "приятелката" ми успя да направи това ?!?! Бяхме като сестри , даже по-близки . Обичах я повече от някой мой роднини . Всичко й казвах . Не знам как е възможно ... Моля кажете ми как да постъпя , за да разбера причината да ме предаде така ?

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Коментари

1.   Аз мога да ти кажа, че тя не ти е никаква приятелка и това ти е било за урок, да не се доверяваш напълно на никой. Както други момчета ще срещнеш, така и друга приятелка ще си намриш. Зарежи я и я забрави, все едно не съществува. Игнорирай я отвсякъде. Ако ти беше поне малко приятелка, щеше да ти го каже в очите, а не да се крие от теб. Спокойно, всичко минава и това ще мине.... Нищо фатално не се е случило. Не си го слагай много на сърце, че аз така от малка си слагам какво ли не и като минах 30 се появиха болежките вследвтвие на тази чувствителност. Гледай напред. Като ти казват, че живота е пред теб, не са те излъгали. Пожелавам ти успех и скоро да си намериш нова приятелка и ново момче.

2.   Не позволявай да те сломяват такива неща.
Прави напук на хората, колкото и да те боли!!!
И най-вече - никога не се привързвай към никого толкова много! Гледай по-леко на нещата и ще преживяваш подобни обрати по-лесно.

Лили

3.   От авторката : Благодаря ти много , на същото мнение съм . Но най-унизителното и най-тежкото за мен е , че дори "извинявай" не каза...нито ме поглежда в училище . Може би така е най - добре .

4.   Eм..тя не ти е приятелка щом е тръгнала с бившото ти като знае че го обичашш..намери си др приятелка ..

6.   Може би приятелката ти ти е завиждала. Сигурно е имало знаци, но не си ги забелязала. Тя не ти е приятелка. Приятелите не правят така. Тя ще си получи възмездието, а ти ще научиш един ценен урок - да не се предоверяваш.

7.   От Номер 1: Ами не те поглежда, което показва, че поне малко се чувства неудобно. Най-добре й напиши един имел и и кажи всичко както го мислиш в него, но не се разправяй повече. Сложи точката след този имел, каквото и да ти отговори.

8.   От авторката : Номер 4 , тя не е тръгнала с бившето ми гадже , явно всичко е започнало докато още сме били заедно . А номер 5 благодаря :)

10.   Пробвах това с имейла и от тогава тя постоянно ми праща съобщения колко много съжалява...Какво да й кажа ? Хората допускат грешки, но не мисля, че тя заслужава прошка !!!